Jump to content



First ATI R600 TRUE Benches Launched(?)


Maximus

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ison [Σήμερα, στις 15:56]

:confused:http://www.ixbt.com/video3/r600-part3-d.shtml#p818

Ναι το έχω δει αυτό..απλα δεν το ξέρω καθόλου το site γιαυτό δεν το έιχα postαρει.

'Ει boys καντε και ένα check εδώ είναι πολύ ενδιαφέρον :jump: , αν δεν το έχετε δει...

http://www.rage3d.com/board/showthread.php?t=33890940

Φαινεται ότι δουλευουν οι καινουριοι drivers.

Edit:

Αρχική απάντηση από JimmyFox [Σήμερα, στις 16:19]

Βασικά σκεφτόμουν κάτι άλλο που είπε στην Lois αλλά δεν επιτρέπονται τέτοιες λεξούλες στο forum.... :red:

Ε ναι καλύτερα μην το πεις..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 854
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από tolis86

ε ρε γλεντια!

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=192995

δεν καταλαβα,μας αποκαλεσε τσ...............χωρις να μας γνωριζει?δλδ και απειλει τον HIPRO?

υπαρχει μεγαλυτερη αποδειξη απο την λεξη που γραφτηκε στο φορουμ αυτο ειναι δημοσια

εξυβρηση

Link to comment
Share on other sites

http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTM0MSw4LCxoZW50aHVzaWFzdA==

Σε αυτό το Oblivion δεν πάει καθόλου καλά ακομα και με τους 8.37.4.2 και έρχεται σε αντιθεση με τα benchmarks που υποστηριζαν το τεραστιο ποσοστο αυξησης στο συγκεκριμένο τιτλο, με τους τελευταιους drivers.

Δυστυχώς απο τα reviews βγαίνουν ελλειπή συμπερασματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

δεν καταλαβα,μας αποκαλεσε τσ...............χωρις να μας γνωριζει?δλδ και απειλει τον HIPRO?

υπαρχει μεγαλυτερη αποδειξη απο την λεξη που γραφτηκε στο φορουμ αυτο ειναι δημοσια

εξυβρηση

Def, μην ταράζεσαι και μην σε νοιάζει πως μας αποκάλεσε...

Το να δίνεις αξία σε αυτά που γράφει, ρίχνεις την δικιά σου αξία..

’μα κάτσεις να ασχοληθείς με το κάθε τι που γράφει ο καθένας,θα χαλάσεις το κέφι σου και θα κάνεις τα νέυρα σου σμπαράλια...τίποτα παραπάνω , τίποτα παρακάτω...

Είναι αυτό που λέμε..όσα δεν φτάνει η αλεπού...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά θα μπορούσα να δώσω μια απάντηση στον κύριο papako - peppako - ioanou?

Αντι να κάθεσαι κύριε να μας κράζεις...απλά δείξε μας ένα orb link..

Τπτ παραπάνω δεν θέλουμε...

Και τώρα μην προσπα8είς να μας πείς ότι δεν ήταν fake το αποτέλεσμα...γιατί έτσι απλά υποτιμάς την δικιά σου νοημοσύνη...

Όσο για το θάψιμο της ΑΤι...απλά γελάω...

Και άμα είσαι εσύ καθηγητής πανεπιστιμίου...εγώ είμαι η Μονα Λιζα....

Εδώ έφτασες στο σημείο να αμφισβητείς τον Hipro ...δλδ που θα φτάσουμε πια...

Κρίμα...

άμα θές πάντως...στείλε μου ένα mail στην ακόλουθη διεύθυνση expertoc@gmail.com με orb λινκ ή αν μπορείς να το αποδείξεις αλλιώς ότι είμαστε λάθος και εγώ θα το ποστάρω εδώ asap

Link to comment
Share on other sites

παντως τα παιδια εκει τον εκαναν μπαν. τωρε δε ξερω... τι βλακας ειναι του λογου του τον ειπανε ψευτη που ηταν δλδ σστο συγκεκριμενο θεμα και μας βριζει ολους εδω περα σε ενα αλλο φορουμ... απλα ελεος....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 18:20]

και ποτε ειπαμε βγαινει η 2950?

Ένα χρόνο μετά απο την πρώτη ανακοινωση της ημερομηνιας της ΑΜD-ATI..

:hehe:

ελα καλά πλακα κάνω, το σβήνω το σβήνω

Link to comment
Share on other sites

Μου προξενησε εντυπωση η συγκεκριμενη αντιδραση του papakos διοτι μεχρι τωρα ειχε δωσει δειγματα γραφης σοβαρου ανθρωπου που προσπαθουσε να μοιραστει τις οποιες γνωσεις εχει απο το αντικειμενο,με το να δημοσιευσει ενα αποδεδειγμενα πειραγμενο bench και οτι μετα ακολουθησε...

Επισης οσον αφορα το αντιστοιχο thread στο insomnia το θεωρω καταπτυστο και αναξιοπρεπες με προσωπικες επιθεσεις στα μελη του forum μας καθως και σε ανθρωπους που ειναι διπλα μας απο την πρωτη στιγμη για να μας βοηθησουν με την εμπειρια τους ενω συναμα διαφημιζουν την χωρα μας και στο εξωτερικο...(βλεπε Ηιpro)

Eυχωμαι τετοια κατασταση δυσφημισης να μην ξανασυναντησουμε καθως και οτι πρεπει ο papakos να ζητησει ενα μεγαλο συγνωμη για αυτη την αναταραχη που δημιουργησε... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς εννοεί ο ποιητής όταν λέει

The previous generation Radeon X1K and GeForce 7 series could not enable grass at resolutions like 1600x1200 at all

Και αυτό εδώ τι είναι? (με την Χ1950ΧΤΧ@1600x1200)

myj2iv2mm5tjnamym1yi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox [Σήμερα, στις 18:40]

Τι ακριβώς εννοεί ο ποιητής όταν λέει

Και αυτό εδώ τι είναι? (με την Χ1950ΧΤΧ@1600x1200)

myj2iv2mm5tjnamym1yi.jpg

Δεν ξέρω φίλε τι να σου πω? Προσπάθησα να επιβεβαιώσω την πολυ μεγάλη αυξηση των επιδώσεων που ισχυρίζονται μερικά sites, me τους τελευταιους drivers.

Πολλά reviews ειναι αντιφατικά.

Αν δεν μας δώσει αποτελεσματα κάποιος απο δω μέσα δυσκολα θα βγάλουμε συμπερασμα.

Αν σκοπευει κανεις να αγοράσει r600, καλύτερα να περιμενει να προχωρήσει κι άλλο , μήπως και διαμορφώσει καλυτερη άποψη του τι τελικά αγοράζει.

- Ωραίο brand Loyalty έχει η ΑΤΙ. Δεν φτάνει που άργησε 6-7 μήνες δεν έχει και έτοιμους drivers και υποσχεται αυξηση επιδόσεων με τους καινουριους. Aσε που το ΑΑ δεν παίζει σωστά συμφωνα με τους περισσοτερους στο net......

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το εν λόγω review μου φαίνεται πολύ περίεργο. Δεν αμφισβητώ τα frames που γράφει από τη σιγμή που δεν έχω την κάρτα και ούτε πολλά review έχουμε διαβάσει, αλλά δηλώσεις τύπου

"The previous generation Radeon X1K and GeForce 7 series could not enable grass at resolutions like 1600x1200 at all"

Είναι κουραφέξαλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 15:49]

δεν καταλαβα,μας αποκαλεσε τσ...............χωρις να μας γνωριζει?δλδ και απειλει τον HIPRO?

υπαρχει μεγαλυτερη αποδειξη απο την λεξη που γραφτηκε στο φορουμ αυτο ειναι δημοσια

εξυβρηση

τι πινει και δεν μας δινει , μην ασχολισε:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Πάντως το εν λόγω review μου φαίνεται πολύ περίεργο. Δεν αμφισβητώ τα frames που γράφει από τη σιγμή που δεν έχω την κάρτα και ούτε πολλά review έχουμε διαβάσει, αλλά δηλώσεις τύπου

"The previous generation Radeon X1K and GeForce 7 series could not enable grass at resolutions like 1600x1200 at all"

Είναι κουραφέξαλα.

Ισως εννοει οτι δεν ειχες playable fps με αυτα τα settings απλως...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Inlovem [Σήμερα, στις 20:03]

τι πινει και δεν μας δινει , μην ασχολισε:)

:OT:

Παιδια ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ αλλα δεν μπορω να κρατηθω:mad:

Κανω copy paste απο insomnia:

Αρχικό μήνυμα απο ioanou

Εχετε διαβασει τον χαμο που γινεται εκει

[...]

ΤΟΥΣ ξεφωνιζω εδω λοιπον κι επωνυμα αν χρειαστει, γιατι καποτε πρεπει καποια τσογλανια που κρυβονται πισω απ την ανωνυμια τους να μαθουν να φερονται και να σεβονται τους συνανθρωπους τους οταν αυτοι μαλιστα εχουν μια εξεχουσα θεση στην κοινωνια μας.

ΥΓ.

Προς γνωση και μαθηση.

Πραγματικα ΕΛΠΙΖΩ να ΜΗΝ εισαι οντως καθηγητης πανε/μιου γιατι λυπαμαι τους νεους που απο εσενα θα παρουν εφοδια για την υπολειπη ζωη τους.ΟΤΙ και να σου πω(ασχημο)θα ειναι λιγο...Αλλα αν ΟΝΤΩΣ κανεις την δουλεια που δηλωνεις σε εμας πρεπει να εγλυψες πολυ,και χαμηλα συνχρονος για να την παρεις αυτην την"Εξεχουσα θεση".Το ξαναπα:οτι και να σου πω θα ειναι λιγο...

ΠΑΙΔΙΑ ΧΙΛΙΑ συγνωμη αλλα ο ακατανομαστος με εβγαλε εκτος εαυτου πραγματικα:mad: :OT:

Και παμε στο θεμα μας τωρα

ΡΕ παρε Ματι ρεεε :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ένα screenshot από το δικό μου υλικό σε Vista 32bit

ba13b3ffa8778e95b6d4b81910295204.th.jpg

Δεν διεκδικώ θέση στο πάνθεον ή κάτι σχετικό , απλή αναφορά κάνω.

ΥΓ είναι με τους drivers του CD , άμα προλάβω θα κάνω και ένα με τους drivers του Site

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.