Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αρκετά καλό. Καθαρός ήχος χωρίς παράσιτα. Αν σκεφτείς δε ότι το πήρα και δώρο μαζί με την οθόνη τότε δεν έχω κανένα παράπονο.:dance3: Δεν είναι βέβαια και για party...:fun:

Είναι και συμμαζεμένο καθώς κουμπώνει πάνω στο monitor και δεν έχει καλώδια από εδώ και από εκεί.

Παιρνει ηχο απο το pc η απο την οθονη μεσω hdmi?

edit: Αν δεν κανω λαθος εχει audio in!

Έγινε επεξεργασία από Evan
Link to comment
Share on other sites

Αυτα δεν ειναι μαζι με το γραφείο ετσι? Ειναι ξεχωριστά? απο που? (αν επιτρέπεται?)

υγ. μολις τα ειδα σκέφτηκα atom folding farm :p (καμένος?)

Ναι είναι ξεχωριστά, από ΙΚΕΑ μόνο 25€ το τεμ. και υπάρχουν και σε κόκκινο και ζαχαρί, πού χρήσιμα πάντως.

Πω Πω έψαξα στο google για folding farm....πολύ καμμένοι οι τύποι πράγματι και πολλά χρήματα πεταμένα επίσης!

Link to comment
Share on other sites

Παιρνει ηχο απο το pc η απο την οθονη μεσω hdmi?

edit: Αν δεν κανω λαθος εχει audio in!

Η μόνη σχέση του με την οθόνη είναι το ότι στηρίζεται σε αυτή και τροφοδοτείται από αυτή με ένα μικρό καλώδιο που απλά το συνδέεις στο monitor (και το οποίο δεν φαίνεται γιατί ακριβώς είναι μικρό και κρύβεται εύκολα πίσω από το σώμα της).

Ήχο πέρνει από το Pc με κλασσικό πράσινο βύσμα.

Δυστυχώς η οθόνη δεν έχει HDMI in. Μόνο DVI σύνδεση και Display Port. Δεν το συζητώ για Analog:p

@Κωστάκης

Nice..:clap:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η καρέκλα είναι απο εδώ.Έπιπλα Γραφείου Σπιτιού Γραφεία Καθίσματα Πολυθρόνες Καναπέδες Σαλόνια Κρεβατοκάμαρες Τραπεζαρίες

Δέν θα την σύστηνα, θα μπορούσε να είναι πιο γερή κατασκευή.

Μέσα σε 3 χρόνια έχω αλλάξει 2 φορές κάθισμα.

Ραγίζει στο σημείο που βιδώνει πάνω του η πλάτη.

Link to comment
Share on other sites

Μη ζηλεύεις. Το τακτοποιούν πριν πάρουν τη φωτογραφία και μετά γίνεται ο χαμός πάλι. Εγώ έτσι κάνω πάντως... :hehe:

Ένα από τα ίδια και εγώ. Τώρα ο μόνος χώρος που υπάρχει ελεύθερος είναι μπροστά από το πληκτρολόγιο :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.