Jump to content



Δείξτε την υδρόψυξη που φτιάξατε.


mariosalice

Recommended Posts

Σαν bar το εχω κανει! Κανονικες λαμπες ειναι απο Πλαισιο με 2 ευρω! Τσαμπα τις εχει! Τρεχατε! Ζευγαρι οι 2 λαμπες 2 ευρω , εγω πηρα 3ης και πληρωσα 6 ευρω!

:jump::jump::jump::jump::jump::jump::jump:

Eυκαιρία!!! Καλή φάση!!!

Link to comment
Share on other sites

Σαν bar το εχω κανει! Κανονικες λαμπες ειναι απο Πλαισιο με 2 ευρω! Τσαμπα τις εχει! Τρεχατε! Ζευγαρι οι 2 λαμπες 2 ευρω , εγω πηρα 3ης και πληρωσα 6 ευρω!

link??? εγω γιατι δεν βλεπω τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

11lt4.th.jpg

αυτη ειναι η πρωτη υδροψυξη που εφτιαξα μονος μου πριν 3 περιπου χρονια

eheim αντλια αυτη με τη 1200αρα παροχη

ενα ψυγειο απο αυτοκινητο με δικο μου shroud

2 μπλοκακια απο χαλκο που τα ειχα φτιαξει με τρυπανι.

σωληνες eheim.

τανκ απο ενυδρειο 10€ που χωραει περιπου 6λιτρα νερακι.δουλευει και σαν ψυγειο απο μονο του

ολα αυτα ειναι πανω στο παλιο μου μηχανημα athlon xp(παλιες καλες εποχες,επιανε 2650mhz, ενω τον ειχα πανω απο 2 χρονια στα 2400 24/7)

καποια πραγματα εχουν αλλαξει τωρα αλλα δεν εχω ευκαιρη φωτο

θα βαλω καποια στιγμη...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σου λογια

δυστυχως πια δεν υπαρχει ο απαιτουμενος χρονος και ετσι οι αλλαγες γινονται με ρυθμους χελωνας..και ακομη πιο αργα.τα παραπανω τα ειχα φτιαξει οταν ημουν φανταρος

Link to comment
Share on other sites

βάλε και ενα block στην κάρτα γιατί την αφήνεις και παραπονιέτε και απο οτι βλέπω την έχεις και τουμπανο απο κλοκια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδακια τελευταια φωτογραφεια! Ολοκληρωθικε η υδροψυξη , εβαλα και στην καρτουλα SWIFTEC BLOCK + THERMALTAKE χαλκινα ψικτρακια ( αυτα τα δυο κοστισαν = 45 block + 2x9 ευρω 2 σετ χαλικνα ψικτρακια) = 64 ευρω!

1)SwiftechΑντλία MCP655 12V = 75 eurw

2)Black IceΨυγείο GTX II = 80 eurw

3)Silverprop cpu block = 20 eurw

4)2x12arides coolermaster = 15 eurw

5)2 μετρα primoflex = 6 eurw

6) Tank = 35 eurw

Αρα συνολο μου κοστισε = 300 ευρω!! ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ αφου σε full load καταστασεις ειμαι στην καρτα 40 βαθμους μεγιστο και στον επεξεργαστη 48! CPU8400 =3.9ghz (1.32) και καρτουλα 98οο gtx (800,1900,2400)

http://img204.imageshack.us/img204/7012/87468165oz7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.