Jump to content



Δείξτε την υδρόψυξη που φτιάξατε.


mariosalice

Recommended Posts

dubber καταπληκτικη δουλεια man!!!

Πραγματικα εχει πολυ γουστο το κουτακι! Και η ψυξη γενικοτερα!

Τα συγχαρητηρια μου μαν.. Πραγματικα πολυ καλος!!

ΥΓ: mushkin rulez....! Μπαμ κανουν τα κουκλια μου! Οι ασπρες ειναι? :p

Link to comment
Share on other sites

Thanx όλους για τα καλά λόγια. H αλήθεια είναι ότι είναι λίγο gay τα χρώματα αλλά έτσι μου βγήκε :)

Να πω και λεπτομέρειες καθώς έτσι επιτάσσει το thread:

-Block της swiftech

dsc0002dxoresizeie7.jpg

-Αντλία / Reservoir ALPHACOOL EHEIM AGB STATION 600

dsc0004dxoresizeqk6.jpg

-Ψυγείο δεν υπάρχει :p Όπως προείπα χρησιμοποιώ τα tec του coolit eliminator μαζί με την ψήκτρα τους με αλλαγμένο τον θορυβώδη 9άρη ανεμιστήρα του με άλλον 12άρι σε συνδυασμό με μετατροπέα 9->12 fan converter. Κούμπωσε στην μαμά θέση για 12άρη του Antec στο εμπρός μέρος

dsc0008dxoresizeep2.jpg

Οι σωληνώσεις είναι της asetek (αν το γράφω σωστά)

@ jimakos21: Ναι ρε man, οι άσπρες είναι :)

Link to comment
Share on other sites

Της asetek είναι όπως προείπα, από το multirama extreme στην Στουρνάρη, δεν θυμάμαι όμως πόσο πήγαν λυπάμαι. Διάφανοι είναι, το χρώμα είναι από το υγρό σε συνδυασμό με τις UV

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδες....... θα ηθελα βεβαια να επισημανω οτι αντιμετωπισα προβληματα με διαροες και αυτο οφειλεται σε κατι ρακορ που πηρα στο www.checkmate.gr για τα ψυγεια και το τανκ........ Εγω εκανα παραγγελια για μεταλικα ρακορ και μου εστειλαν πλαστικα..... αφου πρωτα με ενημερωσαν οτι πλεον πλαστικα θα φερνουν απο εδω και περα και ετσι συνεχισα την παραγγελια..... το αποτελεσμα ηταν να μην παταει το λαστιχο καλα στο ρακορ και να εχω μικρες διαροες..... αναγκαστηκα να σφηξω τους σφηκτηρες τοσο που χαλασα μερικους.........

post-8586-1416073502,7499_thumb.jpg

το συκγεκριμενο ρακορ αν παρατηρησετε εχει χαλασει στην προσπαθεια μου να το σφηξω στο ψυξειο......

Link to comment
Share on other sites

:OT:

@ Jason

Εκεί που έβαλες τους δίσκους (στο πάνω μέρος του κουτιού) δεν εμποδίζεται το fan του τροφοδοτικού? Υπάρχει καθόλου κενό μεταξύ fan case και PSU?

:OT:

:sorry:

Επειδη ειχα και εγώ το αρμος και λόγω πολλών σκληρών είχα και εκει πάνω 3 και 3 μπροστά...Και δεν ειχα πρόβλημα με το τροφοδοτικό..

Link to comment
Share on other sites

Της asetek είναι όπως προείπα, από το multirama extreme στην Στουρνάρη, δεν θυμάμαι όμως πόσο πήγαν λυπάμαι. Διάφανοι είναι, το χρώμα είναι από το υγρό σε συνδυασμό με τις UV

Απαραδεκτε, ηρθες απο Xtreme αλλα μια καλησπερα δεν κατεβηκες να πεις...

next time θα στην εχω στημενη :shifty:

Link to comment
Share on other sites

:OT:

@ Jason

Εκεί που έβαλες τους δίσκους (στο πάνω μέρος του κουτιού) δεν εμποδίζεται το fan του τροφοδοτικού? Υπάρχει καθόλου κενό μεταξύ fan case και PSU?

:OT:

:sorry:

Εχει χωρο αλλα λιγο το cooler βασικα παιρνει ζεστη απο μεσα και δεν ζεστενετε κιολας :tongue:οπωτε ειμαι μια χαρα εκει και τους δισκους τους εβαλα εκει γιατι αμα τους εβαζα κατω 8α ηταν πιο δυσκολο το βγαλσιμο τους οπωτε ετσι οπως το εχω ειμαι ευχαριστιμενος:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Απαραδεκτε, ηρθες απο Xtreme αλλα μια καλησπερα δεν κατεβηκες να πεις...

next time θα στην εχω στημενη :shifty:

Sorry man αλλά δεν γνωριζόμαστε και δεν το σκέφτηκα. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.