Jump to content



9800gtx...


patrik

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply
με τίποτα man.

και αυτοι που το καναν το μετανοιωσαν οικτρα.

Συμφωνώ απόλυτα. Πάμε για 200 και απλές κάρτες. Ποτέ διπλές. Κι αν μας αρέσει βάζουμε και μια δεύτερη για SLI.

Όσο για την τιμή της 9800GTX την κόβω στα 350€ στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

τσάμπα το όνομα πάει.

+1000 καλα ενα πραγμα δεν καταλαμβαινω απο την στιγμη που υπηρχε 8800gts γιατι εβγαλε 8800gts 512mb και δεν την ονομασε με το νεα σειρα....αφου ειχε το g92 , το ιδιο και για την gt....και ερχετε τωρα με μια 9800γτχ που ειναι το ιδιο με τις προιγουμενες,,,, μηπος ειχε κατι καλυτερο στο νοου της? ακουστικε και για g100 στη 9800 gtx ... για λογους μαρκετιν τα κανει αυτα?

3πλο sli Και μ@λ@κιεσ.... να βγαλουν μια καρτα τις προκοπης με λιγη καταναλωση...

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα-απογοητευτικο για τους κατοχους gx2- αλλα δεν νομιζω να ισχυει...

http://www.tweaktown.com/articles/1356/4/nvidia_geforce_9800_gtx_early_test/index.html

έλα? δε διαβάζεις μου φαίνεται :hmm:

Link to comment
Share on other sites

παντως με τα review που εχετε παραθεσει πιστεθω οτι αυτη τη στιγμη η 8800 gtx που εχει πεσει κ η τιμη της αξιζει την αγορα ισως περισσοτερο απο μια καινουργια 9800 gtx.

Κ σχετικα με τοu τ-break μολις μπουν τα φιλτρα η τριαδα 9800gx2-8800 ultra-8800gtx ειναι ειναι πολυ καλες.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη σορρυ για τις αλλαγες στο προηγουμενο post. απλα ο φτωχουκης ειμαι κ αγουροξυπνημενος...

Βασικα απ οτι παρατηρησα στο review του tbreak στο οppositing ftonts / crysis/ half life η 9800 πατα την 8800. Αλλα κ γω εκανα λαθος... Αφου θα κανει 280 κ θα ναι τοσο κοντα παιζει να αξιζει... αλλα αμα μειωθει η διαφορα τιμης γυρω στα 20ε θα αξιζει καλυτερα η αγορα μιας 8800

Link to comment
Share on other sites

Μην τρελαίνεσαι man. Εγώ πιστεύω ότι η 9800 gtx θα είναι μία πιο handpicked 8800gts 512 που θα πηγαίνει 800+ πυρήνα χωρίς vmods. Η Χ2 όπως και να το κάνεις είναι πολύ πάνω...

Εγώ θα είμαι τόσο γκαντέμης που θα πηγαίνει κάτω από 800 η δικιά μου :D:hehe:

(3 GTS γμτ και ούτε τα 790 δεν είδα)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.