Jump to content



Recommended Posts

Εντωμεταξυ αλλος ηλιθιος και γω που περιμενα η μηχανη γραφικων που θα παρουσιασουνε τελικα να

ναι κατι διαφορετικο, εστω για εκπληξη να κανουν ενα μπαμ κατι πριν τη δημοσια κυκλοφορια.

Αυτο παραειναι σαπιλα.

Link to comment
Share on other sites

Eιχα 2.

Τα δωσα.

Αμα βρεθει τιποτα θα δωκω ενα στο τοξακι που το αγαπω πολυ

και μετα περνετε σειρα.

Το Diablo ειναι παπαργια.

(ΙΜΗΟ παντα ε)

Που τα βρήκες; Δίνουν extra;

Link to comment
Share on other sites

Σαν το 1 και το 2 θα είναι.

Αλλά πολλοί παρασυρόμενοι από το hype θέλουν να πιστεύουν άλλα, για αυτό και πρόσφατα βγήκε ο άλλος από την blizz και είπε ότι είπε.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Απο τα βίντεο, αυτό που έχω να πώ εγώ είναι ότι άν έβγαινε όταν έπρεπε να βγεί, πρίν από 2-3 χρόνια θα ήταν καλό.

Τώρα, sorry, αλλά λεφτά από εμένα δε νομίζω να δούνε.

Πια η διαφορά με το πριν 2-3 χρόνια; τα γραφικά;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από το βιντεάκι εγώ έχω την εντύπωση ότι βλέπουμε κάτι που μοιάζει με diablo μετά τα 15 λεπτά μόνο, επίσης κάποια κολλήματα που είδα σε 2-3 σημεία και περισσότερες φορές εντός του Καθερδικού ευελπιστώ να οφείλονται είτε στο beta είτε σε παλαιότητα μηχανήματος/gpu αυτού που παίζει.

Τέλος αυτό που είδα πιο κοντά είναι σε diablo 2 hd remastered (ή όπως αλλιώς τα λένε αυτά που κατά καιρούς βγαίνουν σε xbox market kai psn), παρά σε diablo 3 που περιμένουμε τόσα χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ! Για μένα ένα παιχνίδι, πρέπει να με καλύψει από όλες τις πλευρές για να το αγοράσω.

Δεν είμαι fan κανενός sequel, μόνο παιχνιδιών.

Επειδή μου άρεσε π.χ. το fear2, δεν σημαίνει ότι θα αγοράσω και το 3, επειδή το λένε fear.

Σίγουρα θα το δοκιμάσω, αλλά νομίζω ότι δεν θα με συγκινήσει, όπως και κανένα παιχνίδι τα τελευταία 2 χρόνια, πλην του hon, που ήταν και τίμιο σε χρηματικό επίπεδο

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έπαιξα το 2 σχετικά πρόσφατα, θυμίζει ελαφρώς τα χαρακτηριστικά του προγόνο του,

αλλά μετά από τόσα χρόνια περίμενα μία εξέλιξη, που από όσο μπορώ να διακρίνω δεν ήρθε, και μάλιστα θα βγεί με ξεπερασμένα γραφικά !

Επειδή ήταν το πιο αγαπημένο μου παιχνίδι ήθελα το βήμα παραπέρα!

Link to comment
Share on other sites

σε όσους η μηχανή γραφικών φαίνεται απαρχεομένη μεταξύ των άλλων και ο γραφών ήδη τα πρώτα mods βελτίωσης και καλύτερης απεικονιης των γραφικών άρχισαν να κάνουν την εμφάνιση τους

[Enhanced Graphics] Darken + Sharpen Filter - Forums - Diablo III

όσοι είναι στην beta ας δοκίμασουν της διαφορές και ας πουν την γνώμη τους....

Προσωπικά πιστεύω κάνει το diablo να φαίνεται περισσοότερο παιχνιδι του 2012 και όχι του 2006 όταν κ άρχισε να γράφεται η μηχανή του.

Η διαδικασία εγκατάστασης των φίλτρων είναι πολύ απλη...απλά "πετάτε" όλα τα αρχεία στον φάκελο του diablo και με το κουμπί pause ενεργοποείται/απενεργοποιειται τα φίλτρα in game mode...

ΥΓ....σύφωνα με ιταλικό site η ημερομηνία κυκλόφορίας (αρκετά πιθανό σενάριο) θα είναι 17 Απριλίου

http://www.mmorpgitalia.it/site/content.php?3417-Diablo-III-Fuori-il-17-Aprile!&

Έγινε επεξεργασία από larry4
Link to comment
Share on other sites

Οι φανς, που το περιμένουν πως και πως, γνωρίζουν από hack n' slash RPGs και λίγο πολύ φαντάζονται τι θα βγει. Αυτές είναι ανούσιες δηλώσεις κατ'εμέ. Στο φινάλε φινάλε δεν νομίζω να έχει κανείς αμφιβολίες για την Blizzard... ειδικά όταν έχει στρέψει την προσοχή της σε ένα συγκεκριμένο game.

Δεν μπορώ να καταλάβω, τι περιμένετε δηλαδή; Οι παλιοί που είχαμε λιώσει τα κορμιά μας με 99lvl barbs,amazons και sorcs (σε Battle.net πάντα) και ψάχναμε να βρούμε legit Vampire Gaze 1.08, Arkaine's Valor 1.08, Stormshield 1.08 κτλπ. Τι να πρωτοθυμηθώ; Τα απίστευτα BvB και τα 1shot με Berserk με το Grandfather; Την αγωνία για τα crafts με chips στο tube μπας και βγει κανένα Cruel Colossus Blade of Swiftness/Alacrity; Την υπομονή για να στακάρεις Magic Find items και να κάνεις Mephisto runs ή την χαρά όταν έβρισκες κανένα rare jewel στο Cow level; Και άλλα πολλάααα που δεν μου 'ρχονται αυτή την στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικο diablo ειναι με ανανεωμενα γραφικα και gameplay ειναι...

Δηλαδη τι περιμενατε, να εχει και λιγο fps μεσα?:p

Γενικως το hack n' slash δεν εχει κ πολλα περιθωρια εξελιξης και τα 666 παιχνιδια που εχουν βγει μετα το diablo πανω κατω τα ιδια ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα , μηπως υπάρχει κανα κλειδάκι αχρησιμοποίητο? (που τετοια τύχη:p ?)

η καποιον "αξιοπιστο" τροπο να παρουμε ενα κλειδακι? με ιντριγκαρει ο Monk και θα ηθελα να τον κανω 2 βολτες!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.