Jump to content



Recommended Posts

Αυτή τη βδομάδα θα μπω στην beta. Το νιώθω! :p

Δεν το νομίζω

θα βγεί και άλλο beta wave?

Σίγουρα όχι

Και μετα το παραπάνω κύμα αισιοδοξίας

Εδώ λέει ότι μετράνε μέρες για release date

Link to comment
Share on other sites

Οι τύποι είναι για τα πανηγύρια, έφυγε donation στο site skidrow, αρκετά με τους π@π@ρες της blizzard, και μόνο απο αντίδραση πλέον θα πάρουν τα @@ μου. :getlost:

skidrow για game που θα είναι μόνο online;

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι τρελένεστε με το πότε θα βγει το Diablo 3. Δεν έχετε να κάνετε κάτι άλλο; Τόσα άλλα αξιόλογα games υπάρχουν. Μετά αναρωτιέστε γιατί την έχει ψωνίσει η Blizzard.

Όταν βγει θα το παίξουμε και θα το χαρούμε ή αν δεν μας αρέσει θα το παρατήσουμε. Τόσο γκρίνια πια... 10 χρόνια περιμένουμε στους μήνες θα κολλήσουμε; Ήμαρτον πια.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σε θέση να γνωρίζεις οτι δεν υπάρχει δυνατότητα να σπάσει το online log in για το single κομμάτι του παιχνιδιού?:hmm:

Εσύ είσαι σε θέση να γνωρίζεις το αντίθετο γιατί εγώ δεν είμαι. Δεν νομίζω όμως να αφήσει η Blizzard να γίνει κάτι τέτοιο. Έτσι κι αλλιώς ποντάρει στα φράγκα που θα πάρει ΚΑΙ από τους singleάδες γι'αυτό το κάνει εξ'ολοκλήρου Online. Βέβαια "οτιδήποτε" βγει που θα βοηθήσει την τσέπη μας είναι ευπρόσδεκτο.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς ποντάρει στα φράγκα που θα πάρει από τους users γι'αυτό το κάνει εξ'ολοκλήρου Online.

Σιγά την οικονομική ζημία που θα υποστεί η Blizzard, από την...''πειρατεία''!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως το Diablo ειναι απο τα παιχνιδια που τα αξιζουν τα λεφτα τους. Τουλαχιστον τα προηγουμενα δυο ηταν παιχνιδαρεσ και απο οτι ειδα και απο τη beta το ιδιο θα ειναι και το 3.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παντως η eubeta ειναι επιεικως απαραδεκτη...δεν μπορεις να παιξεις με την καμια παραπανω απο 5 συνεχομενα λεπτα και οταν το κανεις το lag ειναι στο θεο.

Με τα χιλια ζορια εχω παει ενα μαγο level 7 αλλα απλα δεν παλευετε για περαιτερω.

Link to comment
Share on other sites

" Περίμενα περισσότερη πρωτοτυπία κι η αλήθεια είναι ότι η Blizzard παίζει εκ του ασφαλούς στην συγκεκριμένη περίπτωση. Η αλλαγή του στιλ γραφικών είναι αποτυχημένη κατά την ταπεινή μου άποψη και τα crashes στην beta ήταν επιεικώς σπαστικά."

Come closer και πες μου κιαλλα...εχει ματια και βλεπει ο ανθρωπος:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Παντως η eubeta ειναι επιεικως απαραδεκτη...δεν μπορεις να παιξεις με την καμια παραπανω απο 5 συνεχομενα λεπτα και οταν το κανεις το lag ειναι στο θεο.

Με τα χιλια ζορια εχω παει ενα μαγο level 7 αλλα απλα δεν παλευετε για περαιτερω.

Σε ώρες αιχμής όντως υπάρχει πρόβλημα.

Αλλά πρωινές ώρες και μεσημεριανές μια χαρά παίζω.

Link to comment
Share on other sites

Οι τύποι είναι για τα πανηγύρια, έφυγε donation στο site skidrow, αρκετά με τους π@π@ρες της blizzard, και μόνο απο αντίδραση πλέον θα πάρουν τα @@ μου. :getlost:

Σωστός.

Και σαν να μην έφτανε η απογοήτευση με το Diablo έχω και το super market της γειτονιάς που δε φέρνει τις σοκολάτες που θέλω εγώ και είναι και πανάκριβο. Με την πρώτη ευκαιρία θα πάω να τους το σπάσω.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός.

Και σαν να μην έφτανε η απογοήτευση με το Diablo έχω και το super market της γειτονιάς που δε φέρνει τις σοκολάτες που θέλω εγώ και είναι και πανάκριβο. Με την πρώτη ευκαιρία θα πάω να τους το σπάσω.

:OT: . χαχα σοκολάτα + Diablo 3 θα είναι τρελό combo.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σας αρέσει, ΜΗΝ το πάρετε.

Αν θέλετε να κλάψετε για να κλάψετε έχουμε πολλά θρεντς να το κάνετε και πολλές κάρτες να σας δώσουμε.

Αν σας την σπάει η πολιτική της Blizz έχουν πολλά φόρουμς να κλάψετε εκεί.

Αν θέλετε να το κατεβάσετε σπασμένο και πειρατικό, και έχετε την αδήριτη ανάγκη να μας το πείτε εδώ, θα έχω την αδήριτη ανάγκη να σας ρίξω κάρτα.

Αν έχετε άλλες απορίες, εδώ είμαστε, αν όχι, το θρεντ αυτο είναι για το παιχνίδι.

[MENTION=616]Shaman[/MENTION] έλα αγόρι μου να συζητήσουμε για τον μούλο μας με τα 2 grandfathers :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.