Jump to content



Recommended Posts

τέτοια πόρωση να θέλω να γυρίσω γρήγορα στο game με το που λόγκαρα δε το χω ξαναπάθει.....

χάρηκα που σας γνώρισα :hehe::hang3:

Τη θήκη της κάμερας πριν φύγεις χωρίς τα καθαριστικά. kthnxbai.

Link to comment
Share on other sites

μόλις τερμάτισα την beta. Έφτασα έναν barbarian level10 και σχεδόν όλα crafted items. στο τέλος ο skeleton king μου πέταξε ένα χρυσό και ένα καλό μωβάκι......

το παιχνίδι είναι όπως ακριβώς το ήθελα. τα γραφικά σε επίπεδο καλό για hack n slash όπου πρωταρχικό ρόλο παίζει το gameplay και η ατμόσφαιρα.....

μισό να το εμπεδώσω και γω και εσείς......αυτό το game έχει

ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ!

έχε γεια κόσμε...εθιστικό όσο δεν πάει....σηκώθηκα 2φορές μόνο για φαγητό νερό και του γκοου του δε μπαθρουμ. κλείσανε τα κινητά τα σταθερά τα msn τα fb και τα φώτα στο δωμάτιο. τέρμα τα ηχεία και μιλάμε για

ΠΟΡΩΣΗ

αν και σε μπέτα ακόμα είναι σχεδόν τέλειο. κολλήματα που είδαν άλλοι δεν είχα εκτός από 2-3 στιγμιαία lag και 1 dc όλο αυτό το 7ωρο που έπαιξα.

δε ξέρω που να πρωτοσταθώ......θα μυρίσει κάρβουνο, θα χρειαζόμαστε διατάσεις και τα συναφή.....

πείτε με υπερβολικό, πείτε με παιδάκι που ανακάλυψε το βάζο με το γλυκό......το game

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

για ακόμα μια φορά

94625.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απογευμα προς βραδυ ειναι ωρες αιχμης μιας και μπαινουν και οι κατοικοι της Αμερικης

εκεινες τις ωρες.

Πρωι και μεσημερι που επαιζα εγω πηγαινε μια χαρα.

Πολυ σπανια να ειχα lag issues.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.