Jump to content



Recommended Posts

Δευτερη τερματισιά με demon hunter. Ωραίο το γεγονός ότι κάθε φορά σου ανοίγουν random quest και dungeons σε σημεία στο χάρτη. Βρήκα τον εαυτό μου να σφάζει πάλι πάντως για 2 ώρες χωρίς σταματημό...

Link to comment
Share on other sites

Δευτερη τερματισιά με demon hunter. Ωραίο το γεγονός ότι κάθε φορά σου ανοίγουν random quest και dungeons σε σημεία στο χάρτη. Βρήκα τον εαυτό μου να σφάζει πάλι πάντως για 2 ώρες χωρίς σταματημό...

και γω μολις τωρα 2η φορα με Demon!!

Link to comment
Share on other sites

Μερικές απορίες..

είδα βίντεο απο προηγούμενες beta και είχε scroll of companion (η κάπως έτσι) και κάτι άλλα που δεν τα είδα σε αυτή την beta /stress test, ξέρει κανεις γιατι ? συνεχώς τα ίδια drops πανω κάτω και σκότωσα τον skeleton king και με τα 5 classes με τα 2 μάλιστα τον σκότωσα περισσότερες. :shout::shout:

εντωμεταξύ χθες το βράδυ ηταν τέλειο , δεν ειχα lag και γενικά έπαιζε smooth , σήμερα ειχα κατι τρελά lag spikes που είπα την κάτσαμε , ιδικά σε coop με άσχετους και αποτι βλέπω στο site της blizz το πάθαιναν αρκετοι και δεν φταίει το pc/net μας .. ελπίζω μέχρι το release να το φτιάξουν :nothing:

τεσπα , ωραία ηταν η beta , απο αύριο γυρίζουμε στην αναμονή , άντε να δουμε..:hang3::hang3:

Eγώ πάλι φιλαράκι δεν αντιμετώπισα κανένα κόλλημα LAG είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!!:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Tweak ειναι μονο για το beta ή θα χρειαζεται και για τημ επισημη εκδοση?

αυτο τo θεμα υπαρχει ουσιαστικα απο τον νοεμβριο και ειναι διαθεσιμα αρκετα φιλτρα για να παιξεται http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3967848172 και στην αρχη ημουν υπερ της αλλαγης....μετα απο λιγη ωρα (οσο ειχες τα φιλτρα ενεργοποιημενα) οταν εβγαινες στο desktop σου φαινονταν το desktop και οτι αλλο εβλεπες και για 1-2 λεπτα πολυ θολα...σε βαθμο που να εχουν πειραχτει τα ματια σου...

Προσωπικα αν και στην αρχη φαινονται τα γραφικα αρκετα πιο sharp μετα απο λιγη ωρα σε κουραζει πολυ στα ματια...πιστευω οτι τα γραφικα του παιχνιδιου αν τα συνηθισεις ειναι αρκετα καλα ωστε να χρειαζονται tweaking...

τα φιλτρα δν εχουν να κανουν με την εκδοση του παιχνιδιου (beta-final) απλα τα βαζεις στον φακελο του παιχνιδιου και πατωντας το pause/break ενεργοποιουνται/απενεργοποιουνται....

παντος ο bashiok σε καποια φαση οταν ρωτηθηκε ειπε οτι κοντα στο pvp patch θα βγαλουν και patch για dx11

Έγινε επεξεργασία από larry4
Link to comment
Share on other sites

αυτο τo θεμα υπαρχει ουσιαστικα απο τον νοεμβριο και ειναι διαθεσιμα αρκετα φιλτρα για να παιξεται http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3967848172.....αν και στην αρχη ημουν υπερ της αλλαγης....μετα απο λιγη ωρα (οσο ειχες τα φιλτρα ενεργοποιημενα) οταν εβγαινες στο desktop σου φαινονταν το desktop και οτι αλλο εβλεπες και για 1-2 λεπτα πολυ θολα...σε βαθμο που να εχουν πειραχτει τα ματια σου...

Προσωπικα αν και στην αρχη φαινονται τα γραφικα αρκετα πιο sharp μετα απο λιγη ωρα σε κουραζει πολυ στα ματια...πιστευω οτι τα γραφικα του παιχνιδιου αν τα συνηθισεις ειναι αρκετα καλα ωστε να χρειαζονται tweaking...

τα φιλτρα δν εχουν να κανουν με την εκδοση του παιχνιδιου (beta-final) απλα τα βαζεις στον φακελο του παιχνιδιου και πατωντας το pause/break ενεργοποιουνται/απενεργοποιουνται....

παντος ο bashiok σε καποια φαση οταν ρωτηθηκε ειπε οτι κοντα στο pvp patch θα βγαλουν και patch για dx11

Κατι τετοιο ειδα και εγω και χαρηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι φιλαράκι δεν αντιμετώπισα κανένα κόλλημα LAG είμαι πολύ ευχαριστημένος!!!!:dance3:

ναι αλλα πολλά άτομα με πχ 8gb ram , κάρτα φετινή των 500+ euro κλπ φάγανε φρίκη :...:

και η blizz έβγαλε ανακοίνωση στα forum οτι θα φτιαχτούν τα προβλήματα lag/κολλήματα κλπ , οπότε no prob:baby:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια είναι ότι χρησιμοποίσα το φιλτρο Strong Darken + Sharpen και μου άρεσε περισσότερο το αποτέλεσμα... Πολύ πιο gothic ατμόσφαιρα και τα γραφικά φαίνονται καλύτερα. Αξίζει να το δείτε. Απλά πετάτε τα αρχεία μέσα στο φάκελο του παιχνιδιού. Με pause ενεργοποιείται-απενεργοποιείται...

-Slight Darken + Sharpen

http://db.tt/ZgljCKqq

-Medium Darken + Sharpen (Resembling Diablo II)

http://db.tt/anjaWc7r

-Strong Darken + Sharpen (Resembling Diablo I <- If you like a gritty and dark atmosphere, you'll LOVE this one. I'm beginning to default to this as well, as it creates a very spooky environment!)

http://db.tt/gEQoaX2i

-No Darken + Just Sharpen (No darkness):

http://db.tt/QEJt7gCv

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

Πρόλαβα και έπεξα 4 ωρίτσες, πάλι καλά.

Πολυ εύκολο μου φάνηκε, τον τελευταίο boss τον έφαγα μόνος μου μαζί με τον 'βοηθό' Templar, 3 ώρες μου πήρε για να το τερματίσω (με monk έφτασα lvl 10). Δεν πρόλαβα να παίξω multi.

Ανάμεικτα τα συναισθήματα,περίμενα περισσότερα.

Θέλω μίνι-game για android το οποίο ναι μεν να μην είναι αναγκαίο αλλά να δίνει κάποια πραγματάκια, αντικείμενα, παρακολούθηση action-house, mini-quests στο πιο σπαζοκεφαλιές και όχι action.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με τα γραφικά:

We're not particularly interested in pushing graphical limits with Blizzard games. Our intent is always to provide a timeless stylized aesthetic, while allowing for a broad range of machines to view the game with similar results. The art style for Diablo III is specifically intended to appear as a moving painting, which in general avoids very crisp textures or hard lines.

More importantly though we specifically separate background from foreground by using by using a visually unobtrusive canvas and sharper and more saturated enemies and spell effects in the foreground to elevate the gameplay. We actually specifically call it the 'canvas' because the foreground and midground elements and action are painted on top. With the screen full of enemies, spell effects, minions, and players you don't want a busy background, because it actually detracts from the ability to quickly and easily make important skilled choices during combat. Being able to quickly and effortlessly read what's going on is more important than almost everything else, because if you can't do that then the depth of a combat system is being thwarted by the visual bells and whistles.

It's more important for us to serve the gameplay as well as design a timeless game. "Realism" in games is really only as real as the next version of DirectX or video card product cycle. By approaching with a stylized and painterly approach, we intend for Diablo III to be playable and visually appealing for as long as possible.

Πηγή: Are the graphics amped down for the beta? - Forums - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.