Jump to content



Recommended Posts

Θελω collectors αλλα ο στοκος δεν πιστευα οτι θα ειχε τοσο ζητηση...

Που την βρισκουμε τωρα ρε παιδες???

Πλαισιο/public δεν υπαρχει δειγμα.

Mιας και έχω κατάστημα γερμανός να σας πω ότι τα τελευτεα κομάτια Diablo III Collectors Edition τα είχε η αλυσίδα γερμανός.Γενικότερα ο προμηθευτής έφερε στην Eλλάδα 480 κομάτια τα οποία εξαδλήθηκαν παταγωδώς την πρώτη κιόλας εβδομάδα, άρα παιδιά υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

30ευρό από Ελλάδα σας χαλάει ?

Tech[/MENTION]nology@gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=6960&category_id=68&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=106"]DIABLO III [15/5]

δεν ξέρω αν είναι προσφορά ή "προσφορά" :p (θα πάρει hits σίγουρα όμως)

Edit: "Λαθος" ήταν, πήγε 60Ευρώ :p

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Mιας και έχω κατάστημα γερμανός να σας πω ότι τα τελευτεα κομάτια Diablo III Collectors Edition τα είχε η αλυσίδα γερμανός.Γενικότερα ο προμηθευτής έφερε στην Eλλάδα 480 κομάτια τα οποία εξαδλήθηκαν παταγωδώς την πρώτη κιόλας εβδομάδα, άρα παιδιά υπομονή!

Πάντως απορώ αν όλοι αυτοί, που "τρελένονται" αμάν και πότε θα βγει το D3, είχαν παίξει/λιώσει στο D2. Πιο πολύ για trend μου φαίνεται, που παρέσυρε απελπισμένους από το WoW.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απορώ αν όλοι αυτοί, που "τρελένονται" αμάν και πότε θα βγει το D3, είχαν παίξει/λιώσει στο D2. Πιο πολύ για trend μου φαίνεται, που παρέσυρε απελπισμένους από το WoW.

Καλά, παιχνίδι είναι, δε θα ζητήσουμε και βιογραφικά.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PsGfEjXLHLU&feature=plcp]PvP Panel.wmv - YouTube[/ame]

pvp !

team deathmatch

4 vs 4

αν και θα περιμένουμε λιγο για να βάλουν pvp αν γίνει σωστά θα γουστάρουμε άσχημα.

λέτε να μπουν και pvp gear ?:magic:

10 μέρες έμειναν ! wohooooooo!:dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.