Jump to content



Recommended Posts

downloader για να κατεβάσουμε σήμερα την κανονική έκδοση και να περάσουμε το serial όταν θα έχουμε στα χέρια μας το κουτί υπάρχει ?

Φυσικά, δεν είναι κάτι δύσκολο να το βρεις. Αν δε μπορέσεις πές μου να στο ανεβάσω κάπου.

Έγινε επεξεργασία από Trooper
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, δεν είναι κάτι δύσκολο να το βρεις. Αν δε μπορέσεις πές μου να στο ανεβάσω κάπου.

αυτός είναι ?

  File: Diablo-III.exe
CRC-32: a0036692
MD4: ad31c098d2a0e1e3ceb634039e773eac
MD5: 86d84a38e7aa637a67388155d3da6bfe
SHA-1: f5578e342a1d8dd1e6ada1ba9d79e576a995972e

Link to comment
Share on other sites

downloader για να κατεβάσουμε σήμερα την κανονική έκδοση και να περάσουμε το serial όταν θα έχουμε στα χέρια μας το κουτί υπάρχει ?

Ναι αμέ! Και λέγεται piratebay.org

Link to comment
Share on other sites

Τον downloader τον δίνει η ιδια η blizzard μεσα απο το account τους σε όσους το έχουν προαγορασει ψηφιακά.

Κατεβάζεις μια έκδοση που θα χρειαστεί το day0 patch (1.01 νομίζω) και δεν μπορείς ούτε καν να την εκγαταστησεις πριν την ώρας της.

Btw ποτέ ακριβώς ανοίγουν οι server για ελλάδα για εγκατάσταση και πότε για παιχνίδι;

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω κατεβασα το installer και τωρα κατεβαζω το παιχνιδι, απο τι διαβασα μαλλον δεν θα μπορεσω να το κανω εγκατασταση μεχρι 15 Μαιου??

Έγινε επεξεργασία από H4ckerman
Link to comment
Share on other sites

Εγω κατεβασα το ινσταλερ και τωρα κατεβαζω το παιχνιδια απο τι διαβασα μαλλον δεν θα μπορεσω να το κανω εγκατασταση μεχρι 15 Μαιου??

Μάλλον ναι...

[MENTION=1215]nucleus[/MENTION]

Όχι για την launch date μάλλον απ'οτι ξέρω ια παίξει 00:00 Cest. Οπότε 1 το βράδυ 15 του μηνός. Δηλαδή μην κοιμηθείτε το βράδυ στις 14...

Link to comment
Share on other sites

Εγω κατεβασα το installer και τωρα κατεβαζω το παιχνιδι, απο τι διαβασα μαλλον δεν θα μπορεσω να το κανω εγκατασταση μεχρι 15 Μαιου??
δεν μπορείς να το κάνεις install μπορείς μόνο να το κατεβάσεις να έχεις τα αρχεία του setup. στις 15 install

μια σελίδα πριν έχω ποστάρει news οτι θα μπορούμε απο τις 14 να το κάνουμε install.

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι μπορει να εγκατασταθει απο τις 14 Μαιου και ωρα 18:01 το απογευμα και οι servers ανοιγουν τα μεσανυχτα 1:01

edit: αυτες ειναι ωρες Ελλαδας για τους ελληνες του εξωτερικου της Ευρωπης....αφαιρουν η προσθετουν αναλογα το GMT τους...

Έγινε επεξεργασία από larry4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.