Jump to content



Recommended Posts

Παλικάρια κανά guest pass σας περισσεύει να δώσω σε ένα φιλαράκι; Εμένα δεν μου έχουν στείλει τίποτα ακόμα, το αγόρασα από battle.net (δεν σου δείνουν αν το πάρεις από κει; )...

Eχω εγω pass φιλε μου αν μπορεις να περιμενεις μεχρι το βραδυ που θα σχολασω απο τη δουλεια να στο στειλω

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε παιδια.Για 36 lvl που ειχα ψαξει δεν ειχε πανω απο 60dps το οπλο.Αντε με sockets να παει 80. Αρα εκει γυρω στα 700 βγαινει.Πως με 35 και κατω level οπλο εχετε 1000dps?Υφισταται αυτο?Εκτος αν ολα τα ρουχα σου ειναι για strength.Ζωη ποση εχεις?Εγω 8000.

Διορθωνω:Τωρα εχω 995 damage και 10550 ζωη :p

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

γινεται με καποιο τροπο να παιξουμε offline ?

τωρα θα που πειτε γιατι offline ? τα σχολεια το πρωι δεν εχουν internet λογω πανελληνιων ..και πως θα γινει το κολπο (μαθηματικος ειμαι)?

αλλα και το καλοκαιρι ...στο τροχοσπιτι με το internet on the go...δε λεει με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

εφτιαξα το staff για το secret lvl pou ειναι σαν το παλιο cow lvl ενταξει εχει τρελο γελιο, και εχει πολυ καλο drop...

Τι items χρειάζονται? Που τα βρίσκεις?

δώσε οδηγίες :)

Link to comment
Share on other sites

Παλι down ειναι ο sever για maintenance

Τεταρτες πάντα είναι, δεν είναι κάτι καινούριο αυτό.

Ρε παιδιά μια ερώτηση για το wizard. Το dps που λεει ειναι το πραγματικό ? Η απλά κοιτάει το dps του όπλου και το βγάζει ? Αφου ο μάγος δε βαράει melee τι μας νοιάζει το dps...

Link to comment
Share on other sites

Συνυπολογιζει κι αλλα πραγματα στο δπς, οποτε στον γιζαρντ σιγουρα δεν δειχνει του μιλι.

ΥΓ: Στο γορκραφτ καλα κανουν και συντηρουν καθε εβδμαδα, στο ντιαμπλο ομως? Οσος καιρος και να περάσει δεν προκειται να το χωνέψω αυτο. . .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.