Jump to content



Recommended Posts

guys help, το παιχνίδι μου το πήρε φιλος απο αθηνα αλλά θα έρθει στα χέρια μου το Σάββατο. Μου έστειλε το key, απο που κατεβάζω τον client? Στο download game clients του Battlenet δεν υπάρχει το diablo. :wassat:

Πρέπει να κάνω redeem πρώτα το key?

Link to comment
Share on other sites

guys help, το παιχνίδι μου το πήρε φιλος απο αθηνα αλλά θα έρθει στα χέρια μου το Σάββατο. Μου έστειλε το key, απο που κατεβάζω τον client? Στο download game clients του Battlenet δεν υπάρχει το diablo. :wassat:

Πρέπει να κάνω redeem πρώτα το key?

New Downloaders for English and German - Diablo III

Το κάνεις και μετά redeem, κατέβασε το client γιατί κατεβαίνει πιο αργά κι απ'τους Μυρίους.

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION], ναι, είχε κάποια κακά το D2, αλλά ήταν χαρακτηριστικά του. Ναι, ήθελε μεγαλύτερο inventory, αλλά πήγαμε στο τέρμα άλλο άκρο! Επίσης, λέτε συνέχεια για τον Cain, δηλαδή που το κακό να κάνεις μόνος σου Identify με τα scrolls? Αφού ο χώρος δεν είναι πια θέμα.

Θα με αναγκάσετε να το αγοράσω για να το θάβω πλήρως. :p

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω redeem στο battlenet και πετάει error. Τεσπ thnks jpavly θα κατεβάσω τoν client και βλέπουμε, άμα μου κάνει νούμερα θα την πάρει και θα την σηκώσει την κ@λοblizzard.

58589818.jpg

Έγινε επεξεργασία από Arxagelos
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω redeem στο battlenet και πετάει error.
Δες το αυτό, μάλλον δεν σου έστειλε το κλειδί σωστά ή δεν το γραφεις εσύ σωστά.

όταν κάνεις redeem το key σου βγάζει και link για να κατεβάσεις το client αλλά και το link που σου έδωσαν πιο πάνω μια χαρά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το inventory, ούτε μικρό ούτε τεράστιο, αφου στα επόμενα επίπεδα γεμίζει για πλάκα.

Αυτό που μου άρεσε πάρα πολύ άλλα βλέπω πολούς να έχουν στραβώσει είναι ο τρόπος που δουλεύουν τα skills/talents.

Μπορείς όσο προχοράς και ανεβαίνει η δυσκολία ή αλλάζεις gear να προσαρμόζεσε ανάλογα και να μην κλαίς για τις επιλογές που έκανες όταν ίσουν lvl 10 και τώρα προσπαθούν να μην υπάρχουν cookiecuter specs.

Κάτι διάβασα οτι έφαγαν nerf πολλά Godmode specs στο maintenance!!!

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Κάτι διάβασα οτι έφαγαν nerf πολλά Godmode specs στο maintenance!!!

Τι? Νερφαραν τον Archon?! :o:(

Link??

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION]

Πολυ το παιδευεις κ δεν υπαρχει λογος, αγορασε το κ να εισαι σιγουρος οτι θα τα βγαλει τα λεφτα του.

Δεν ειναι η παιχνιδαρα του αιωνα, αλλα ειναι πολυ διασκεδαστικο + του οτι με το online system του (οταν δουλευει) κανεις κ το χαβαλε σου με τα φιλαρακια ;)

Link to comment
Share on other sites

εφαγε μεγαλο nerf το energy armor/force armor στον wiz.. μονοχιτος τωρα πια :>

Εμένα μια χαρά δουλεύει...διάβασα και γω κάτι τέτοιο στο αμερικάνικο φόρουμ, αλλά και γω και διάφοροι άλλοι δεν έχουν πρόβλημα.

Και nerf να φάει, έχω να δοκιμάσω το crit build (Critical Mass/Venom Hydra/Magic Weapon-Venom/Diamond skin) και όσο crit gear μπορώ να βρω.

EDIT: Είμαι στο hell βέβαια...όχι στο inferno, δεν ξέρω άμα εχει σημασία.

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.