Jump to content



Recommended Posts

Την ειλικρινή συμπάθειά μου σε όσους έφαγαν hack. Δυστυχώς, όλες οι ενδείξεις παραπέμπουν σε server-side vulnerability, το οποίο μου φαίνεται απαράδεκτο. Προφανώς το authenticator βοηθάει πολύ, αλλά πώς μπορείς να συνεχίσεις να εμπιστεύεσαι την blizzard, όταν δεν βγαίνει κάν να ανακοινώσει το μηχανισμό που χρησιμοποιούν οι κλέφτες ή τι κάνουν για να το μπαλώσουν...

Το αντίστοιχο χρονικό διάστημα, χωρίς να έχει πέσει τόσο exploit, είχαν σταυρώσει τη Sony για το PSN. Προς τιμήν τους, στη Sony και το παραδέχτηκαν, και μοίρασαν ένα κάρο δώρα τελικά. Να δω ο Bobby αν θα σπάσει τον κουμπαρά.

Βέβαια, αν έρθετε όλοι και μου πείτε μεθαύριο ότι είχατε keyloggers, θα φάω τα μουστάκια μου, αλλά διαφορετικά δεν πρόκειται να δουν δεκάρα τσακιστή από εμένα οι τυχοδιώκτες.

Link to comment
Share on other sites

Mόλις ξεκίνησα Hell ...:rofl:

Ψόφησα στα πρώτα elite καμμιά 40αριά φορές...Δεν παίζει...

Ξεκινάω farming σε nightmare για χρυσό και βλέεεεεεεεπουμε.

Απλα θελει τακτικη επίσκεψη στο Auction House και αγορά αναβαθμισμένου εξοπλισμού. Η διαφορά μετά είναι χαώδης. Το παιχνίδι γίνεται πανεύκολο απο εκει που δε μπορουσες να προχωρήσεις. Δε χρειάζεται πολλά gold, μαχ 5k έδινα για item και συνήθως πιο λίγα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ακτ 2 την πινω ασχημα.με δερνουν ασυστολα σολο.τωρα αν πρεπει να ξαναγορασω τα παντα με γνωμονα το resistances μαλλον κανενα μηνα φαρμαρισμα θελω κ δεν θα αντεξω σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα πηγα inferno act 1 με τον Barb ομολογω οτι ειναι π.....α καμια σχεση με Hell και μια που αναφερατε τα resist εχω 300 σε ολα 10κ armor 41k hp kai 10k dps αλλα με τα χιλια ζορια προχωραω

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ακτ 2 την πινω ασχημα.με δερνουν ασυστολα σολο.τωρα αν πρεπει να ξαναγορασω τα παντα με γνωμονα το resistances μαλλον κανενα μηνα φαρμαρισμα θελω κ δεν θα αντεξω σιγουρα.

Monk?

Link to comment
Share on other sites

Aσε τα πολλα τα λογια κ ελα Inferno να σε καμαρωσω! :hang2:

Δεν είναι θέμα επιπέδου δυσκολίας - απλά έχει τρελό survivability (αν δε σε νοιάζει να θυσιάσεις DPS γίνεσαι εώς και Paladin δηλαδής).

Έγινε επεξεργασία από Shaman
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα επιπέδου δυσκολίας - απλά έχει τρελό survivability (αν δε σε νοιάζει να θυσιάσεις DPS γίνεσαι εώς και Paladin δηλαδής).

Ελα στον παππου, οταν θα τρως 10Κ per tick απο fire dmg κ με 400 ressistance να σε δω :hehe:

Eιναι πολυ δυσκολο το σολαρισμα σε Inferno, Act1 ειμαι κ παλι αμα πεσω σε imba elite με τρελα abilities τρεχω σα το Βεγγο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.