Jump to content



Recommended Posts

Όπως το κατάλαβα, θα αναβαθμίσουν τα legendary/set τα οποία δεν είναι καλά για το level τους, κυρίως τα όπλα. Τα ήδη υπάρχοντα δε θα αλλάξουν, απλά τα νέα drops θα είναι τα αναβαθμισμένα, όταν το περάσουν στο patch.

Link to comment
Share on other sites

Aν εξαιρεσεις καμια 10ρια πραγματικα legendary items (Stormshield, πχ), τα υπολoιπα ειναι για τα μπαζα σε σχεση με ilvl63 rare με +6 stats.

Aυτο ας πουμε, 279 dps στην καλυτερη... απλα σκουπιδι...

Link to comment
Share on other sites

Όπως το κατάλαβα, θα αναβαθμίσουν τα legendary/set τα οποία δεν είναι καλά για το level τους, κυρίως τα όπλα. Τα ήδη υπάρχοντα δε θα αλλάξουν, απλά τα νέα drops θα είναι τα αναβαθμισμένα, όταν το περάσουν στο patch.

+ ότι το πιο πιθανό ειναι να μην είναι σε αυτό το patch αλλά πιο μετά.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς sms protect με καρτοκινητό; Δε μου έρχεται το sms :/

Ναι έχω βάλει.

Για να σου έρει sms πρέπει να συνδεθείς με διαφορετικό pc ή να βάλεις item για πώληση σε rm ah

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω βάλει.

Για να σου έρει sms πρέπει να συνδεθείς με διαφορετικό pc ή να βάλεις item για πώληση σε rm ah

Thanks, ήρθε τελικά το sms, μετά από.....4 ώρες. Πιο γρήγορα θα ήταν να το έστελναν με ταχυδρομείο..

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτελους πουλησα και εγω ενα craft 12 ευρω...Με τα λεφτα αυτα βρηκα ενα οπλακι με loh γυρω στα 600.Για αρχη για το act3 κατι ειναι και αυτο...Εγω θα συνεχισω με το build το κλασικο το αμυντικο.Δεν εχω dps βεβαια αλλα ενταξει δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα...19κ περιπου εχω τωρα και 25 με το rage.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα οποιος θελει οποιαδηποτε βοηθεια στο παιχνιδι ας μου κανει add.Gozzu#2382 . Επισης πουλαω cold monk gear faceroll act3-4 και γενικα δε ειχα σε κανενα elite pack προβλημα. Επισης αν χρειαζεται gold καποιος εχω αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

εχθες βράδυ πάμε zoltun με μια παρεούλα, τον ρίχνουμε εύκολα και ... μου πέφτουν 8-9 yellow drops (lvl55-58) !!!!!!!

Η παρεούλα είναι ο [MENTION=4091]angel_f[/MENTION] και 2 φίλοι (btw τουμπανα όλοι τους) του οι οποίοι είχαν μέσω skype συνεννοηθεί να ρίξουν απο 2-3 rare o καθένας με το που έπεσε ο zoltun. Ακόμα γελάω (και πονάω όταν γελάω).

Trolling skills +1034 :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια

Παιζω με DH και ειμαι στην αρχη του act 3 inferno.

Glass cannon με 54.000 damage (104.000 with sharpshooter)

Critical hit chance 32%

critical damage 270%

Παιζω με ολα τα offencives παθητικα και εννοειται οτι ειμαι one shot σχεδον απο τα παντα αλλα δεν με πειραζει αυτο.

Οσο εχω χωρο να κινηθω δεν εχω μεγαλα προβληματα στα elites/rare packs.

Εκει που δεν την παλευω ειναι με εκεινα που εχουν reflect damage και εκεινα που τρεχουν σα διαολια... Υπαρχει καμια στρατηγικη για αυτα η απλα πρεπει να τα προσπερασουμε?

Επισης το damage μου ειναι καλο?

Link to comment
Share on other sites

edit: παιζω με crossbow για το critical (εχω ενα 955αρι με 90% crit dmg) οποτε και εχω χαμηλο atack speed καπου 1.37

Αξιζει να παρω bow για το atack speed?

Έγινε επεξεργασία από sayan2
Link to comment
Share on other sites

εχθες βράδυ πάμε zoltun με μια παρεούλα, τον ρίχνουμε εύκολα και ... μου πέφτουν 8-9 yellow drops (lvl55-58) !!!!!!!

Η παρεούλα είναι ο [MENTION=4091]angel_f[/MENTION] και 2 φίλοι (btw τουμπανα όλοι τους) του οι οποίοι είχαν μέσω skype συνεννοηθεί να ρίξουν απο 2-3 rare o καθένας με το που έπεσε ο zoltun. Ακόμα γελάω (και πονάω όταν γελάω).

Trolling skills +1034 :hehe: :hehe:

Ήταν ωραίο run και μαζεύουμε απο την αρχή items για να σπαμαρουμε:D είχε γέλιο η φάση !

Περαστικά ρε συ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.