Jump to content



Recommended Posts

ωραίο το paragon...αν και με τόσο που έχω παίξει τον barb έπρεπε να ήμουν paragon 20 τουλάχιστον.

Ερωτήσεις:

Τι σημαίνει αυτό;

Overpower

Skill Rune - Crushing Advance

Can no longer trigger On Hit procs ???????

Amount of damage reflected increased from 30% to 35%

Whirlwind

Weapon damage increased from 110% to 145% -> Γουστάρω...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Skill Rune - Crushing Advance

Can no longer trigger On Hit procs ???????

Νομίζω ότι απλά δεν θα ξεκινά skills όπως "Freeze on hit, stun on hit" κτλ.

Έχει μερικά καλά changes. Όπως για παράδειγμα ότι nerfάρουν τα elite.

Ετοιμαστείτε το team για whimsyshire runs. :p

Link to comment
Share on other sites

ωραίο το paragon...αν και με τόσο που έχω παίξει τον barb έπρεπε να ήμουν paragon 20 τουλάχιστον.

Ερωτήσεις:

Τι σημαίνει αυτό;

Overpower

Skill Rune - Crushing Advance

Can no longer trigger On Hit procs ???????

No more LOH.

Link to comment
Share on other sites

@winters δηλαδή αυτό που κάνει heal πάνω στις φωτιές και λοιπά τέρμα? ή απλά όταν κάνει dmg δεν θα παίρνω life on hit ή life steal?

Έγινε επεξεργασία από tavliban
πιπέρι
Link to comment
Share on other sites

έχουν nerfaρει χαρακτηριστικά το drop rate του flawless square...έτσι λοιπόν κάποιο επιτήδειοι πάνε και τα πουλάνε 8000 (που φυσικά δεν αξίζουν τόσο)...εγώ πάντως θα μπω από δευτέρα...

Link to comment
Share on other sites

με ξενέρωσε απίστευτα το cap στο MF, καλά δεν καταλαβαίνουν οτί diablo+MF είναι ένα και το αυτό;

εμείς που είμαστε και λίγο τζογαδόροι τι θα κάνουμε τώρα, και τι μ@κία nerf στα elites, τους είπε κανείς οτί θέλουμε να παίζουμε με γελοία δυσκολία, αν δεν υπάρχουν bricks δεν υπαρχει challenge, πιο το νόημα να παίζω;

η μήπως νομίζουν οτί αν σταματήσω να ψοφάω θα συνεχίσω να παίζω? Αν σταματήσω να ψοφάω θα παρατήσω και το παιχνίδι, ήδη πιο πολύ ασχολούμε με το εμπόριο παρά το παιχνίδι.

Θα έχετε παρατηρήσει ότι γρινιάζω αρκετά για την δυσκολία, γνωρίζω όμως οτί κατά βάθος αυτή είναι που με κρατάει στο παιχνίδι. Και φανταστείτε οτι στους 2 σχεδόν μήνες που παίζω έχω κάνει πολλά λάθη που μου έχουν κοστίσει σε χρόνο και χρήμα, (γύρω στα 40 mil gold, μόνο από μια stormshield που μου φάγανε σε trade έχασα 15 mil, χώρια αυτά που έχω πουλήσει underpriced, μόλις προχτές με πρόλαβαν συμπολεμιστές και δεν έδωσα ένα axe για 100κ που κάνει πάνω απο 10 mil)

Τουλάχιστον αν βγάλω κανα ssd μέσα στο εξάμηνο και καμιά μνημούλα θα λέω οτί δεν πήγε χαμένος ο χρόνος μου.

και αύξηση στο loot, τα ξεσκίσανε όλα. Τώρα όλοι θα έχουν τα ίδια και θα βρίσκονται στο ίδιο επίπεδο.

Τι να το κάνω το leveling με το ίδιο υλικό, πότε θα έρθει το PVP .

Το μόνο θετικό που διάβασα είναι κάτι αλλαγές που κάνανε στο ah και στο trade για να σταματήσουν διάφορες ''ζαβολιές'' από scummers.

το καλύτερο που διάβασα:

"But - but.... but.... we don't want to wear MF but want to reap the rewards that MF gives!"

Blizzard: "Done."

αυτά τα λίγα για το patch από μένα, να δούμε πως θα πάει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα....μετα απο μεγαλη βοηθεια του [MENTION=22080]tavliban[/MENTION] (in game) καταφερα να φτασω τα resist καπου 900 (με war cry ) και armor 9700 με damage 14k . το act1 το περασα κανοντας πλακα σε ολα τα elite και boss.....act2 τωρα ...αυτα κανουν πλακα μαζι μου.....περιμενω επιτελους το πατσακι μπας και πεσει το επιπεδο και παιζουμε πιο ανετα λιγο γιατι δεν παει αλλο.....το μονο πραγμα που εχω σκεφτει να προσθεσω ειναι το life φτανοντας το καπου στο 50κ ....για να δουμε λοιπον τι θα δουμε σε λιγες ωρες.....καθε αλλαγη προς το καλυτερο ειναι ευπροσδεκτη......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.