Jump to content



Recommended Posts

χεχε αρχιζω και φουντωνω πιο πολυ τωρρα........τι κανω λάθος δεν ξερω.........18 ωρες και ακόμα....

Κάνε uninstall όλο το game και πέρνα το ξανά. Και σταμάτα και το spam αν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε uninstall όλο το game και πέρνα το ξανά. Και σταμάτα και το spam αν μπορείς.

το εκανα φίλε μου...αλλα παλι εκει κολλησε...το σπαμ πως να το σταματησω....σημερα θα βγαλω τα χρ και θα βαλω 7...μπας και κολανε καπου αυτα...δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω.....

Link to comment
Share on other sites

παλα δεν εχει ταχυτατα να κατεβασει...και δεν ξερω τον λογο///ανοιγει το κατεβασμα οποτε θυμηθει και κατεβαζει με 200 kb/sec και αυτο πεφτει σε λιγα δευτερα.....οποτε δεν κανει τπτ...αν το κλεισω και το ανοιξω το ξανα κανει οποτε θελει......ειναι ολα κλειστα...antivirus firewall torent τα παντα...δεν δινει αλλου ταχυτηα....

Link to comment
Share on other sites

Από το Launcher έχεις δοκιμάσει:

Options -> Downloader preferences με ή χωρίς peer-to-peer transfer?

(αν το έχεις τσεκαρισμένο, βγάλε το, εάν δεν το έχεις, βάλε το)

Επίσης όταν ο φίλος έλεγε να σταματήσεις το spam, εννοούσε να προσπαθήσεις να αποφεύγεις τα άσκοπα posts εδώ μέσα :)

Για την ιστορία κι εμένα αμέσως κατέβηκε.

Link to comment
Share on other sites

Από το Launcher έχεις δοκιμάσει:

Options -> Downloader preferences με ή χωρίς peer-to-peer transfer?

(αν το έχεις τσεκαρισμένο, βγάλε το, εάν δεν το έχεις, βάλε το)

Επίσης όταν ο φίλος έλεγε να σταματήσεις το spam, εννοούσε να προσπαθήσεις να αποφεύγεις τα άσκοπα posts εδώ μέσα :)

Για την ιστορία κι εμένα αμέσως κατέβηκε.

το εχω κανει και αυτο φιλε...το εχω ανενεργο.....αλλα τπτ....ασκοπα σχολια????που ζητησα βοηθεια απο καποιον που ισως θα ηξερε κατι???

Link to comment
Share on other sites

Farming όλο το ACT4 με +100% Magic Find, ούτε ένα item για το AH. Ούτe για 50Κ, έτσι για το γαμώτο...

Still Best Monk SkillSet -> Monk - Game Guide - Diablo III

Θέμα τύχης είναι. Με 280% MF και 2 ώρες στο ACT 3 δεν πέφτει τίποτα, μπαίνω λίγο ACT 1 σήμερα το πρωί έτσι για πλάκα, τσουπ armor που έφυγε 1.5M σε 10 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα.Αν και έχω καεί σχετικά diablo έχω πρόβλημα με την οικονομία του.Δεν μπορώ να κοστολογήσω τα αντικείμενα που έχω. Μπορεί κάποιος να μου πει πως το κάνουν?

πχ χθες βρηκα fist monk tener με

DPS 956

+27min damage

+35max damade

+245-627 fire damage

+34% damage

each hit add +621 life

and spirit reg 1.6

Για αρχή μπήκα και είδα ένα ίδιο με 1050 περίπου στα 30m και το έβαλα 15m!!!

Any HELP!!?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες funfix!

Έχεις δίκιο γιατί με το patch τώρα γίνεται ένας χαμός γενικά με τα items.

Αλλά μήπως κάνεις λάθος για το wep? Αν είχε και socket ίσως με λίγη τύχη να έπιανε τα 8-10m.. Τώρα πάνω κάτω 1-2m θα το κοστολογούσα:whistling

Γενικά τα wep με socket πιάνουν καλά gold + τα stats (αν έιχε dext+socket θα ήταν πολύ καλο το wep σου)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα.Αν και έχω καεί σχετικά diablo έχω πρόβλημα με την οικονομία του.Δεν μπορώ να κοστολογήσω τα αντικείμενα που έχω. Μπορεί κάποιος να μου πει πως το κάνουν?

πχ χθες βρηκα fist monk tener με

DPS 956

+27min damage

+35max damade

+245-627 fire damage

+34% damage

each hit add +621 life

and spirit reg 1.6

Για αρχή μπήκα και είδα ένα ίδιο με 1050 περίπου στα 30m και το έβαλα 15m!!!

Any HELP!!?

Χωρίς Crit Damage δεν είναι για πολλά. Δεν έχει ούτε Dex/Vit. Κανά 500άρικο αν πιάσεις καλά θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.