Jump to content



Recommended Posts

Οι εχοντες απειρο χρονο ισως το κανουν αυτο. Για μας που απλα θελουμε να καλυτερεψουμε το χαρακτηρα μας δεν προκειται να γινει ποτε, θα χρειαζοταν μηνες για καποιον να φτιαξει και 2ο χαρακτηρα οπως θελει... Δεν ξερω για την τριτη μακαρι να ισχυει αλλα το βλεπω για 15-20 του μηνα εγω πιο ρεαλιστικα.

σκεψου πως wiz και wd εχουν τα ιδια items...Οπως και dh με Monk...οποτε το να φτασει καποιος λεβελ 60 πλεον γινεται σε 2,5 ωρες (χωρις να βαζω το νεο Buf Στο xp)...

ο κοσμος θα μπει στο τρυπακι το duel...

απλα θα θελει να μην πεφτει εκει και το πολυ πολυ θα ξανα αλλαζει τα αντικειμενα.....

λεω τι βλεπω εγω Στο ptr.....μακαρι να βγω ψευτης.....

Link to comment
Share on other sites

Οποιοι μπουν θα χαλασουν πολλα λεφτα χωρις κανενα απολυτως reward που εγω θεωρω οτι ειναι ατοπο εντελως. ΑΝ ειχε κατι να κερδισω ισως να ασχολιομουν με pvp. Αλλα εφοσον ΔΕΝ φαρμα ftw...

Link to comment
Share on other sites

Οποιοι μπουν θα χαλασουν πολλα λεφτα χωρις κανενα απολυτως reward που εγω θεωρω οτι ειναι ατοπο εντελως. ΑΝ ειχε κατι να κερδισω ισως να ασχολιομουν με pvp. Αλλα εφοσον ΔΕΝ φαρμα ftw...

Μπηκε pvp και παλι γκρινιαζουμε. Θα μπει και reward καποια στιγμη.

Στάλθηκε από το GT-N7000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν γκρινιαξα. Ποτε δεν με ενδιεφερε εμενα το pvp απλα... Ειδικα εφοσον δεν εχει κατι να κερδισω. Αν κερδιζα κατι οχι οτι θα μου αρεσε σαν concept απλα θα ειχε ενα νοημα να ασχοληθω.

Link to comment
Share on other sites

οταν θα δωσει ομως reward να δω πως θα τρεχουν ολοι να κανουν gear με τις τιμες των αντικειμενων στα υψη .....:-O:-O:-O:-O:-O

και τοτε ξανα και ξανα γκρινια γιατι ειναι τοσο ψηλα, οι νεοι δεν μπορουν να κανουν Gear μπλα μπλα μπλα σαν να βλεπω τα forums μπροστα μου....

Link to comment
Share on other sites

Diablo III was the #1 best-selling PC game at retail, breaking PC game sales records with more than 12 million copies sold worldwide through December 31, 2012

News - Diablo Discussion and Community Forums - DiabloFans.com

Ελεος τσεπωσαν τα φραγκα...και αφησαν το diablo στο ελεος του θεου...μετα απο 5 μηνες που μεσολαβησε μεταξυ του 1.0.6 και 1.0.7...οι μοναδικες αλλαγες του game θα ειναι το αχρηστο crafting (account bound) και unbalanced duels χωρις contents objectives ladders etc...με λιγα λογια το game θα συνεχισει να ειναι endless act3 farms...gj Blizz...keep trolling us...

Link to comment
Share on other sites

Εγω αναρωτιεμαι για ποσο μπορει ενας ανθρωπος να παιζει το ιδιο ακριβως πραγμα? farm, farm, farm με ιδια διαδρομη. Αντε και κανενας γυρος για κeys. Μιλαμε για τρελα!

Το παρατησα γιατι απλα δεν αντεχα αλλο, απο την στιγμη που η εταιρεια δεν μου ανανεωνει το ενδιαφερον.

Link to comment
Share on other sites

Το καζίνο της Actibli$$ard σας ευχαριστεί θερμά για τον χρόνο που διαθέσατε!

Σας περιμένουμε στο καινούριο patch με φανταστικές τιμές στο καταπληκτικό Auction House μας! Και μην ξεχνάτε οτί...η τύχη είναι με το μέρος σας! Ευχαριστούμε ! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγω αναρωτιεμαι για ποσο μπορει ενας ανθρωπος να παιζει το ιδιο ακριβως πραγμα? farm, farm, farm με ιδια διαδρομη. Αντε και κανενας γυρος για κeys. Μιλαμε για τρελα!

Το παρατησα γιατι απλα δεν αντεχα αλλο, απο την στιγμη που η εταιρεια δεν μου ανανεωνει το ενδιαφερον.

1200 ωρες και στοχος το 2χιλιαρο μεχρι τον μαιο.....και απο δω και περα με περισσοτερη τρελα.....

φουλ για φαρμα και κραφταρισματα.....με τρελα και κορδελα μεχρι τελικης πτωσης......

απλα εγω ρωταω.....αν καποιος που κρινει τοσο αρνητικα το game εβγαζε λεφτα απο αυτο θα το συνεχιζε η θα το παρατουσε???:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

λιγοι θα μεινουμε αλλα θα ξανα γινουμε πολλοι....τοτε οταν θα ξανα βρωμισει το και καλα ευκολο χρημα το diablo οπως εγινε στις αρχες τοτε θα βλεπω να εμφανιζεται ο κοσμος σαν τα μανιτάρια.....

μαζι σου Apato!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ το μόνο που μένει είναι να κατοσταρίσω. Μετά λίγο θα ασχοληθώ με το να φτιάξω κάνα account bound amulet για τον χαβαλέ, και μετά θα περιμένω expansion.....

υγ με έχει ξενερώσει ο ApatoA και ο peopas γιατί πάνε για κατοστάρισμα 2ου χαρακτήρα και εγώ είμαι ακόμα 83.... Θα το παρατήσω αν κατοσταρίσετε παιδιά! :p

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.