Jump to content



Recommended Posts

εγώ μόνο μια ερώτηση θέλω να κάνω χωρίς να απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένα....

γιατί αν δεν αρέσει σε κάποιους το ah να το χρησιμοποιεί???

ας ντύνονται μόνο με τα drops.....

δεν μπορώ να το καταλάβω.....

Link to comment
Share on other sites

Κόλησε το RMAH.... λογικά οι κινέζοι φίλοι το έχουν σκίσει στις τιμές....

Επούλησα τα πρώτα 7 billion-νια σχετικά γρήγορα και τα υπόλοιπα δε φεύγουν εδώ και κανά μήνα περίπου ούτε για πλάκα....

Σε λίγο με βλέπω να ξαναντύνω τη μαγισσούλα και να ξαναμπαίνω να παίξω....

Την καλησπέρα μου στους παλιούς συμπολεμιστές...

Link to comment
Share on other sites

εγώ μόνο μια ερώτηση θέλω να κάνω χωρίς να απευθύνεται σε κάποιον συγκεκριμένα....

γιατί αν δεν αρέσει σε κάποιους το ah να το χρησιμοποιεί???

ας ντύνονται μόνο με τα drops.....

δεν μπορώ να το καταλάβω.....

Δεν γίνεται, γτ από το hell και μετά τα item που πέφτουν δεν είναι για σένα, τουλάχιστον πριν σταματήσω έτσι ήταν, με άλλα λόγια φαρμάρεις εσύ για τα άλλα class, πουλάς στο ah ότι έχεις μαζέψει και αγοράζεις με τα gold που παίρνεις gear για σένα, τα καλά item θα μπουν στο RM AH και αυτοί θα τσιμπήσουν το ποσοστό τους. Αυτό είναι το concept.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται, γτ από το hell και μετά τα item που πέφτουν δεν είναι για σένα, τουλάχιστον πριν σταματήσω έτσι ήταν, με άλλα λόγια φαρμάρεις εσύ για τα άλλα class, πουλάς στο ah ότι έχεις μαζέψει και αγοράζεις με τα gold που παίρνεις gear για σένα, τα καλά item θα μπουν στο RM AH και αυτοί θα τσιμπήσουν το ποσοστό τους. Αυτό είναι το concept.

ενα ιτεμ που καποτε κοστιζε 250 ευρω στο ρεαλ τωρα κοστιζει 70.......οποτε δεν ξερω αν αξιζει να πουλας τα σουπερ ιτεμ στο ρεαλ.....

με την ιδια λογικη φαρμαρουν και τα αλλα class για μενα ....το ιδιο πραγμα ειναι....

εγω αλλο θελω να πω.....ολοι γκρινιαζουν για το ah.....Απ την στιγμη που δεν τους αναγκαζει καποιος γιατι το χρησιμοποιουν ?μια χαρα ωραιαοτατα κιτρινα και μπλε πεταει......για Mp0 ειναι σουπερ....

επισης υπαρχει και η λυση του hardcore......

Link to comment
Share on other sites

ενα ιτεμ που καποτε κοστιζε 250 ευρω στο ρεαλ τωρα κοστιζει 70.......οποτε δεν ξερω αν αξιζει να πουλας τα σουπερ ιτεμ στο ρεαλ.....

με την ιδια λογικη φαρμαρουν και τα αλλα class για μενα ....το ιδιο πραγμα ειναι....

εγω αλλο θελω να πω.....ολοι γκρινιαζουν για το ah.....Απ την στιγμη που δεν τους αναγκαζει καποιος γιατι το χρησιμοποιουν ?μια χαρα ωραιαοτατα κιτρινα και μπλε πεταει......για Mp0 ειναι σουπερ....

επισης υπαρχει και η λυση του hardcore......

Γιατί το παιχνίδι σαν παιχνίδι έχει τελείωσει και όλοι αυτοί που γκρινιάζουν για το ah είναι επειδή παίζουν για ένα καλο drop και μόνο γι αυτό...γιατί αντικειμενικά δεν το λες διασκέδαση να κάνεις το ίδιο level 3247926344243 φορές και να σου πέφτει ένα ίτεμ για άλλο class

Γιατι πολύ απλα το diablo 3 ΕΙΝΑΙ το ΑΗ έτσι όπως το χει κάνει η Bliz

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το παιχνίδι σαν παιχνίδι έχει τελείωσει και όλοι αυτοί που γκρινιάζουν για το ah είναι επειδή παίζουν για ένα καλο drop και μόνο γι αυτό...γιατί αντικειμενικά δεν το λες διασκέδαση να κάνεις το ίδιο level 3247926344243 φορές και να σου πέφτει ένα ίτεμ για άλλο class

Γιατι πολύ απλα το diablo 3 ΕΙΝΑΙ το ΑΗ έτσι όπως το χει κάνει η Bliz

νομιζω πως υπαρχουν και αλλα παιχνιδια οποιος δεν το αντεχει.....απλα ενα uninstall!

Link to comment
Share on other sites

Έχει φάει unistall και πούλημα 2 μήνες μετά την κυκλοφορία του. Να κάθομαι ένα μηνά να φαρμάρω το act1 στο ινφέρνο για να μου πέσει ένα item που θα το βάλω στο AH για να πάρω gold να αγοράσω το gear που δεν μου έπεφτε επι ένα μήνα για να πάω στο act2. Κααααλααα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει φάει unistall και πούλημα 2 μήνες μετά την κυκλοφορία του. Να κάθομαι ένα μηνά να φαρμάρω το act1 στο ινφέρνο για να μου πέσει ένα item που θα το βάλω στο AH για να πάρω gold να αγοράσω το gear που δεν μου έπεφτε επι ένα μήνα για να πάω στο act2. Κααααλααα.

Και πολυ καλα εκανες.,,,.

Link to comment
Share on other sites

Μα το θέμα δεν είναι το uninstall είναι οτι έδωσες 50 euro και αυτό δεν τα αξίζει ....και οι ώρες που σπατάλισες στο τέλος δεν σου πρόσφεραν διασκέδαση...γιατι πιάστηκαν απο το όνομα και μόνο ....

Link to comment
Share on other sites

Μα το θέμα δεν είναι το uninstall είναι οτι έδωσες 50 euro και αυτό δεν τα αξίζει ....και οι ώρες που σπατάλισες στο τέλος δεν σου πρόσφεραν διασκέδαση...γιατι πιάστηκαν απο το όνομα και μόνο ....

αυτο ειναι εκτιμηση του καθενος.....εγω εχς παιξει ωσ τωρα περιπου 2000 ωρες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος....

βασικα οσο περναει ο καιρος μ αρεσει περισσοτερο....για μενα τα 50 ευω τα εκανε αποσβεση και με το παραπανω και συνεχιζει να τα κανει (και θα τ ακανει)

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι εκτιμηση του καθενος.....εγω εχς παιξει ωσ τωρα περιπου 2000 ωρες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος....

βασικα οσο περναει ο καιρος μ αρεσει περισσοτερο....για μενα τα 50 ευω τα εκανε αποσβεση και με το παραπανω και συνεχιζει να τα κανει (και θα τ ακανει)

Ναι δεν αντιλεγω και μπράβο σου αλλά υπάρχει και η αντικειμνεική άποψη..και μένα μ άρεσε όσο το έπαιζα αλλά μετά το έχασε το ενδιαφέρον του, αν σκεφτούν να βάλουν καινούριο act θα το ξανασκεφτώ αν θα το ξαναπιάσω στα χέρια μου γιατί πλέον η Bliz νομίζω οτι δεν έχει ιδέες και απλά βγάζει πράγματα για να τα αρπάξει...

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι εκτιμηση του καθενος.....εγω εχς παιξει ωσ τωρα περιπου 2000 ωρες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος....

βασικα οσο περναει ο καιρος μ αρεσει περισσοτερο....για μενα τα 50 ευω τα εκανε αποσβεση και με το παραπανω και συνεχιζει να τα κανει (και θα τ ακανει)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και πολύ καλά κάνεις ;) Στον καθένα θα άρεσε το d3 απ'την στιγμή που δεν ξέρει πως είναι τα "arpg games"

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγώ με την σειρά μου οτι diablo παίζεις γιατί σου αρέσει εαν είναι <dead> και τα λοιπά μην παίζεις τόσο απλα. Αλλά αυτό δεν σου δίνει το δικαίωμα να κράζεις το παιχνίδι σε κάποιους που το παίζουν. Τουλάχιστον οχι σε sub-forum που έχει γίνει για να βοηθάει τα παιδιά που το παίζουν. Αν παλι γουστάρεις να κράξεις το game κανε ένα που να λέει κράξτε το diablo.

Εγώ δεν κόβω φλέβες με το game αλλά 1-2 ωρες με χαλαρώνουν αφάνταστα με κανα δυο ποτάκια.....

Ο καθένας με τα γούστα του. Άλλα επειδή ξέρω έπαιξαν για να βγάλουν λεφτά το game μέσα μου γελάω μαζί τους ακόμα και για τους φίλους μου που το έχουν σταματήσει εδώ και καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.