Jump to content



Recommended Posts

Και γω που ξεκινησα να στήνω wiz :ssssss

daenerys - Community - Diablo III

Ξεκινησες να στηνεις και ειναι καλυτερος απο τον main τον δικο μου. Ενα καλο drop του trillion χρειαζομαι, lol!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει σχέση με το ΑΗ του WoW σε συμπεριφορά, πριν το patch δεν κουνιέται τίποτα στο ΑΗ και οι τιμές είναι στον πάτο. Μετά το patch οι τιμές παίρνουν τα ύψη για λίγες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ειναι στον πατο αλλα οταν εχουν δηλωσει οτι ενω θα υπαρχουν λιγοτερα drops θα βγαινουν πιο δυνατα τα items μηπως θα χασουν αξια αυτα μετα το patch? δλδ εχει νοημα να παρω 200m item πριν το 1.0.8?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ειναι καλη περιπτωση να παρεις τωρα πραγματακια.

Οπως δηλωσαν, σε αυτο το patch, δεν θα υοαρχει διαφοροποιηση στα item, αυτο θα γινει ειπαν στο 1.0.9, μπορει και αργοτερα. Βεβαια αν εχεις υπομονη να μαζευεις κασερι μεχρι τοτε....

Προσωπικα, ξεκινησα την μετατροπη μου απο cm σε archon.

Αν εχεις το νου στο στο ΑΗ θα βρεις πολλα ωραια πραγματα, σε πολυ καλες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Νεα αντικειμενα θα μπουν στο 1,09 που θα ειναι σε κανενα διμηνο...τωρα μπαινει το 1,08....δεν θα εχει αλλαγες σε items.....

αν θελεις να πουλησεις αντικειμενα ισως να επρεπε να το κανεις πριν το 1,09 απλα θα πρεπει να καποιον τροπο να φαρμαρεις και συ σε μεγαλα mp γιατι λογικα εκει θα ντροπαρεις items....οποτε δεν ξερω αν αξιζει αυτη η θυσια...και ενοειται πως τα νεα ιτεμς τις πρωτες μερες θα ναι στον θεο οποτε το γκολντ που θα εχεις παλι δεν θα ναι αρκετο η θα ειναι μονο για ενα,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως που δεν ασχοληθηκα ποτε με βαρβαρο.....

Εριξα μια ματια μαζι με τον Παντελη στις τιμες, και ειναι το λιγοτερο εξωφρενικες.

Χαρα στο κουραγιο σας δηλαδη..... Ενα απλο παραδειγμα ειναι τα σπα8ια...

Για να βρεις ενα σπαθι με main stat ( int/str )+cd+ls+socket με υποθετικο budget τα 200μ:

Για int, χρειαστηκε μονο τρεις σελιδες για ενα μετριο προς καλο οπλο στα 98m.

Για str , πεντε σελιδες, με χειροτερα stats απο το προαναφερομενο.

Απ τη μια λογικο, μιας και πολυς κοσμος εχει barb, και το str δεν ειναι multiclass.

Aλλα και παλι, υπαρχει πελωριο χασμα , ειδικα οταν εχεις ενα καλο dps και 8ελεις να το βελτιωσεις. Τρελα νουμερα. Τρελες τιμες. Παλαβομαρα σκετη....

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως που δεν ασχοληθηκα ποτε με βαρβαρο.....

Εριξα μια ματια μαζι με τον Παντελη στις τιμες, και ειναι το λιγοτερο εξωφρενικες.

Χαρα στο κουραγιο σας δηλαδη..... Ενα απλο παραδειγμα ειναι τα σπα8ια...

Για να βρεις ενα σπαθι με main stat ( int/str )+cd+ls+socket με υποθετικο budget τα 200μ:

Για int, χρειαστηκε μονο τρεις σελιδες για ενα μετριο προς καλο οπλο στα 98m.

Για str , πεντε σελιδες, με χειροτερα stats απο το προαναφερομενο.

Απ τη μια λογικο, μιας και πολυς κοσμος εχει barb, και το str δεν ειναι multiclass.

Aλλα και παλι, υπαρχει πελωριο χασμα , ειδικα οταν εχεις ενα καλο dps και 8ελεις να το βελτιωσεις. Τρελα νουμερα. Τρελες τιμες. Παλαβομαρα σκετη....

σκεψου γιωργο στις ααρχες ποσο ακριβα ηταν στην αρχη για τον μπαρμπα.....

Link to comment
Share on other sites

Weeping hollow ειναι το νεο και πολυ πιο ευχαριστο depths 2 στο ptr.

Πουλησα οτι ειχα , και τσακωσα ενα τρελο unity 49%cd, 1 billion, για δοκιμη.

Στο πτρ αυτα, στο κανονικο, δεν μου χει μεινει να πουλησω και τιποτα χααχχααχ, εκτος και αν βγαλω την μαγουλα στο κλαρι του τρισταμ.

Και μια full full buffed photo.

33lfteh.jpg

μεχρι να κανω το σκρινσοτ, εφαγα κολιβα :p

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω δηλαδη αυτο το θεωρεις καλο?Γιατι τετοια πεφτουν συνεχεια...
Κάτι σου έχει ξεφύγει από αυτά που έγραψα, είναι ξεκάθαρο αυτό που λέω. Άνετα αυτό το screenshot χαρακτηρίζει όλο το παιχνίδι. Ένα item lvl 29 με ένα lvl 61 σχεδόν ίδια, FAIL.
Link to comment
Share on other sites

Weeping hollow ειναι το νεο και πολυ πιο ευχαριστο depths 2 στο ptr.

Πουλησα οτι ειχα , και τσακωσα ενα τρελο unity 49%cd, 1 billion, για δοκιμη.

Στο πτρ αυτα, στο κανονικο, δεν μου χει μεινει να πουλησω και τιποτα χααχχααχ, εκτος και αν βγαλω την μαγουλα στο κλαρι του τρισταμ.

Και μια full full buffed photo.

33lfteh.jpg

μεχρι να κανω το σκρινσοτ, εφαγα κολιβα :p

3 λεξουλες θα πω εγω μονο.....

realm of shadow.....:jump::jump::jump::jump:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια σε έναν όχι τόσο "advanced" παίχτη... Αυτός εδώ είναι ο monk μου, εδώ και 2 βδομάδες παίζω public mp2 και δε βρίσκω τίποτα... όλο κίτρινα και δε μου κάνει ούτε ένα... είχα μαζέψει κάτι οικονομίες σε gold τα οποία τα περισσότερα έφυγαν σε δύο set inna's (από το καλάθι δλδ :p) , για τρίτο και τέταρτο ούτε κουβέντα αφού τα ποιο φθηνά ξεκινάνε από 115 μύρια , τι mp level και τι act προτείνετε για καλό farming σύμφωνα με το χαρακτήρα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια σε έναν όχι τόσο "advanced" παίχτη... Αυτός εδώ είναι ο monk μου, εδώ και 2 βδομάδες παίζω public mp2 και δε βρίσκω τίποτα... όλο κίτρινα και δε μου κάνει ούτε ένα... είχα μαζέψει κάτι οικονομίες σε gold τα οποία τα περισσότερα έφυγαν σε δύο set inna's (από το καλάθι δλδ :p) , για τρίτο και τέταρτο ούτε κουβέντα αφού τα ποιο φθηνά ξεκινάνε από 115 μύρια , τι mp level και τι act προτείνετε για καλό farming σύμφωνα με το χαρακτήρα?

Φίλε, έχει λάθος build και skillset. Πρέπει να ανεβάσεις crit chance και να πας σε thunderclap/cyclone skillset. Επίσης γιατί έχει βάλει rubys!?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.