Jump to content



Recommended Posts

[MENTION=22080]tavliban[/MENTION] [MENTION=43]icy20[/MENTION]

έγινε κάτι και φύγατε από την clan ή απλά πήγατε σε stronger clan για καλύτερο farmin;

Δεν εγινε κατι. Πηγαμε σε μια αλλη clan που ειναι πιο καμμενοι για farm. Εγω πιστευω οτι θα γυρισω καποια στιγμη... Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν παιζουμε με τα παιδια απο εδω. Εννοειται πως ναι!

Link to comment
Share on other sites

εγω θα παω στα οικονομικα μεγεθη για το απλο ,το βρηκα σε ηλεκτρονικη μορφη στα 27-28 ευρω οταν το παιχνιδι το ειχα παρει καπου στα 35.Δηλαδη expansion οσο εχει το παιχνιδι...αρε blizzard.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα παω στα οικονομικα μεγεθη για το απλο ,το βρηκα σε ηλεκτρονικη μορφη στα 27-28 ευρω οταν το παιχνιδι το ειχα παρει καπου στα 35.Δηλαδη expansion οσο εχει το παιχνιδι...αρε blizzard.

καλά, σε κοστολόγηση η Blizzard είναι σαν να λέμε Apple, στα ύψη οι τιμές.

το κανονικό παιχνίδι το έχουν ρίξει στα 20 ευρώ πλέον

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5181]winters[/MENTION]

όχι δεν έγινε τίποτα, όποιος θέλει με κάνει invite ή μου λέει να τον κάνω invite και παίζουμε παρέα κανονικότατα...η clan που πήγαμε τώρα είναι μικρότερη κλπ παίζουν παιδιά με τα οποία έχουμε φάει ψωμί και αλάτι στο d3 (μποοοοολικο skype κλπ)

συνεπώς αφού αφήσεις το titanfall ετοιμάσου για rift runs/bounty runs κλπ ;)

Link to comment
Share on other sites

παίδες έχει κανένας κανένα λινκ για το expansion σε προσφορά ή τέλος πάντων φθηνότερα απο 36-39?Αν γίνεται οχι digital μορφη...

Και κάτι άλλο,η digital deluxe έκδοση που κάνει 60 ευρώ τι items περιέχει ακριβώς?

Έγινε επεξεργασία από etien4
Link to comment
Share on other sites

παίδες έχει κανένας κανένα λινκ για το expansion σε προσφορά ή τέλος πάντων φθηνότερα απο 36-39?Αν γίνεται οχι digital μορφη...

Και κάτι άλλο,η digital deluxe έκδοση που κάνει 60 ευρώ τι items περιέχει ακριβώς?

φίλε αν είναι να σκάσεις 60 ευρώ, δώσε καλύτερα 80 για να έχεις χειροπιαστή την collectors.

επειδή το παιχνίδι δεν έχει βγει ακόμα δεν νομίζω να υπάρχουν προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

φίλε αν είναι να σκάσεις 60 ευρώ, δώσε καλύτερα 80 για να έχεις χειροπιαστή την collectors.

επειδή το παιχνίδι δεν έχει βγει ακόμα δεν νομίζω να υπάρχουν προσφορές.

δεν πρόκειται να την πάρω απλά από περιέργεια τι είναι τα items που δινει...

Link to comment
Share on other sites

δεν πρόκειται να την πάρω απλά από περιέργεια τι είναι τα items που δινει...

αα οκ --> https://us.battle.net/shop/en/product/diablo-iii-reaper-of-souls

"The Digital Deluxe edition includes a digital copy of Reaper of Souls, with a total of five additional character slots primed for all-new heroes (An additional 3 more than the Reaper of Souls Standard Edition). It also contains the following in-game content to aid you in your crusade against death itself:

Spectral Hound Minion & Aesthetic Artifacts

Treasure Goblin Pet for World of Warcraft

Crusader Portraits & Decals for StarCraft II"

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς να θα γίνει κάποιο event για να δώσουν κομμάτια στον λαό από τα μεγάλα καταστήματα Πλαίσιο, Public κτλπ για 24/3 12 το βράδυ; Αλλιώς μας βλέπω στην εθνική εορτή έξω από τα μπουντρούμια!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς να θα γίνει κάποιο event για να δώσουν κομμάτια στον λαό από τα μεγάλα καταστήματα Πλαίσιο, Public κτλπ για 24/3 12 το βράδυ; Αλλιώς μας βλέπω στην εθνική εορτή έξω από τα μπουντρούμια!

Αν δεν κάνω λάθος, 24 το βράδυ θα έχει event το public στο Σύνταγμα και στον Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.