Jump to content



Recommended Posts

Μέχρι να nerfaroyn το 2000% dmg :p

 

Αυτό το 2000% δεν κάνει τίποτα, είναι ίσα ίσα για να σκοτώνει τα απλά mobs στο Τ6 χωρίς να βαράω. Τον όλεθρο τον σκορπάει αυτό το 750% στο Arcane Orb, αυτό κάνει τα 2-3 billion damage hits. Btw, με power pylon κλπ έχω δει και 10.5b :o

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά σε όλους.Τα spirit guard τα έχουν αφαιρέσει απ το non seasons σε monk???

Στους leaderbords δεν τα έχει κανείς σε non seasonal κ εκτός του οτι ήταν must στο ptr τα προτείνει κ ο quin σαν recommended.....

Ολοι παίζουν με parthan defenders.Ξερει κανείς τι παίζει??

Link to comment
Share on other sites

Ναι... επιτέλους ανεβάσανε και λίγο τον Μάγο , σπαμάρουνε τρελλα  τα soj και τα woh και  τους φούρνους και τώρα άντε να σου πέσει talrasha και delsere...πιστεύω ότι το άλλο με talrasha σπέρνει και έχω και harlise και το άλλο με τα elemnts ...(finger) προς το παρόν είμαι με soj και rorg (καρκινος)  :lol:  :lol: πολύ fun build πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά σε όλους.Τα spirit guard τα έχουν αφαιρέσει απ το non seasons σε monk???

Στους leaderbords δεν τα έχει κανείς σε non seasonal κ εκτός του οτι ήταν must στο ptr τα προτείνει κ ο quin σαν recommended.....

Ολοι παίζουν με parthan defenders.Ξερει κανείς τι παίζει??

Ναι ειναι μονο seasonal ηταν γνωστο απο την αρχη αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Αν και ο ίδιος δεν το επιθυμεί:rolleyes:  εγώ θα τον ευχαριστήσω μια ακόμη φορά μέσα στο topic μας… ο λόγος για τον Method1. Αναρωτιέμαι OTAN μπορείς να κάνεις εξαιρετικά game με φίλους  από την clan μας μέσα σε ωραίο κλίμα υποστήριξης αλλά και χαβαλέ, OTAN μπορείς να σαρώσεις στην κυριολεξία όλο τον χάρτη και να πάρεις το maximum από το διαθέσιμο loot… Πώς να επιμένεις σε solo game? Καθαρά ρητορικό ερώτημα.

 

Έχω την αίσθηση ότι μέσα στην clan μας έχουμε φτιάξει μια πολύ ωραία ομάδα, που αν και δεν γνωριζόμαστε με την στενή έννοια μεταξύ μας (προσωπικά έχω ξεκινήσει να μαθαίνω τα παιδιά με το μικρό τους και όχι το nickname), στο παιχνίδι υπάρχει ωραία χημεία και πολύ καλή υποστήριξη.

 

Για μια ακόμη φορά, θα αναφέρω πως το game έχει άλλη δυναμική όταν είσαι με παρέα!!!  ;)

Έγινε επεξεργασία από FRuLiS13_acg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχοντας ενα τρελο πραγματικα drop ειμαστε πλεον σε θεση να κυνηγαμε με το παρεακι υψηλα grift...

2jahstk.jpg

 

Πολυ διασκεδαστικο και ειδικα χτες που με λιγη δοση τυχης καθαρισαμε 54αρι! :D

e7fgqt.jpg

 

Ειναι πραγματικα διασκεδαστικο, και ο λογος που δεν ακουμπαω season για την ωρα. Το ολο θεμα «τα παντα απο την αρχη» με κουρασε πριν καν ξεκινησω :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

θα ακολουθήσω την πάλαια πετυχημενη συνταγή του QQ.

 

QQ Λοιπόν και το παλιοπαίχνιδο δεν μου δίνει boulder breaker. Επίσης μωρή Kadala δώσε την ΙΚ ζώνη μη σου κάψω το σπίτι. QQ off

 

Μετά από αυτό πάμε για grift 50 το βράδυ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά κάποιες απλές και σύντομες ερωτησουλες…. Όσοι ασχολείστε με S03, έχετε ντύσει τον ήρωα με βάση το προτεινόμενο setup ή είστε ακόμη σε αγώνα δρόμου?

 

Γνωρίζοντας ότι το game σε θέμα ρίψης αντικειμένων είναι σε κατάσταση random, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής… να ασχολούμαι μόνο με higher rifts 30+ ? Διότι ψάχνω για Roland`s setup αλλά παίζει τρελό σκοτάδι!  -_-

 

Τουλάχιστον έχω βρει τα gems και ο ήρωας είναι γενικά σε μια αξιοπρεπή κατάσταση (ώστε να μπορείς να παίξεις).

Έγινε επεξεργασία από FRuLiS13_acg
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά στον βάρβαρο μόλις έκανα 6 wastes τα πράγματα ξαφνικά γίνανε ΠΟΛΥ εύκολα... 

 

Το Τ6 είναι πιο νερό απο τον Πέτρο με την παλιά DH του, και περιμένω για 2ο ΙΚ να δοκιμάσω και με ancients έξω. 

 

Παραγκον είμαι 154? οπότε δνε έχω λιώσει τρελά. 

 

Θέλω να δοκιμάσω και 6άρι ΙΚ σαφώς αλλά θα αργήσει μάλλον. 

Link to comment
Share on other sites

κατάφερα λοιπόν να συμπληρώσω 6WW και 4IK. (το QQ έπιασε όπως πάντα)

 

Όμως χωρίς unity δεν περνας 45+. Δεν πα να γύρναγα συνέχεια (-40%dmg) δεν πα να είχα τους ancients on (Together as one -50%)....

 

Τάφος...

 

Αλλά Τ6 Rifting και bounties....ότι πιο εύκολο έχω κάνει στο παιχνίδι....

 

πάμε για gta5 story mode και Μάριε, Παντέλο και λοιποί, στείλτε στο viber και κανονίζουμε 55+ grift στο κανονικό...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.