Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Υστερα απο εποικοινωνια με διαφορα καταστηματα στην θεσ/νικη και οχι μονο κανενα δεν ειχε τις μητρικες που ανεφερε ο βασιλης τουλαχιστον επιλεκτικα 10 απο αυτες και σε καποια καταστηματα αν υπηρχε ενα κοματι οι πωλητες δεν μπορουσαν να το δωσουν (( μαλλον το εκαναν κρατησει τα παιδια μεσα για παρτι τους )) οι δικαιολογιες ηταν απιστευτες το τι ελεγαν

Κριμα παντως βγαζω προιοντα σε χαμηλη τιμη τα οποια ομως δεν εχω να δωσω παλιο γνωστο κλασικο παραδειγμα

Καλημερα σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο εποικοινωνια με διαφορα καταστηματα στην θεσ/νικη και οχι μονο κανενα δεν ειχε τις μητρικες που ανεφερε ο βασιλης τουλαχιστον επιλεκτικα 10 απο αυτες και σε καποια καταστηματα αν υπηρχε ενα κοματι οι πωλητες δεν μπορουσαν να το δωσουν (( μαλλον το εκαναν κρατησει τα παιδια μεσα για παρτι τους )) οι δικαιολογιες ηταν απιστευτες το τι ελεγαν

Κριμα παντως βγαζω προιοντα σε χαμηλη τιμη τα οποια ομως δεν εχω να δωσω παλιο γνωστο κλασικο παραδειγμα

Καλημερα σε ολους

Δηλαδή κατηγορείς το πλαίσιο για γκρί διαφήμιση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σιγουρα αυριο θα την εχω ειναι σιγουρο εχει γινει κρατιση απλα ακομα στο πλαισιο του αμαρουσιου δεν εχει φτασει η εντολη για ξεστοκαρισμα GORILLAKOS 1000 ΕYXAΡΙΣΤΩ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είπα εξάρχής πώς τα κομμάτια είναι λίγα(ειδικά στα μεγάλα μοντέλα που όλοι κοιτάτε)...

@OEW1999 Κοίτα,το Πλαίσιο σαν Πλάισιο δέν διαφήμισε τίποτα.

Με δικιά μου πρωτοβουλία βγήκα εδώ και το έγραψα επειδή σε προηγούμενα πόστ αρκετών μελών, είπαν κάποιοι πώς αφού μερικοί έχουν την πληροφορία, γιατί να μην το μοιραστούν μαζί μας...οπότε και το μοιράστηκα.

Οπότε αυτό

Κριμα παντως βγαζω προιοντα σε χαμηλη τιμη τα οποια ομως δεν εχω να δωσω παλιο γνωστο κλασικο παραδειγμα

απλά δέν στέκει στην παρούσα κατάσταση... :)

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι πόσοι θα κλείσανε πάνω από 1 μητρικές. 3? 4? και θα έχουν ΚΑΙ ποστάρει και στο γνωστό thread.

Ευκαιρία για... εκδίκηση για όποιον πάρει με 20€ την μητρική που του... "έφαγαν" με 70€.

Με δικιά μου πρωτοβουλία βγήκα εδώ και το έγραψα

ΒΑΝ :p

Link to comment
Share on other sites

παλι θεμα θα γινει ρε παιδια ; με τπτ τελικα δεν ειμαστε ευχαριστημενοι

Gorillakos , καλα εκανες φιλε μου...Παντα ετσι για αμεση ενημερωση.

ησουν ξεκαθαρος οποτε μια χαρα ολα :)

Link to comment
Share on other sites

Είπα εξάρχής πώς τα κομμάτια είναι λίγα(ειδικά στα μεγάλα μοντέλα που όλοι κοιτάτε)...

@OEW1999 Κοίτα,το Πλαίσιο σαν Πλάισιο δέν διαφήμισε τίποτα.

Με δικιά μου πρωτοβουλία βγήκα εδώ και το έγραψα επειδή σε προηγούμενα πόστ αρκετών μελών, είπαν κάποιοι πώς αφού μερικοί έχουν την πληροφορία, γιατί να μην το μοιραστούν μαζί μας...οπότε και το μοιράστηκα.

Καλα εκανες γοριλακο. Και συνεχισε ετσι στο μελλον. Κριμα να φευγουν ετσι προιοντα και εδω εμεις να μην παιρνουμε πρεφα τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Είπα εξάρχής πώς τα κομμάτια είναι λίγα(ειδικά στα μεγάλα μοντέλα που όλοι κοιτάτε)...

@OEW1999 Κοίτα,το Πλαίσιο σαν Πλάισιο δέν διαφήμισε τίποτα.

Με δικιά μου πρωτοβουλία βγήκα εδώ και το έγραψα επειδή σε προηγούμενα πόστ αρκετών μελών, είπαν κάποιοι πώς αφού μερικοί έχουν την πληροφορία, γιατί να μην το μοιραστούν μαζί μας...οπότε και το μοιράστηκα.

Οπότε αυτό

απλά δέν στέκει στην παρούσα κατάσταση... :)

Βασιλη δεν εχω κατι μαζι σου , με το πλαισιο , με τις προσφορες

Απλα ανεφερα οτι ειδα το μυνημα και το θεμα που εκανες απο τους πρωτους 6-8 εμφανισεις ειχε ακομα και αμεσως ξεκινησα τα τηλεφωνα εδω θεσ/νικη και στο 8001112345 και αθηνα και ολα τα μοντελα που ζητησα δεν υπηρχαν ( καμια 10 ) και αν καποια υπηρχαν ολα ηταν χαλασμενα, κρατημενα, το τι ελεγαν οι πωλητες ηταν αστα να πανε για το οτι δεν μπορουσαν να το δωσουν και θεσ/νικη και αθηνα

Αυτο ολο το σκηνικο με εκανε να πιστεψω οτι το σκηνικο ειναι μουφα ( προσωπικη αποψη παντα )

φιλικα σε ολους :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.