Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Ρε παιδια στο Veteran το εχει παιξει κανεις?..

Δεν παιζεται, ειναι τελειως βλακεια. Ειμαι σε ενα γραφειο οπου στην πεφτουν χιλιαδες τυποι,

οι χειροβομβιδες βροχη, πιο πολλες απο οτι οι σφαιρες.!!

και εχεισ αλλα τρεια γιδια μαζι σου που δεν κανουν τιποτα.

Ασε που αυτο με το quit ειναι τραγικο. Μονο να κανεις save και να βγεις γινεται.

Αλλιως δεν μπορεις να βγεις!!!!!!

Ειναι δυνατον?...ΑΠορω και πως βγαινει σαν πρωτο παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Louris7 [Σήμερα, στις 13:25]

Ρε παιδια στο Veteran το εχει παιξει κανεις?..

Δεν παιζεται, ειναι τελειως βλακεια. Ειμαι σε ενα γραφειο οπου στην πεφτουν χιλιαδες τυποι,

οι χειροβομβιδες βροχη, πιο πολλες απο οτι οι σφαιρες.!!

και εχεισ αλλα τρεια γιδια μαζι σου που δεν κανουν τιποτα.

Ασε που αυτο με το quit ειναι τραγικο. Μονο να κανεις save και να βγεις γινεται.

Αλλιως δεν μπορεις να βγεις!!!!!!

Ειναι δυνατον?...ΑΠορω και πως βγαινει σαν πρωτο παιχνιδι.

Σιγουρα μου φανηκε πιο δυσκολο απτο veteran στο cod2, το παραπανω σημειο που λες περνιεται αλλα σιγουρα ειναι σπαστικοτατο αφου οι εχθροι κανουν συνεχεια respawn με αποτελεσμα να αναγκαζεσαι να προχωρας μπροστα απενεργοποιοντας ετσι καποιο trigger

Δες ποσα πτωματα μαζευτηκαν οταν αρνιομουνα πεισματικα να φυγω απτο σημειο που ειχα ταμπουρωθει :p

1dcryk7ni16ai6c7rk47_thumb.jpg

mis0ft7nq9qmz1gfekqi_thumb.jpg

Το παιχνιδι out of the box ( δηλοαδη χωρις PAM warfare και οποιο αλλο mod που κανει μικρο αλλαγες στο nub friendly gameplay του ) ειναι καθαρα για να παιζεις public online imo, εκει ναι κανεις τον χαβαλε σου :)

Αμα θελω single player παιζω stalker ξερω γω :p

Btw εχει πολλα προβληματα ο κοσμος οταν παιζει σε server με το καταρμενο το punkbuster ενεεργοποιημενο ( http://www.infinityward.com/community/forum/index.php?topic=2086.645 )

Πολυ ακριβο στα ελληνικα μαγαζια και στο play.com παντως, αναγκαστηκα να το παρω 25 ευρω total στο ebay απο εναν ταιλανδεζο :hehe:, το game ητανε στα αγγλικα αλλα η συκευασια και το (μικροσκοπικο) manual στα ταιλανζεδικα, like i care τουλαχιστον εχω valid cdkey :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.