Jump to content



ΧΒΟΧ360,Wii ή PS3?


MANOSPC

Ποια κονσόλα προτιμάτε?  

162 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply
Για βάλε ενα βιντεο 1080p (εδω στα 720p ζορίζεται) να παιξει στο XBOX... Εγώ έχω το ps3 ως media center και συναγωνίζεται στα ισα τα HTPC των φίλων μου. Και αν μου τελειώσουν τα bluray στο video club της γειτονιάς μου όπως λες, streamάρω με DLNA από το PC. Για να μην αναφέρω πως ό,τι ύλικό υπάρχει στον server μου ειναι playable 100% στο PS3. Είτε τελειώνει σε mkv, είτε rvbm, είτε vob, είτε οτι άλλο. Για να στησεις ένα εφάμιλλο HTPC θες το διπλάσιο σχεδόν κόστος.

Όπως έχουμε πει άπειρες φορές, ανάλογα την χρήση που κάνει ο καθείς.

εαν μιλας για κονσολα απο 2007 και πριν εχεις δικιο. Εαν μιλας για κονσολα παραγωγης 2007 και μετα και με τους νεους codec που εχουν βγει εχεις αδικο. Τα παντα παιζει και δεν κολλαει πουθενα.

Στην τελικη αν καποιος θελει blu ray με τα 150 ευρω παραπανω του ps3, παιρνει samsung stand alone που σε ταινιες τα σπαει.

JohnG85 δεν εχω καιρο να παω σε video club. Τα 7seven της γειτονιας μου στα γιαννενα που ειναι πολυ μεγαλο καταστημα εχουν καμμια δεκαρια ταινιες χωρις υπερβολη..

Οσον αφορα τις αποκλειστικοτητες που αναφερεις συμβαινει ακριβως το αντιθετο. Η sony χανει τη μια αποκλειστικοτητα μετα την αλλη. Προσφατο παραδειγμα το tekken. Αν μαλιστα αληθεουν οι φημες οτι το 2010 και 2011 το pro evolution θα βγει μονο για xbox 360 εκει πλεον μιλαμε για ηττα κατα κρατος της sony.

Εαν θες να μιλησουμε με αριθμους αυτη τη στιγμη το xbox360 εχει 174 αποκλειστικους τιτλους και το ps3 154 με την πλαστιγγα να αυξανει συνεχως.

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_exclusives

http://en.wikipedia.org/wiki/PS3_exclusives

Link to comment
Share on other sites

εαν μιλας για κονσολα απο 2007 και πριν εχεις δικιο. Εαν μιλας για κονσολα παραγωγης 2007 και μετα και με τους νεους codec που εχουν βγει εχεις αδικο. Τα παντα παιζει και δεν κολλαει πουθενα.

Στην τελικη αν καποιος θελει blu ray με τα 150 ευρω παραπανω του ps3, παιρνει samsung stand alone που σε ταινιες τα σπαει.

JohnG85 δεν εχω καιρο να παω σε video club. Τα 7seven της γειτονιας μου στα γιαννενα που ειναι πολυ μεγαλο καταστημα εχουν καμμια δεκαρια ταινιες χωρις υπερβολη..

Οσον αφορα τις αποκλειστικοτητες που αναφερεις συμβαινει ακριβως το αντιθετο. Η sony χανει τη μια αποκλειστικοτητα μετα την αλλη. Προσφατο παραδειγμα το tekken. Αν μαλιστα αληθεουν οι φημες οτι το 2010 και 2011 το pro evolution θα βγει μονο για xbox 360 εκει πλεον μιλαμε για ηττα κατα κρατος της sony.

Εαν θες να μιλησουμε με αριθμους αυτη τη στιγμη το xbox360 εχει 174 αποκλειστικους τιτλους και το ps3 154 με την πλαστιγγα να αυξανει συνεχως.

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_exclusives

http://en.wikipedia.org/wiki/PS3_exclusives

Για να δεις HD στο Xbox360 πρέπει δηλαδή να πάρεις την εκδοση Elite που έχει 259Ε και έχει HDMI. Αλλά δεν έχει wifi ενσωματωμένο, αν θες να streamαρεις ασύρματα. Επίσης DTS δεν υποστηρίζει, ούτε Dobly TrueHD. Ούτε Blu ray παίζει.

Εν ολίγοις το Elite έφτασε την τιμή ενος PS3 ( αν βάλεις το wifi module μεσα στα ίδια είναι) αλλά και πάλι δεν καταφέρνει να το ξεπεράσει ως multimedia center.

Link to comment
Share on other sites

alexis2044 το θεμα δεν ειναι να εινα καλο Media center αλλα να ειναι καλο σαν κονσολα. Το χβοχ 360 στο τομεα αυτο υπερεχει αρκετα. Παρεχει τρελες online υπηρεσιες οι οποιες δουλευουν μεταξυ τους αψογα, στα games εχει μακραν την πιο πληρη βιβλιοθηκη παιχνιδιων. Επισης στους multi τιτλους εχει σαφως καλυτερα γραφικα. Τωρα με forza 3, new 2 games halo, alan wake, + multi metal gear5 kai ff xiii ...θα γινει χαμος.

Το χβοχ 360 εχει πουλησει καπου 30.000.000+ κονσολες , οπου ολοι τους ειναι gamers , αντιθετα το ps3 εχει ξεμπαρκο κοινο που το πηραν για media center.

Η sony πρεπει να κανει 2 πραγματα για να καταφερει να γυρισει το παιχνιδι. Πρωτα να ριξει την τιμη αρκετα και επισης να βγαλει τους δυνατους τιτλους....Απο σεπτεμβρη-οκτωβρ θα δουμε το slim ps3 , ισως τοτε να εχουμε και πτωσης τιμης

Link to comment
Share on other sites

Seb περίμενα την απάντηση σου, για να είμαι ειλικρινής :p

Όπως είπα και ξαναλέω, το ps3 παιζει και σαν εξέχων HTPC, παζει και σαν κονσόλα. Στα παιχνίδια ίσως υστερεί λίγο την παρούσα χρονική στιγμή, αλλά και η sony έχει exclusives που είναι καθοδον.

Το xbox360 είναι για μένα μονό παιχνιδομήχανη.

Και για τις online υπηρεσίες μην ξεχνάμε ότι σεις πληρώνετε, σε αντίθεση με την sony που παραδοσιακά είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια θα επερνα το Xbox 360 . Επειδη εχει χαμηλοτερη τιμή και γίνονται περισσοτερες μόντες .

Blu ray δεν εχει αλλα ελεος δηλαδη κονσολα ειναι παιχνιδομηχανη αμα δεν δειτε Blu ray ταινια θα παθετε τιποτα ? Ελεος δηλαδή !!! Τι ακουω ρεεεε

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια θα επερνα το Xbox 360 . Επειδη εχει χαμηλοτερη τιμή και γίνονται περισσοτερες μόντες .

Blu ray δεν εχει αλλα ελεος δηλαδη κονσολα ειναι παιχνιδομηχανη αμα δεν δειτε Blu ray ταινια θα παθετε τιποτα ? Ελεος δηλαδή !!! Τι ακουω ρεεεε

Blu-Ray δεν σημαίνει απαραίτητα ταινία.

Blu-Ray-> μεγαλυτερη χωρητικότητα για παιχνίδια-> ρεαλίστικότερα παιχνίδια/περισσότερα plot lines κτλ

Έχει ειπωθεί ότι η χρήση DVD από το 360 κάνει την βιομηχανία παιχνιδιών κονσολών να μένει πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Blu-Ray δεν σημαίνει απαραίτητα ταινία.

Blu-Ray-> μεγαλυτερη χωρητικότητα για παιχνίδια-> ρεαλίστικότερα παιχνίδια/περισσότερα plot lines κτλ

Έχει ειπωθεί ότι η χρήση DVD από το 360 κάνει την βιομηχανία παιχνιδιών κονσολών να μένει πίσω.

Eιναι επισης γνωστο και αποδεδειγμενο οτι πολλα games του ps3 εχουν dummy data για να αυξησουν το μεγεθος.

Επισης ο τροπος που ειναι γραμμενα στο δισκακι το blu ray ειναι τετοιος ωστε να κανει ευκολοτερο το διαβασμα απο το μηχανημα αφου ειναι πάσιγνωστο οτι το blu ray του ps3 ειναι τα ζα μου ειναι αργα! και αμα δεν περναει και κανενα δεδομενο στο δισκο ακομη θα φορτωνε....

Δηλαδη ρε μαν ενα παιχνιδι δεν ειναι ρεαλιστικο εαν δεν εχει truehd sound και 1080π videakia. Γιατι αυτα εχουν παραπανω απο τα 360! Και μεσα στα games τρως το Σκαλοπατι του αιωνα και τα θολωμενα textures και sd αναλυσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε μαν ενα παιχνιδι δεν ειναι ρεαλιστικο εαν δεν εχει truehd sound και 1080π videakia. Γιατι αυτα εχουν παραπανω απο τα 360! Και μεσα στα games τρως το Σκαλοπατι του αιωνα και τα θολωμενα textures και sd αναλυσεις.

Όχι απαραίτητα καλύτερα γραφικά. Σκέψου λίγο πιο ευρύτερα:

Αν το Gears of War ειχε 5 διαφορετικά plotlines θα ήτανε αποκάλυψη... αλλά για στάσου, λίγο αδύνατο να χωρέσουν σε ένα dvd.

Τα loading times βελτιώνονται, αν όχι εξαλείφονται με install. Και έχεις λάθος: το bluray είναι πιο γρήγορο από dvd.

Link to comment
Share on other sites

Για να δεις HD στο Xbox360 πρέπει δηλαδή να πάρεις την εκδοση Elite που έχει 259Ε και έχει HDMI. Αλλά δεν έχει wifi ενσωματωμένο, αν θες να streamαρεις ασύρματα. Επίσης DTS δεν υποστηρίζει, ούτε Dobly TrueHD. Ούτε Blu ray παίζει.

Εν ολίγοις το Elite έφτασε την τιμή ενος PS3 ( αν βάλεις το wifi module μεσα στα ίδια είναι) αλλά και πάλι δεν καταφέρνει να το ξεπεράσει ως multimedia center.

Dts υποστηριζει κανονικοτατα και το pro και το elite , οι κονσολες δηλαδη που βγηκαν απο τα μεσα του 2007 και μετα.

Εαν εννοεις dts-hd δηλαδη για 7.1 και πανω οχι δεν υποστηριζει αλλα νομιζω ο μεσος hardcore gamer αν μπορω να το πω ετσι ειναι ηδη ευχαριστημενος με το 5,1 :mobile:

true hd dolby οχι δεν υποστηριζει μιας και εχει 1,2 Hdmi οχι 1,3 αλλα για εμενα τουλαχιστον ειναι πολυ μικρη απωλεια.

Τον wifi δεκτη τον βρισκεις με 50 ευρω οποτε και παλι το ps3 ειναι 100 ευρω πιο πανω αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να το θεσεις σαν στανταρ. Εννοω εαν εχεις απλα συνδεδεμενο το ρουτερ στο xbox και το μηχανημα κατευθειαν στην τηλεοραση οπως ειναι ενα μεσο setup τοτε δε χρειαζεσαι wifi. Δε θεωρω σα μεσο setup το χρηστη που θα κανει streaming αρχεια μεσω pc αλλα αυτος που θελει να κανει κατι τετοιο τοτε οντως θα χρειαστει να προβει σε τετοια αγορα.

Anyway δε βγαζω το ps3 μουφα ή οτι αλλο. Απλα λεω πως αν καποιος θελει παιχνιδοκονσολα με σωστα γραφικα πηγαινει σε xbox 360. Εαν θελει πολυμηχανημα δε μπορω να προτινω καποια δαγκωτο, ειναι αναλογα το τι απαιτησεις και τι χρηματα εχει. Τελος εαν καποιος διαθετει μεγαααλο σαλονι, ορεξη μικρου παιδιου, καλη παρεα και..δυναμεις ας σκεφτει και το wi οπου ναι μεν τα γραφικα ειναι "χθεσινα" αλλα ειναι καλη κονσολα για παρεα.

αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

Εαν εννοεις dts-hd δηλαδη για 7.1 και πανω οχι δεν υποστηριζει αλλα νομιζω ο μεσος hardcore gamer αν μπορω να το πω ετσι ειναι ηδη ευχαριστημενος με το 5,1

Όχι ο movie watcher. Και εν δυνάμει καλύτερος ήχος μπορεί να σημαίνει και καλύτερη εμπειρία.

Τον wifi δεκτη τον βρισκεις με 50 ευρω οποτε και παλι το ps3 ειναι 100 ευρω πιο πανω αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να το θεσεις σαν στανταρ.

Το elite έχει 259, o δέκτης 50, σύνολο 319. To PS3 έχει με τα δυο αυτά ενσωματωμένα από 309Ε. Που είναι τα 100Ε διαφορά που λες θα θελα να ξερα... το 360 έχει μάλιστα 10Ε περισσότερα.

Εννοω εαν εχεις απλα συνδεδεμενο το ρουτερ στο xbox και το μηχανημα κατευθειαν στην τηλεοραση οπως ειναι ενα μεσο setup τοτε δε χρειαζεσαι wifi.

Αν το ρουτερ δεν είναι στο σαλόνι, όπως φαντάζομαι άπειρος κόσμος δεν το έχει δίπλα στην τηλεόραση του;

Για μένα ο μέσος καταναλωτής δεν έχει ένα ethernet καλώδιο να τρέχει μέσα στο σαλόνι του.

Δε θεωρω σα μεσο setup το χρηστη που θα κανει streaming αρχεια μεσω pc αλλα αυτος που θελει να κανει κατι τετοιο τοτε οντως θα χρειαστει να προβει σε τετοια αγορα.

Δεν θεωρείς όμως αναγκαία την σύνδεσή στο internet, αφενός για online gaming και αφετέρου για youtube, surf κτλ;

Edit Σορρυ ξέχασα το 360 δεν έχει web browser :p

Link to comment
Share on other sites

γιατι μου λες για το elite συνεχεια? Eiναι special εκδοση αυτη και στην ουσια αν εξαιρεσεις το δισκο οτι κανει το elite κανει και το premium.

Στο πλαισιο αυτη τη στιγμη το prεmium εχει 190+50 ο δεκτης 240.

Το "νεο" ps3 με τα 80 γιγα που κυκλοφορει εχει στο πλαισιο 375. Δηλαδη 135 ευρω διαφορα.

Τωρα ρε alexis θα ειναι ο αλλος movie watcher με 7,1 και θα βλεπει τις ταινιες του σε ps3???

Αν ειναι τοσο πορωμενος θα εχει παρει και ενισχυτη, και blu ray player με επεξεργαστη εικονας κτλ κτλ. Εαν δεν ειναι νομιζω και τα 5,1 του xbox φτανουν και με το παραπανω.

Οπου πανω εγραψα τηλεοραση εννοουσα μονιτορ. Το μεσο setup κονσολας για εμενα ειναι στο ρουτερ συνδεδεμενο και στο monitor απο το pc. Εαν καποιος θελει για σαλονι τοτε ναι καταφευγει στο wifi. To μεσο setup φυσικα ειναι τελειως υποκειμενικο.

Προφανως και θεωρω αναγκαια τη συνδεση στο νετ. Αλλα για παιχνιδια ομως. Εαν ηθελα browser θα περνα mac mini! Οχι οτι με χαλαγε να υπηρχε αλλα τουλαχιστον οσον αφορα εμενα δε με ενοχλει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

γιατι μου λες για το elite συνεχεια? Eiναι special εκδοση αυτη και στην ουσια αν εξαιρεσεις το δισκο οτι κανει το elite κανει και το premium.

Στο πλαισιο αυτη τη στιγμη το prεmium εχει 190+50 ο δεκτης 240.

Το "νεο" ps3 με τα 80 γιγα που κυκλοφορει εχει στο πλαισιο 375. Δηλαδη 135 ευρω διαφορα.

Τωρα ρε alexis θα ειναι ο αλλος movie watcher με 7,1 και θα βλεπει τις ταινιες του σε ps3???

Αν ειναι τοσο πορωμενος θα εχει παρει και ενισχυτη, και blu ray player με επεξεργαστη εικονας κτλ κτλ. Εαν δεν ειναι νομιζω και τα 5,1 του xbox φτανουν και με το παραπανω.

Οπου πανω εγραψα τηλεοραση εννοουσα μονιτορ. Το μεσο setup κονσολας για εμενα ειναι στο ρουτερ συνδεδεμενο και στο monitor απο το pc. Εαν καποιος θελει για σαλονι τοτε ναι καταφευγει στο wifi. To μεσο setup φυσικα ειναι τελειως υποκειμενικο.

Προφανως και θεωρω αναγκαια τη συνδεση στο νετ. Αλλα για παιχνιδια ομως. Εαν ηθελα browser θα περνα mac mini! Οχι οτι με χαλαγε να υπηρχε αλλα τουλαχιστον οσον αφορα εμενα δε με ενοχλει καθολου.

Μιλάω για το elite γιατί είναι πιο κοντά σε όρους σκληρού δίσκου με το PS3, όποτε και η σύγκρισή είναι καλύτερή.

Θα το πω άλλη μια φορά και ελπίζω να συμφωνήσεις μαζί μου: Είναι ανάλογα το τι θες να κάνεις.

Σαν Media Center και HTPC το PS3 υπερέχει του xbox360.

Σα παιχνιδομηχανη, για παιχνίδια στέκει καλύτερα το 360. Κυρίως λόγω στρατηγικών συνεργασιών και ευκολότερου προγραμματισμού.

Το PS3 μου προσωπικά δεν θα το άλλαζα, γιατί μου έχει λύσει τα χέρια από πλευράς ταινιών και με ευχαριστούν τα παιχνίδια που έχει. Δεν θεωρώ ότι σπατάλησα τα λεφτά μου άσκοπα.

Διαλέγεις και παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνώ, για να πλησιάσει το XBOX τις δυνατότητες του PS3 πρέπει να δώσεις περίπου τα ίδια χρήματα και το PS3 είναι πιο εύχρηστο γιατί είναι συμπαγές όλα σε ένα.

Αλλά το θεωρώ μέγα λάθος στις συγκρίσεις. Το PS3 στοιχίζει τόσο και έχει τα τάδε και το XBOX στοιχίζει τόσο και εχει τα δείνα. Δεν πιστεύω ότι κάποιος θα αγοράσει το XBOX και μετά σιγά σιγά θα συνεχίσει να πληρώνει για τα περιφερειακά. Θα το αγοράσει, θα το στήσει και αυτό είναι. Τέλος κακά τα ψέματα τώρα πια αγοράζεις XBOX με τα όλα του με 190€

ΑΛΛΑ, τώρα πια προσφέρουν και οι δύο κονσόλες την ίδια εμπειρία στο on line και η Sony είναι δωρεάν. Μπορεί να πληρώνω για την MS αλλά δεν θα μεροληπτήσω και υπέρ της. Ετσι είναι τι να κάνουμε.

Δεύτερο ότι και να λέμε οι κονσόλες έχουν την ίδια πλούσια γκάμα παιχνιδιών με την ίδια ακριβώς ποιότητα και για τα μόνα παιχνίδια που έχει τεθεί θέμα (RE 5 (όπου και το xbox έχει πρόβλημα) και GTA 4) οι διαφορές φαίνονται μόνο στον μεγεθυντικό φακό του photoshop. Επειδή είχα την τύχη να τα δω δίπλα δίπλα οι διαφορές στην τηλεόραση του χρήστη δεν φαίνονται. Τα υπόλοιπα είναι για να έχουν θέμα τα fanboyz.

Ολοκληρώνοντας για τα exclusives, το xbox έχει 20 παραπάνω. Τρομερός αριθμός τι να πω. Αν συνηπολογίσουμε και την παλαιότητά του στην αγορά αυτό έλειπε να έχει λιγότερα.

Και στις δύο κονσόλες όταν αναφερόμαστε στα αποκλειστικά ας μην κοροϊδευόμαστε μιλάμε για τα 20 καλά που έχει η κάθε κονσόλα και όχι για τις υπόλοιπες 150 αηδίες και σε αυτό τον τομέα το xbox έχει, αλλά και έρχονται διαμαντάρες αλλά θεωρώ ότι το PS3 έχει εξίσου διαμαντάρες με αποκορύφωση αυτά που έρχονται τους προσεχείς μήνες όπου τι να κάνουμε είναι και αρκετά και καλύτερα από της αντίστοιχης περιόδου του xbox, αλλά η ειδοποιός διαφορά για μένα είναι η πιο πλούσια θεματολογία των αποκλειστικών του PS3 με παράδειγμα για να καταλάβετε τι εννοώ το Little big planet και το καινούριο Final fantasy που θα είναι το πρώτο MMO σε κονσόλα.

Με λίγα λόγια επαναλαμβάνω ότι όποιος θέλει μόνο κονσόλα θα πάρει xbox και καλά θα κάνει, όποιος θέλει και το κάτι παραπάνω θα πάρει PS3. Τα υπόλοιπα είναι για τα fanboyz...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ρε alexis θα ειναι ο αλλος movie watcher με 7,1 και θα βλεπει τις ταινιες του σε ps3???

Αν ειναι τοσο πορωμενος θα εχει παρει και ενισχυτη, και blu ray player με επεξεργαστη εικονας κτλ κτλ. Εαν δεν ειναι νομιζω και τα 5,1 του xbox φτανουν και με το παραπανω.

Το ps3 είναι το καλύτερο blu-ray player σε αυτήν την τιμή,μετά έχει κάτι τρελής ποιότητας pioneer και samsung.Όμως και με ενισχυτή,και με 60άρα plasma,οι πιο πολλοί ps3 θα έχουνε,και δεν μιλάω με λόγια του αέρος,επειδή παρακολουθώ avclub.gr στις παρουσιάσεις συστημάτων κτλ δύσκολα λείπει το ps3 ως media center και blu-ray.

Υ.Γ Δεν έχω ps3 αλλά το βλέπω ως power buy και ως απίστευτη πηγή γι'αυτό αν δεν βάλω htpc στο Home cinema που ετοιμάζω,θα βάλω ps3,που είναι πιο πιθανό γιατί όπως είπα θέλω κάτι αθόρυβο,μικρό,με πολλές δυνατότητες και να μην καίει πολύ ρεύμα,και το htpc και γενικώς τα βρομόπισα είναι το αντίθετο.

Link to comment
Share on other sites

και να συμπληρωσω πως οποιος τα θελει ολα παιρνει και τα..2 :p:)

Guilty as charged και συμφωνώ ! Case closed :p:hehe:

Υ.Γ: @ Johnsonb Συμφωνώ ότι το PS3 είναι εξαιρετικό blu ray player αλλά το value for money δεν ισχύει πια. Οποιος θέλει μόνο blu ray player μπορεί να βρει και samsung με 160€-200€ οπότε τα 290€ που αρχίζει το PS3 φαντάζουν πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: @ Johnsonb Συμφωνώ ότι το PS3 είναι εξαιρετικό blu ray player αλλά το value for money δεν ισχύει πια. Οποιος θέλει μόνο blu ray player μπορεί να βρει και samsung με 160€-200€ οπότε τα 290€ που αρχίζει το PS3 φαντάζουν πολλά...

Ξέρεις πολλά blu ray player, που να έχουνε σκληρό δίσκο 80GB, θύρα ethernet, wifi, bluethooth, usb και web browser με υποστήριξή flash σε αυτήν την τιμή;

Link to comment
Share on other sites

Ψηφισα το Wii καθως μπορει να μην φυσαει απο χαρακτηριστικα και τιτλους, αλλα ο χειρισμος του ειναι πραγματικα αλλου.

Για αυτο και μονο το λογο θα επρεπε να κυκλοφορησει μετα απο τουλαχιστον 5 χρονια αλλα η nintendo μας εκανε τη χαρη!

Προσπαθω τοση ωρα να σκεφτω τις λεξεις για να περιγραψω στο ελαχιστο το

τι μπορει να προσφερει το wii σε μια παρεα (οχι 1-2 ατομα) αλλα δυστυχως δεν μπορω :unsure:

Δεν εχω wii, στο κολλητο παιζουμε οταν πηγαινω αλλα στο καινουργιο μου σπιτι

διπλα απο την 42αρα σιγουρα ενα wii θα υπαρχει διπλα απο το htpc!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.