Jump to content



Advent 4211 review (MSI Wind clone)


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dont worry...αντέχω...

Δεν έχει κανένα χαρτάκι ή μέτρο για να ακυρώσει εγγύηση, τουλάχιστο στα 3 που εχουν περάσει από τα χέρια μου.

Πρόσεξε μόνο το καπάκι, μην το σπάσεις πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

Ήταν χριστουγεννα και είχα χρόνο...αλλιώς δεν θα προλάβαινα ούτε να εγκαταστήσω τα bench που λέει ο λόγος...:hang2:

Ελεος ρεσυ λιγο καιρο ειχες και το σπαταλισες στο Advent....:crazy:

Ε ρε θυσιες που κανουν οι λαμπιτες !!

Μπραβο σου και παλι.....

Link to comment
Share on other sites

Tελικα το πηρα σημερα. Κορυφαιο! Του εβαλα και μια μνημη 1GB ακομα και ειναι jet! Eβαλα kingston τελικα και δουλευει αψογα. Το μονο σημειο που υστερει ειναι η μπαταρια των 3cells 2200mAh. Σκεφτομαι να παρω μια μπαταρια 9cells 7200mAh. Εχω βρει απο e-bay με 43€ αλλα θα ειναι αξιοπιστη η θα μου χαλασει το adventaki και θα τρεχω? Και κατι αλλο, ξερετε αν ο card reader υποστηριζει καρτες SDHC? Γιατι σκεφτομαι να παρω μια 8GB η 16GB για εξτρα αποθηκευτικο χωρο.

Έγινε επεξεργασία από vasilis_ts
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ενώ έλεγα να πάρω το LG X110, μάλλον κιεγώ κατα Advent μεριά θα έρθω και μετά απο πρόταση του SirDiman θα πάρω κάποια μπαταρία 6 ή 9 cell απο εξωτερικό.Έχετε να προτείνετε κάποιο site,πέρα απο το e-bay,για μπαταρίες? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Α παίζουν και τέεοια σκηνικά!Θενξ!Καλή ιδέα! =)

Εντωμεταξύ και το LG X110 είναι ίδιο με το wind της MSI.Τι ***** πια?Μέλι έχει το Wind? =P

Απλά είναι μια πολύ καλή υλοποίηση - και η msi το εκμεταλεύεται δια της κλωνοποιήσεως...

:rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.