Jump to content



Recommended Posts

Κυκλοφόρησε το build 7201 (κάποιοι λένε πως είναι RC2)...

Εντυπώσεις αργότερα...

Πολύ προβληματική μου προέκυψε η 7201...

Δεν μπαίνει με τίποτα ο driver του tv-tuner (AverMedia), προβλήματα επίσης με τον driver της Xonar DX - στην 7127 όλα δούλευαν ρολόϊ...

Ξανά΄σε Vista SP2 (να 'ναι καλά το backup!).

Link to comment
Share on other sites

Πολύ προβληματική μου προέκυψε η 7201...

Δεν μπαίνει με τίποτα ο driver του tv-tuner (AverMedia), προβλήματα επίσης με τον driver της Xonar DX - στην 7127 όλα δούλευαν ρολόϊ...

Ξανά΄σε Vista SP2 (να 'ναι καλά το backup!).

Έκανες clean install ή upgrade?

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ μπλε οθόνη (RC 7100) εκεί που σέρφαρα στο λαμπ:

System service exception

Fault bucket X64_IP_MISALIGNED, type 0

Event Name: BlueScreen

Response: http://oca.microsoft.com/resredir.aspx?sid=571&Bucket=X64_IP_MISALIGNED&ID=20b6a099-1d39-4e6e-87f1-f6167fff27c3

Cab Id: 0

Link to comment
Share on other sites

Κοινώς το συμπέρασμα είναι ότι με την 7100 αρκετοί είχαν πρόβλημα με μπλέ οθόνες.

Πέρνα απο πάνω την 7127, ή και την πιό νέα έκδοση.

Εμένα εχουν λυθεί όλα τα προβλήματα, δέν μοιάζει με RC αλλά με κανονική έκδοση των 7.

Link to comment
Share on other sites

Κοινώς το συμπέρασμα είναι ότι με την 7100 αρκετοί είχαν πρόβλημα με μπλέ οθόνες.

Πέρνα απο πάνω την 7127, ή και την πιό νέα έκδοση.

Εμένα εχουν λυθεί όλα τα προβλήματα, δέν μοιάζει με RC αλλά με κανονική έκδοση των 7.

Σαν Update φανταζομαι περναει ε;:to_pick_ones_nose3:

Link to comment
Share on other sites

Χρειάστηκε να ξαναβάλω drivers ήχου (SoundMax) και nvidia (x64 έκδοση).

Ξαναπέρασα και του τσιπσετ για καλό και για κακό...

Αυτό που έλεγα με το Media Player ότι σε resize είχα μια καθυστέρηση γραφική είναι οκ

τώρα..

Υ.Γ. και άλλα πείραξε από drivers γιατί ήταν beta όπως της nvidia ή επειδή μπαίνουν σαν hidden,

όπως π.χ. το ASUS PC probe....

Έγινε επεξεργασία από Spyrus
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ωραία φαίνονται και γρήγορα, αλλά έχω ένα θεματάκι που μου σπάει τα νεύρα.

Και στα RC και σε πιο παλιά beta, όταν κάνω minimize τον firefox, μου ανοίγει το παράθυρο του msn...WTF?

Στη beta το έκανε πάντα, στην RC μερικές φορές. Τι παίζει?

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως όταν έβαλα στον firefox να μου κατεβάσει 5-6 βίντεο μου πέταξε στη μάπα μπλε οθόνη :mamba:

Το ιδιο επαθα με τα Vista 64 χτες κανα 3αρι φορες και μετα ο υπολογιστης εκανα επανεκκινηση μονος του για να διορθωσει το προβλημα..Πρωτη φορα βλεπω μπλε οθονη.Συμπτωση η' κολλημα του μοτζιλα?

Link to comment
Share on other sites

βασικά είναι προβλήματα του mozilla....εμένα π.χ. δε φτιάχνει σωστά τα bookmarks και τα μεταφέρω από άλλο pc σε μορφή αρχείου.

ετοιμαστείτε 11 Ιούνη και για RC2 build 7224 που από ότι διαβάζω θα είναι αρκετά πιο ολοκληρωμένη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.