Jump to content



Macro Φωτογράφιση


Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Κώστα, δεν μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει η μετατροπή που της έκανες αλλά έχει κάτι που με ξενίζει το οποίο δεν πμορώ να καταλάβω τι είναι :hmm:

Anyway, δύο λέλουδα (μαργαρίτες νομίζω)

dsc3380kp6.th.jpg

th_DSC_4000.jpg

Link to comment
Share on other sites

@dubber: μοιάζει πολύ με του haya :p

Rotate του την έκανε για να είναι πιο σωστή :p

Κώστα, δεν μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει η μετατροπή που της έκανες αλλά έχει κάτι που με ξενίζει το οποίο δεν πμορώ να καταλάβω τι είναι :hmm:

Ισορροπία; :p

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, δεν μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει η μετατροπή που της έκανες αλλά έχει κάτι που με ξενίζει το οποίο δεν πμορώ να καταλάβω τι είναι :hmm:

Anyway, δύο λέλουδα (μαργαρίτες νομίζω)

dsc3380kp6.th.jpg

th_DSC_4000.jpg

Σε ξενίζει γιατί δεν είναι σωστά εστιασμένη πουθενά.

Το ίδιο και περισσότερο έπρεπε να σε ξενίζει η αρχική που εκτός των παραπάνω είναι και ανορθόδοξα στραβή.

Ένα απλό ccw είναι ρε φωτογράφοι!

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και περισσότερο έπρεπε να σε ξενίζει η αρχική που εκτός των παραπάνω είναι και ανορθόδοξα στραβή.

είναι στραβή γιατί την τράβηξα ακριβώς όπως ήταν και δεν την πείραξα καθόλου (μου άρεσε ακρετα η κλίση που είχε). όσο για το θεμα της εστίασης, οκ, έχεις ένα δίκιο, αλλά σε καταστάσεις 1:1 και manual focus έκανα ότι καλύτερο μπορούσα (εκείνη τη στιγμή)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.