Jump to content



Recommended Posts

Μετα το image παντα κανει καποιος validate και ειναι ησυχος...οχι restoreγια δοκιμες..

Κανένας τρόπος "validate" δεν είναι πιο ασφαλής από κανονικό restore. Έχω δει άπειρες καταστάσεις σε tape drives να σου βγάζουν όλα τα backup της χρονιάς successful & validated και την μια φορά που θα χρειαστεί να κάνεις ένα full restore να τρως πόρτα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κανένας τρόπος "validate" δεν είναι πιο ασφαλής από κανονικό restore. Έχω δει άπειρες καταστάσεις σε tape drives να σου βγάζουν όλα τα backup της χρονιάς successful & validated και την μια φορά που θα χρειαστεί να κάνεις ένα full restore να τρως πόρτα.

..πορτα μπορεις να φας για πολλους λογους..το restore το κανονικο κι οταν χρειαζεται..οχι να περναει η ωρα,αυτο λεω

Έγινε επεξεργασία από nick2crete
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες

Επειδη εχω κουδουνισει λιγο με αυτους τους ssd ειμαι καλα εδω με αυτον ;

Αγορα σημερα απο πλαισιο με εγκατεστημενο μονο το λειτουργικο windows 7 64

Ευχαριστω

Μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά αυτό που λές το θεωρώ ειλικρινά άθλιο και άνανδρο αν συμβεί.

Δεν απευθύνομαι σε σένα αλλά στην περίπτωση που αναφέρεις.

Γιατί πόσοι καίγεται ο κώλος τους και έχουν τόση ανάγκη να βάλουν το νέο fw κάθε φορά;

Αν είναι αυτοί που την πάτησαν και ο δίσκος δεν λειτουργεί, δεν τους πειράζει άλλη μια μέρα ή δυο..

Για τους άλλους, οποιος θέλει περιμένει ή δοκιμάζει.

Αλλά όχι και να λέμε όλα οκ για να την πατάνε άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

iraklisvel ήταν αστείο το ποστ :happy:

Aπλά είμαι σίγουρος οτι όταν με το καλό βγεί αυτο το firmware..

την πρώτη μέρα θα το κοιτάζουμε όλοι σα την αλεπού που πλησιάζει το θήραμα, αλλά μυρίζεται παγίδα..

2776094-2-close-encounters.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα 2 80αρηδες και τους εκανα raid-0 πως βλεπετε την βαθμολογια τους? Το benc εγινε με 7αρια ultimate 64bit και ειχα περασει ολους τους drivers + antivirus. Δεν τους εχω κανει update firmware τιποτα. Απλα τους εβαλα και εβγαλα αυτα τα αποτελεσματα.

Πρεπει να κανω κατι αλλο?

20091201210022.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.