Jump to content



Recommended Posts

ακριβως αυτο, ο 160αρης -as is- εχει 15tb random write endurance, και 370tb sequential write.(o 80αρης, ακριβως τα μισα). 355gb εδω σε ~ 30-35μερες χρηση, αλλα δε μου φαινονται πολλα.. στο typical daily usage της intel εισαι (20gb/day) => >5years . δες και εδω αν εχεις ορεξη/χρονο(30λεπτα παρουσιαση ειναι)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να τον πάω πίσω; Και γω από πλαίσιο τον έχω... Δεν έχει κλείσει μήνα λειτουργίας, όπως είπα παραπάνω. Δεν έχουν ανέβει βέβαια τα bad sectors σε περισσότερα, αυτό πιστεύω πως είναι καλό ( ; ).

Έγινε επεξεργασία από Cleitos
Link to comment
Share on other sites

παιδες...ερωτηση..για να μην ανοιγω νεο θεμα..

για ενα φιλο που θελει να βαλει τον postville 40gb η 80gb..αλλα εχει μητρικη με το chipset της via PT890 απο επιδοσεις κτλ πως θα ειναι?

μονο προγραμματα θα χρησιμοποιει..Photoshop κλπ..

συμφερει αυτη η αναβαθμιση η να παει σε ολο το πακετο?:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω 1.59TB host writes (τον εχω απο τον Αυγουστο), να ανησυχω γιατρε μου?? :p

Παιδες μην τρελενεστε και κοιτατε τα νουμερα καθε βδομαδα. Απολαυστε τον ssd και δεν προκειται να παθει κατι..

Η να το θεσω καλυτερα: Μεχρι να τα τιναξει θα εχετε αλλαξει 2 pc...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

οταν φτανουμε στο hdderase και ρωταει αν θελουμε να σβησουμε καποια πραγματα που υπαρχουν στο σκληρο και τα αναφερει ως "special diagnostics" εσεις τι κανετε , τα σβηνετε ή τα αφηνετε οπως εχουν?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μου έφυγε η ψυχή 2 μέρες χωρίς να μπορέσω να "καθαρίσω" τον X25-M με το HDDerase...

Τελικά κατέληξα σε κλασσικό format...

Bootάρω με το ultimate boot cd και τρέχω το HDDerase. Φορτώνει και τελικά δίνει μήνυμα

P0 IS NONE

P1 IS NONE

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Bootάρω με το ultimate boot cd και τρέχω το HDDerase. Φορτώνει και τελικά δίνει μήνυμα

P0 IS NONE

P1 IS NONE

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Παλευα ωρες να λυσω αυτο το προβλημα που εβγαζε και σε μενα

1)Ο δισκος πρεπει να ειναι σε IDE

2)Αλλαξε θεση στα sata ports τον δισκο...βαλτον στο πρωτο :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.