Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 982
  • Created
  • Last Reply
Ξερουμε απο τι ειναι οι εικονες??Κονσολα μου μυριζει..:hmm:

Δυσκολο.

Αν ηταν απο κονσολα θα ειχαν πολυ aliasing.

Εδω δεν ειναι καθολου εμφανες.

Περιμενουμε περισσοτερα για το game στην Ε3 τον Ιουνιο.

Link to comment
Share on other sites

Χαλια το hud για μενα...προτιμω με τα χιλια το παλιο...και η ολη φαση της πολης δεν με ενθουσιαζει...εχουμε δει απειρα παιχνιδια σε κλειστους χωρους κτλ.η ζουγκλα,αν και γονατιζε τον υπολογιστη,πιστευω μετραγε.

Link to comment
Share on other sites

Χαλια το hud για μενα...προτιμω με τα χιλια το παλιο...και η ολη φαση της πολης δεν με ενθουσιαζει...εχουμε δει απειρα παιχνιδια σε κλειστους χωρους κτλ.η ζουγκλα,αν και γονατιζε τον υπολογιστη,πιστευω μετραγε.

Εμενα μ αρεσε το HUD.

Μου θυμιζει Predator:p

Η "ζουγκλα" της πολης φαινεται καλουλα σαν ιδεα τελικα(ειδικα αν οι σεξωγήινοι εχουν κανει παλι τιποτα παραξενα και αποκτησει τροπικη βλαστηση)

Θα μου λειψει βεβαια ο χαρχαριας, οι χελωνες και τα ιπταμενα βατραχια.

Link to comment
Share on other sites

Χαλια το hud για μενα...προτιμω με τα χιλια το παλιο...και η ολη φαση της πολης δεν με ενθουσιαζει...εχουμε δει απειρα παιχνιδια σε κλειστους χωρους κτλ.η ζουγκλα,αν και γονατιζε τον υπολογιστη,πιστευω μετραγε.

ενταξει ρε να δούμε και κάτι διαφορετικό..δεν βαρέθηκες την ζούγκλα :p

Link to comment
Share on other sites

στο πρώτο μαρεσε να γραπώνω τους εξωγήινους και να τους σκοτώνω με μπουκέτα. στους ασιάτες έκανα το άλλο . έπιανα τον έναν ultimate strength πηδούσα ψηλά και μετά τον πετούσα πάνω στον άλλο ασιάτη. Σαν βόλευ

Link to comment
Share on other sites

στο πρώτο μαρεσε να γραπώνω τους εξωγήινους και να τους σκοτώνω με μπουκέτα. στους ασιάτες έκανα το άλλο . έπιανα τον έναν ultimate strength πηδούσα ψηλά και μετά τον πετούσα πάνω στον άλλο ασιάτη. Σαν βόλευ

Dodgeball μηπως?:p

Link to comment
Share on other sites

neph..πριν 3+ μηνες :)

Το θυμαμαι!

Νταξει παλι ζουγκλα δεν ελεγε τωρα που το σκεφτομαι πιο "ωριμα" αφου θα ηταν το 4ο κατα σειρα της Crytek με ζουγκλα.

Αλλαγη σκηνικου.....

Ελπιζω ομως να χει πραματα να πεταω στα συντριβανια και στα κεφαλια των Alien.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πραγματικά πολύ περίεργος να δω το αποτέλεσμα στις κονσόλες. Βασικά πάντα σε σχέση με την έκδοση των PC αν και δε νομίζω να τίθεται ζήτημα σύγκρισης. Τέλος πάντων, η απόδοση για τα μέτρα τους και το κατά πόσο σταθερά θα παίζει. Είδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.