Jump to content



Internet radio stations που ακούμε !


ChSin7

Recommended Posts

Κατα το ιστοσελίδες που είδαμε και μας άρεσαν (link) τι λέτε να φτιάξουμε μια λίστα με τα διαφορα radio stations που ακούμε κατα καιρούς ?

Από τα αγαπημένα μου :

www.kosmos936.gr

www.echoes.gr

Link to comment
Share on other sites

www.steelfm.gr

http://blog.steelfm.gr/

Ο Steelfm δημιουργήθηκε απο μία παρέα φίλων (κυρίως φοιτητές) τον Μάιο του 2007. Aυτη ειναι η δικη μου παρεα.

Για τις 10 Ιουλιου ειναι προγραμματισμενο και το 3ο Beach Party και σας περιμενουμε ολους.

Μπειτε να ακουσετε! Εκπομπη δυσκολα να πετυχετε αυτη την περιοδο διοτι εχουμε εξεταστικη και δεν εχουμε χρονο!

Εχετε τη δυνατοτητα να βλεπετε ποιο τραγουδι παιζει, αλλα και τους στιχους. Οταν υπαρχει live εκπομπη μπορειτε να ζητατε τραγουδια κλπ και να μπειτε στο τσατ.

Link to comment
Share on other sites

www.radio1.gr

αν και το πρόγραμμα είναι πάντα καλό....το προτιμώ γιατί έχει πάντα φρεσκαδούρα

:neo:

Γιώργο, ακούω το πρόγραμμα από τότε που το πόσταρες και όντως είναι αρκετά έως πολύ καλό....:T:

Link to comment
Share on other sites

Ενας ειναι ο on-line σταθμος...

http://www.somafm.com

-- Το κανάλι Groove Salad τα σπάει καθως και το Electronic Jazz... Καταπληκτική ποιότητα στον ήχο του και πανω απ'ολα χωρίς διαφημίσεις. Κέρδισαν επάξια το donation απο εμένα...

Link to comment
Share on other sites

www.1055rock.gr

Απο Σαλονίκη παίζει ροκ, είναι απλά ο κανονικός σταθμός online.

Δεν είναι κορυφή, αλλά παίζει καλά κομμάτια και το βράδυ έχει playlists γιατί μαλλον πίνουν ποτά έξω τα παιδιά, αλλά και χωρίς το σχολιασμό τα κομμάτια είναι πάλι ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.