Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ναι και πάλι ειναι ΠΟΛΥ καλά.

Και εγώ έχω στο νου μου το βάρος πιο πολύ και το 1η/2ά αλλά είναι ΠΟΛΥ καλή κατανάλωση.

Εγώ με το δικο μου στην πόλη έχω ~9,5 αν και δεν προσέχω πολύ με το γκάζι βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που το δίνεις γιατί εκτός από αυτοκίνητο σου είναι και ένα αμάξι που το θεωρώ απ'τα πιο ωραία Sedans που υπάρχουν.

Ελπίζω να μην καλοβλέπεις το Yaris Sedan πάντως.

Link to comment
Share on other sites

μια που κάποιος μου βούτηξε το ένα τάσι από το Primera μήπως έχει κανείς ιδέα πόσο μπορεί να πάει το ανταλλακτικό από την αντιπροσωπεία, με δεδομένο ότι σε 1-2 σημεία με μτχ ανταλλακτικά που κοίταξα δεν βρήκα ;

Το αμάξι ειναι αυτό (αν παίζει ρόλο), με 15αρια λάστιχα και μόνη διαφορά ότι τα τάσια της εικόνας έχουν άλλο σχέδιο.

CCE9E10797F5B8D40C0EF249A051ACD2.jpg

Link to comment
Share on other sites

μια που κάποιος μου βούτηξε το ένα τάσι από το Primera μήπως έχει κανείς ιδέα πόσο μπορεί να πάει το ανταλλακτικό από την αντιπροσωπεία, με δεδομένο ότι σε 1-2 σημεία με μτχ ανταλλακτικά που κοίταξα δεν βρήκα ;

Το αμάξι ειναι αυτό (αν παίζει ρόλο), με 15αρια λάστιχα και μόνη διαφορά ότι τα τάσια της εικόνας έχουν άλλο σχέδιο.

CCE9E10797F5B8D40C0EF249A051ACD2.jpg

πήγαινε και πάρε ένα σετάκι καινούργια φθηνά..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.