Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

κοιτάξτε να δείτε δεν έχω θέμα ούτε κάποια ένδειξη στον κινητήρα όλα καλά μέχρι στιγμής και οι θερμοκρασίες οκ όλα οκ ...

όλα ξεκίνησαν από τα πειράκια :D ...

(και έφτασα στο κεφάλι μου μέσα να έχω καταστρέψει είδη το μοτερ, συνήθως σκέφτομαι το πιο ακραίο σενάριο τι να κάνουμε)

γύρισα από ταξίδι πρόσφατα 210 χιλιόμετρα για να έρθω πίσω στην Αθήνα έκανα και μια προσπέραση στην γκάζα πριν την Οινόη με ένα το οποίο με πέρασε ford 1600cc και έκατσε μπροστά μου και πήγαινε με 70 μετά , κατεβάζω ταχύτητα 3ή την γεμίζω βάζω 4η οι οποία είχε να μου δώσει αρκετά όπου και την ξεζούμηξα 5500στροφές με 4η πιάνει 130kmh :innocent: μετά 5 χαλάρωμα μέχρι τις επόμενες ανηφόρες όπου ξανάπεσα σε 3 κλπ κλπ ... θερμοκρασίες κλπ όλα κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ οδηγώ αλλά από όσο κατάλαβα είχε βγάλει το αριστερό χέρι από το τιμόνι για να δείξει την πρόθεση του με αυτό για το που θα στρίψει. Λιγότερος έλεγχος της μοτοσυκλέτας συνεπώς, συν ότι δεν πάτησε καν φρένο από όσο είδα...

Όπως και να χει, είναι να μην σου τύχει και για τους δύο οδηγούς.

Link to comment
Share on other sites

κρίμα το παλικάρι ότι και να λέμε ...

Απλά οι μηχανάκιδες όσο μπορείτε να τηρείται αποστάσεις κλπ

ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΤΩΝ 4ΤΡΟΧΩΝ σας έχουν Γραμμένους κανονικά

Όπως και οι νταλίκες έχουν γραμμένα τα πάντα

(ισχύει ο νόμος της θάλασσας το μεγάλο ψάρι τρώει το μικρό)

story

προχτές ήταν ένα μ@λακισμένο με ένα παπί ξεκινάμε από ένα φανάρι ,στην δεξιά λωρίδα αυτός εγώ ξεκίνησα κανονικά αριστερή (εκκίνηση του lacetti άλλο πράμα το ζηλεύουν και οι χελώνες) οπότε μόλις βγήκε 4metra μπροστά μπήκε στην αριστερή λουρίδα οπότε με έκλεινε για να μην τον περάσω μην τα πολυλογώ πήγαινε με 80-90km/h στο επόμενο φανάρι που είχε σταματήσει τον προλαβαίνω και πάω στην δεξιά λωρίδα , με κοιτάει με αυτό το καγκούρικο βλέμμα , και του λέω ε φιλαράκι εσύ μπορεί να θέλεις να σκοτωθείς τι σου φταίει ο από πίσω που θα σε πάρει σβάρνα και θα τον τρέχουν στα δικαστήρια μετά ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.