Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

SLR? Κανένα πιο βαρύ δεν βρίσκετε?

Η XJ220 ήταν πολύ ωραία για την εποχή της αλλά είχε και ένα turbo lag που αν τότε που βγήκε πάταγες γκάζι, κάπου τώρα θα φούσκωναν τα turbo και θα ένοιωθες τα άτια. Έχω δει live στο Λονδίνο βέβαια και ακόμα και τώρα εξακολουθεί να είναι κούκλα.

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε και το ξεπαρκάρισμα.

Δεν ξέρω αν στις προηγούμενες photos είδατε την πινακίδα κάτω απ το αμάξι....δείτε τώρα την ιστορία της προς την σωτηρία όπου πλέον βρίσκεται στο κέντρο του αυτοκινήτου και δεν μπορεί να κουνηθεί.

dscn1244w.jpg

dscn1251.jpg

dscn1253.jpg

dscn1255.jpg

dscn1256.jpg

Link to comment
Share on other sites

2840834927.jpg

και πριν βιαστούν οι κακεντρεχείς να πουν κάτι για την αξιοπιστία των Σουηδικών.......ας προσέξουν οτι η φωτιά είναι από το χώρο της καμπίνας και όχι της μηχανής.

Το συγκεκριμένο ήταν παρκαρισμένο για ώρες και η αιτία της φωτιάς ήταν ένα Ipod που έσκασε.:dots:

ξέχασα το λινκ

http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=sv&js=y&u=http%3A%2F%2Fhallandsposten.se%2Fnyheter%2Fhalmstad%2F1.518158&sl=sv&tl=en&history_state0

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το κουλάδι πώς κατάφερε και το 'χωσε εκεί μέσα; Μόνο το ότι ερχόταν με ταχύτητα από δεξιά και τράβηξε λίγο χειρόφρενο (;;) μου κάθεται κάπως..

Δεν θέλει μυαλό για να καταλάβεις πώς έπεσε εκεί.

Έφυγε ευθεία δεν τράβηξε χειρόφρενο.Για αυτό και το τιμόνι είναι κλειδωμένο δεξιά.Άμα τράβαγε χειρόφρενο δεν θα είχε χωθεί μέσα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=3&art_id=10359

1.4 Comfortline 85hp: 14.250 ευρώ

τι λετε για αυτο?

ή ειναι καλυτερα με το 1.2 tsi???

22 του μηνος θα ερθουν τα πρωτα, οκτωβρη-νοεβρη τα 1.2 tsi.

επισης το gti θα εχει 1.4 tsi του golf με 170-180 αλογα...

σημερα μου τα ειπαν στην αντιπροσωπεια..

edit η μειωση ειναι 400 ευρο περιπου μου ειπαν...

κατι αλλο ακουσε κανεις τπτ αν θα παρει παραταση?

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

Πόσο θα έχει όμως το 1.2 TSi ?

btw

Pirelli P Zero Nero.

Απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ λάστιχο και αρκετά φθηνό.Άνετα συναγωνίζεται SportContact αλλά σου μένουν και ρέστα για να πας και να έρθεις 2 φορές Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

τιμη για tsi δεν εχει βγει.. το θεμα ειναι αν αξιζει να περιμενω..

επισης το αλλο, το golf με 160 αλογα, μου το αφηνε στην τιμη του 122 στην βασικη εκδοση επειδη δεν υπαρχουν 122 προς το παρον...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη γιατί ο καθένας θα σου λέει τα δικά του.

Βγάλε μια λίστα με τα υποψήφια αυτοκίνητα και τράβα κάντα test drive και δες τι ταιριάζει σε σένα.

Και γώ πήγαινα με το τι μου έλεγαν και ευτυχώς τελευταία στιγμή έκανα και το 2άρι όπου και κατέληξα επί τόπου εκεί αφού οδηγικά ήταν το αυτοκίνητο που με γέμιζε περισσότερο απ όλα.

Link to comment
Share on other sites

βασικα ειμαι αναμεσα σε fiesta κ Polo... ibiza κ mazda αποριφθηκαν λογω εσωτερικου..

το fiesta δεν υπαρχει ουτε για δειγμα, αφου δεν ειχε στην εκθεση να το δουμε... αρα περιμενω απο βδομαδα να κανω το polo.. κ βλεπουμε...

αν το tsi ειναι στα 15 χιλιαρικα. το πολυ.. πιστευω ειναι καλα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.