Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Το Concept είναι ωραίο αλλά και υπερβολικό,το οποίο είναι καλό.

Αυτό σημαίνει ότι έχει κάποια περιθώρια μαλθακοποίησης μέχρι τη version παραγωγής.

Απλά οι Ιάπωνες έχουν μια τάση να το σκίζουν το θέμα και να βγαίνει πολύ πιο "ήμερο" σχεδιαστικά.

(βλ. Mitsubishi Evo X, Lexus LFA, Honda CRZ )

Link to comment
Share on other sites

Τι με θυμισες...πολλα 1500χιλιαρικα τον μηνα...

Ειχα μια μεγαλη συλλογη με το νο1 απο Auto Motor & Sport,Drive,Power Techinigues

Car& Driver και παρα πολλα απο σχεδον ολα τα υπολοιπα.

Πριν μερικα χρονια τα χαρισα σε ενα μελος του φορουμ απο Θεσσαλονικη

και οταν ηρθε να τα παρει η Carina του γονατισε :hehe:

[MENTION=1148]THRESH[/MENTION]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=n2P_bAzHuVo&feature=player_embedded[/ame]

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε οι ασφαλιστικες ειναι μεγα λαμογια ακομα και αν ειναι η δικη σου!

τρακαραν πριν 2 μηνες σχεδον τον αδελφο μου.εκανε θετικη ο αλλος αλλα ηταν στην εβιμα που εκλεισε οποτε και θα τον πληρωνε η δικια του(ιντεραμερικαν) και θα τα επαιρναν απο το επικουρικο.παμε σημερα αφου επιτελους εγκριθηκε με τις αποδειξεις για να δουμε τι θα παρει.

εμεις ζηταγαμε τα 1950Ε της ζημιας,320Ε για το μπουφαν καμια 150αρα για το κρανος γιατι δεν ειχε και αποδειξη επειδη ηταν δωρο με τη μηχανη.

μας λενε...

στην επισκευη και καλα -10% γιατι το επικουρικο τα κοβει.

εν τω μεταξυ μας εβαλε και πηγαμε επικουρικο και μας ειπε(στο επικουρικο) οτι εσεις τα παιρνετε κανονικα ολα και μετα το επικουρικο το βρισκει αυτο με την ασφαλιστικη.

μετα μας ελεγε για το μπουφαν και το κρανος και γενικα προσπαθουσε να κοψει απο παντου.

ημουν μαζι με τον αδελφο μου και ενιωθα λες και ειμαι στη λαικη με το γυφτο και να κανω παζαρια...

τελικα πηραμε +150Ε απο την επισκευη και κρατησε και το μπουφαν και το κρανος(το οποιο κρανος αχρηστο ειναι,αλλα τουλαχιστον το μπουφαν φοριεται).εβγαλε το καινουργιο κρανος τουλαχιστον

και επειδη με το επικουρικο θα εμπλεκε το πραγμα και παλι και θα καθυστερουσε πολυ...

γενικα ηταν και γκαντεμης και σε αυτο,γιατι αν δεν ειχε κλεισει η ασφαλιστικη θα τα επαιρνε ολα χωρις πολλα πολλα.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περίπτωση λόγο "blown head gasket " να χανει νερο το αμάξι? Υπαρχει και λιγος ασπρος καπνος απο την εξατμιση οταν ειναι κρυο τουλαχιστον, μετα απο οδηγηση δεν εχω τσεκαρει να δω αν βγαζει...

μουρθε φλασια τετοια ωρα...:wassat:

Στα ελληνικα εχει καποια περιεργη ονομασια αυτη η "τσιμουχα"? επισκευη ποσο παει περιπου? (γνωριζεις κατι μηπως ? για m20b20 λεω [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION])

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.