Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Καθομουν μια ωρα και την καθαριζα τη 1 και θελει ακομα...-.-

Παντως άλλαξα τα σήματα γιατι ηταν αηδιαστικά

Μπράβο, η πρώτη φορά που έβαλες φωτογραφίες το αυτοκίνητο! Πολύ κούκλα.

Από που τα πήρες τα σήματα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το C3 Diesel πολυ ενδιαφερον φαινεται..μολις το ειδα απο κοντα..πολυ τιμιο για τα λεφτα του.

Εχει κανεις επιπλεον άποψη-εμπειρια??

Μιλάμε για το τιμιότατο και πανεριότατο 1.4 diesel με τα 70 ολοζώντανα γαλλοαναθρεμένα στην κάτω Αλσατία

άτια?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, η πρώτη φορά που έβαλες φωτογραφίες το αυτοκίνητο! Πολύ κούκλα.

Από που τα πήρες τα σήματα;

εχω ξαναβαλει,( απο μεσα :p)

εδω τα αγορασα BMW 4 x 70mm Wheel Center Vinyl Logo Emblem Sticker Decal | eBay θα δείξει τελικα αν κρατήσει η κόλλα :T:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION]

παρε καποιο καθαριστικο για ζαντες(whell cleaner), με ελαχιστο τριψιμο, καθαριζουν την σκονη απο τα φρενα κτλ..

καθομουν και την ετριβα με ενα σφουγγαρι+ σαπουνι με "gritty" επιφανεια :tomato:

Μαλλον θα κοιταξω αυτο που λες :)

ασχετο πολυ fail βγηκε η τοποθέτηση της ζελατινα στο παραθυρο...επρεπε να την ειχαμε κοψει μικρότερη γιατι εχει κατι περιεργα σημεια που δε παει "χερι" και να την βαζαμε μεσα απο τα λαστιχα της πορτας, στο "φινιστρίνι " εχει κατσει τελεια (πισω πορτ μπαγκαζ δε θα κανω καν τη προσπαθεια γιατι δε θα πετυχει ειναι παλουκαρα)

απο βδομαδα θα προσπαθήσω να βαλω και στα μπροστα που φαίνονται ποιο εύκολα

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

καθομουν και την ετριβα με ενα σφουγγαρι+ σαπουνι με "gritty" επιφανεια :tomato:

Μαλλον θα κοιταξω αυτο που λες :)

ασχετο πολυ fail βγηκε η τοποθέτηση της ζελατινα στο παραθυρο...επρεπε να την ειχαμε κοψει μικρότερη γιατι εχει κατι περιεργα σημεια που δε παει "χερι" και να την βαζαμε μεσα απο τα λαστιχα της πορτας, στο "φινιστρίνι " εχει κατσει τελεια (πισω πορτ μπαγκαζ δε θα κανω καν τη προσπαθεια γιατι δε θα πετυχει ειναι παλουκαρα)

απο βδομαδα θα προσπαθήσω να βαλω και στα μπροστα που φαίνονται ποιο εύκολα

εγω εχω αυτο

Valetpro Bilberry 1 litre Wheel Cleaner and Trigger Spray Bottle | eBay

εχει και αλλες μαρκες φυσικα.

το αφηνεις να δρασει, και τριβεις. ξεπλενεις και εισαι οκ.

ειναι υδατοδιαλυτα ολα αυτα, οποτε σε πανε χρονια!

1 χρονο το μισο μπουκαλι ξοδεψα!

Link to comment
Share on other sites

δεν αναφερθηκες ..αλλα επειδη ψιλοτσουζει πλεον το τεκμηριο..δες και τα focus 1000cc ecoboost.

Ευρυχωρο ,σχετικα σπιρτοζικο οχημα(120hp,200Nm) χωρις να το πληρωνεις συνεχεια σε εφοριες τελη κλπ..

1000άρης τουρμπίσιος με 120 άλογα μου θυμίζει τον TSI με τα 140 και το GT με τα 160 που από αξιοπιστία ήταν σουρωτήρια.....:hang3:

Link to comment
Share on other sites

καθομουν και την ετριβα με ενα σφουγγαρι+ σαπουνι με "gritty" επιφανεια :tomato:

Μαλλον θα κοιταξω αυτο που λες :)

Ναι να το κοιτάξεις. Ακόμη και το W5 που φέρνει το Lidl κάνει δουλειά. Καθάρισα πρόσφατα τις πολυάκτινες που έχει το δικό μου μετά από... εχμ... πολύ καιρό. Χωρίς κόπο, άλλαξαν χρώμα κι επανήλθαν :p

Για πιο visual κατάσταση, αυτές είναι, οπότε καταλαβαίνει τι κόπο θα ήθελε κανονικά για να τις τρίψω κλπ.

mh1KWle5nZlv4kDpgbBxWbA.jpg

Έγινε επεξεργασία από Arkan
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αν ψιλοτρακάρουν στα στενά και δεν χρειάζεται η αστυνομία, τοτε τι θα γίνεται? γιατι οσο να'ναι η τροχαία μπορει να αργίσει μερικές ωρες και αν αυτοι τα βρουν με δηλώσεις και μετα την κανουν..θα γινει ενα μπέρδεμα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.