Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

πρεπει να μπει επασφαλιστρο και να εχει και το ονομα του πανω στην ασφαλεια.. αν εχει ηδη ασφαλεια θα βγει μια ανανεωμενη λογικα.

EDIT: αν θυμαμαι καλα η mydirect δεν εφαρμοζει το επασφαλιστρο οποτε πληρωνεις τα ιδια σε περιπτωση που εχεις αυτη την ασφαλιστικη.

Έγινε επεξεργασία από uNick
Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω αν έχει αναφερθεί.

Το μέλλον στις κυλινδροκεφαλές. 30% περισσότερη ισχύ και φάσμα απόδοσης με 30% λγότερη κατανάλωση.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Bch5B23_pu0]The Future of the Internal Combustion Engine - /Inside Koenigsegg - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω αν έχει αναφερθεί.

Το μέλλον στις κυλινδροκεφαλές. 30% περισσότερη ισχύ και φάσμα απόδοσης με 30% λγότερη κατανάλωση.

Δεν ξέρω αν είναι το μέλλον αλλά σίγουρα είναι εντυπωσιακό.

Μακάρι να ορθοποδήσει και να πάει καλά, αρκετοί προσπαθούν με διάφορους τρόπους και

το τελικό όφελος το λαμβάνουμε εμείς (εκτός αν είσαι beta tester για το 1ο χρόνο :hehe: )

(π.χ HCCI, e-turbo, turbine-jet και άλλα)

Link to comment
Share on other sites

Μπηκανε τα dunlop sport bluresponse, πολυ καλο λαστιχο σε σχεση με τα michelen energy saver! :crazy_pilot:

Βαλβολινες(λαδι κιβωτιου ταχυτητων .,ετσι ? ) βλεπω αυτο Red Line MTL Manual Transmission Fluid/Oil - Turner Motorsport

για Getrag 260 , λενε καλα σχολια.

Ομως μου ειπε να προσθεσω και κατι αλλο στο λαδι γιατι εχει ενα μικρο θεμα ωρες ωρες η 2α και η 1η καπως. Κατι με supercode? μου ειπε αλλα το ξεχασα

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει στο δρόμο σε βρεγμένη στροφή. Δεν γύρισε τούμπα το αυτοκίνητο αλλά το χαστούκι ήταν τόσο δυνατό που βρέθηκα να κοιτάω τις μπαριέρες με την μούρη. Απολογισμός, σπασμένες βάσεις μπροστινού προφυλακτήρα.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=lPiQaUHpe-o]CRASHES 2013 Volvo FH - YouTube[/ame]

Μπηκανε τα dunlop sport bluresponse, πολυ καλο λαστιχο σε σχεση με τα michelen energy saver! :crazy_pilot:

Βαλβολινες(λαδι κιβωτιου ταχυτητων .,ετσι ? ) βλεπω αυτο Red Line MTL Manual Transmission Fluid/Oil - Turner Motorsport

για Getrag 260 , λενε καλα σχολια.

Ομως μου ειπε να προσθεσω και κατι αλλο στο λαδι γιατι εχει ενα μικρο θεμα ωρες ωρες η 2α και η 1η καπως. Κατι με supercode? μου ειπε αλλα το ξεχασα

Κιβωτιο μονο οτι λεει η μαμα εταιρεια.

Νομιζω σε εχω πει για τον κολλητο με το αυτοματο τι νιλα εφαγε οταν εβαλε

μπετοχυμ λαδια..

RealOEM.com * BMW E34 520i Transmission oil

δεν θυμαμαι ακριβως τι μοντελο εχεις βρες το εσυ :hehe:

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
συμπτυξη ποστ
Link to comment
Share on other sites

Λενε καλα σχολια γιαυτο, αυτος που μου εκανε την ευθυγράμμιση μου ειπε να βαλω και ενα προσθετο στις βαλβολινες οταν αλλαχθουν, με το ονομα code κατι δυστηχως το ξεχασα.

Εχει ενα θεμα η 1η και η 2α καμια φορα και σιγουρα τα λαδια ειναι παλια.

Και τακακια πισω θελει... και οσο ναναι δισκοπλακες :/

(getrag 260 εχω, SAE 80 1,25 λιτρα παιρνει μεσα)

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.