Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

το οτι ανθρωπος θα με εκανε να κατεβω απο το αμαξι, δεν το περιμενα...

ειμαι σε κεντρικο δρομο, και μπροστα ειναι αδιεξοδο, κλειστος δρομος λογω εργων, εχει πινακιδα υποχρεωτικα δεξια,

ακριβς μπροστα εχει ενα κομματι καθετα στον δρομο, κομμενη ασφαλτο και φαινεται το χαλικι...

απο συνηθεια παντα, κοβω και περναω σιγα σιγα τετοια σημεια.

πισω μου εχω, ενα corolla, που με παει κολλητα, παταω φρενο να περασω την τρυπα, και τρομαξε προφανως, κορναρει και παιζει τα φωτα...

τεσπα, τον βλεπω στριβω δεξια, ειναι απο πισω μου, και την ωρα που ξανακοιταω τον καθρεφτη, βλεπω οτι με κανει χειρονομια ο συνοδηγος..

φρεναρω, και κατεβαινω και του λεω,

θες κατι? τι παιζεις τα φωτα και κανεις χειρονομιες!

ουτε φωναξα, ουτε τιποτα!

πεταγεται με την μια ο συνοδηγος, και ερχεται μπροστα μου στην πορτα μου.. στο μεταξυ, εγω ειμαι ετοιμος να του την ριξω απο τα νευρα, και με την ακρη του ματιου μου που μαλλον καταλαβε ο οδηγος τι παει να γινει, παει να κατεβει...

αυτος, τι φρεναρεις?

εγω, ολοκληρη τρυπα εχει μπροστα, τι θες να κανω?

αυτος, που να το ξερω εγω, εμεις βιαζομαστε!

εγω, και τι θες να κανω επειδη βιαζεσαι εσυ! να μην με κολλουσες.

στο μεταξυ αυτος φορτωνει, και βλεπω οτι παει το πραγμα στραβα...

απεναντι εχει παρκο, πεταγεται, ενας μπαρμπας, που καταλαβε τι παιχτηκε και εβλεπε το σκηνικο, μενει εκει κοντα τον ξερω,

και μολις βλεπουν οτι ερχεται απο πισω τους και τους λεει, τι θες ρε κωλοΑθηναιε(μαλλον απο τις πινακιδες θα το εβγαλε φανταζομαι) τσαμπουκα εδω, 2 με εναν?

γυρναει με μια απαθεια, και μου λεει ,

οκ ρε φιλε.

και μπαινει στο αμαξι, και τελειωσε εκει...

ο κοσμος ψαχνεται μια φασαρια...

******* μου που κατεβηκα, αλλα με νευριασε η χειρονομια...

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

δεν κατεβηκα με σκοπο με πλακωθω στο ξυλο.. αλλα με με την χειρονομια, με εκανε...

και μετα το στυλακι, ερχομαι σου κολλαω στην μουρη...

για αυτο ημουν ετοιμος να του την ριξω. τουλαχιστον να μην μου την δωσει πρωτος!

Αν και δεν θεωρω οτι παιζει ρολο απο που εισαι για μενα..

αλλα οσο ναναι για καποιους παιζει, εδω σε αυτην την περιπτωση για τον μπαρμπα που πεταχτηκε..

τουλαχιστον δεν ειπε καμια *******, να το συνεχισει, γιατι βλεπω να δερνομασταν, και να ερχοντουσαν και αλλοι που ηταν με τον μπαρμπα απο την πλατεια!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1839]MaGiCMaN[/MENTION]

Άπαξ και κατέβηκες κάτω σημαίνει ότι πήγες να ζητήσεις τον λόγο, με λίγα λόγια ψάχτηκες και συ.

Θέλει αρκετή προσοχή σε τέτοιες περιπτώσεις και θα πρέπει να προσέχεις και να μην πάθεις ζημιά και να μην κάνεις ζημιά, δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που γίνονται επίτηδες κάτι τέτοια σκηνικά και μετά τρέχουν για μηνύσεις... εύκολα λεφτά λέγεται ;)

Link to comment
Share on other sites

το χε ανεβασει καπου ο [MENTION=560]gbak[/MENTION] εαν θυμαμαι καλα κανα εξαμηνο πριν...

δεν εχω δει κατι νεωτερο εκτοτε

τα σχεδια παντως οντως δειχνουν πανεμορφα και υπαρχει χωρο στην αγορα για κατι τετοιο εαν το πλασαρουν σωστα

τελειως συμπτωματικα σημερα το χαζευα τον προγονο του στην Καλλιθεα (ενα ασημι καλοδιατηρημενο)

και τσεκαροντας κατοπιν ειδα παιζουν και στο car.gr κανα-δυο προς πωληση

ωραιο Pet project για εχοντες χρονο, χωρο και χρημα διαθεσιμα....

Link to comment
Share on other sites

Dunlop Sport BluResponse | the Dunlop Sport BluResponse reviewed and rated | the online tyre guide

Τα εβαλε φιλος και μου λεει ειναι πολυ καλα, εχετε γνωμες? (για bmw e34 520)

Δεν θα φορτωνουν χιλιομετρα καθε χρονο αρκει να κρατησουν καλα μεχρι να ερθει η 4ετια

Link to comment
Share on other sites

Dunlop Sport BluResponse | the Dunlop Sport BluResponse reviewed and rated | the online tyre guide

Τα εβαλε φιλος και μου λεει ειναι πολυ καλα, εχετε γνωμες? (για bmw e34 520)

Δεν θα φορτωνουν χιλιομετρα καθε χρονο αρκει να κρατησουν καλα μεχρι να ερθει η 4ετια

Τα έχω βάλει. Πολύ καλή οικονομία.Σκέψου είχα 175 bridgestone πριν και έβαλα 195 τα blueresponse και δεν έχω δει διαφορά στην κατανάλωση. Άριστο κράτημα στο βρεγμένο και πολύ καλό στο στεγνό. Ως τώρα πολύ ικανοποιημένος (πρώτη φορά που το λέω για λάστιχο). Τα χω 5 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.