Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Nα τις βαλω?

Τις εχω βρει σε καλη τιμη.

Ειναι τριαιρουμες 18χ8,5 ET35 Speedline καινουργιες!

Το λαστιχακι στις φωτο ειναι 225/40 οποτε θελει λιγο κατεβασμα μπροστα ακομα.

8o2g.jpg

lyb0.jpg

5glj.jpg

5glj.jpg

r9ob.jpg

dunno man, θα συμφωνήσω με jax εκτός απο την πρόταση ,

Προτείνω κάτι απο TT-S ή TT-RS.Ιδιαίτερα απο TT-RS δίνει αρκετά.

TTS-Wheel.jpg

audi-tt-rs-preview-4-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασε ο ξαδερφος με το Ε36 του

17αρα 225/45 πολυακτινη ζάντα και φιμε :man_in_love:

Θα βαλω καμια φωτο αυριο.

8 λιτρα καταναλωση αθηνα-λουτρακι καλα θα ελεγα με το ε34 για την ηλικια του

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι αν σας το είπα την προπερασμένη εβδομάδα.

Γυρίζαμε μια παρέα από μπανάκι και παγωτό, οπότε έπρεπε να γυρίσω με άλλο αυτοκίνητο από αυτό που πήγα (το δικό μου είναι out of order, οπότε με πάνε και με φέρνουν). Έτυχε λοιπόν να πάω στο E34 518 του 1990 ενός παλικαριού. Έπαθα πλάκα!! Το αυτοκίνητο ήταν τέλειο και δεν υπερβάλλω. Άνετα καινούρια αμορτισέρ, πάρα πολύ καλό ηχοσύστημα, δερμάτινο σαλόνι σε άριστη κατάσταση! Η βόλτα ήταν καταπληκτική, αν και δεν έτρεχε ο οδηγός. Καλύτερο από πολλά σύγχρονα αυτοκίνητα. Μακάρι όλοι να είχαν την εμπειρία βόλτας με καλοσυντηρημένο E34, ανεξαρτήτου ισχύος.

Link to comment
Share on other sites

dunno man, θα συμφωνήσω με jax εκτός απο την πρόταση ,

Προτείνω κάτι απο TT-S ή TT-RS.Ιδιαίτερα απο TT-RS δίνει αρκετά.

TTS-Wheel.jpg

audi-tt-rs-preview-4-big.jpg

Aυτες δεν μ αρεσουν γιατι ολοι αυτες φορανε και ειναι κινεζορεπλικες.

a7gp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν μούφες ζάντες?? :blink::blink:

Φυσικα. Στο τσακ δεν εβαλα στην GTV 18" BBS CH ρεπλικες με ~600€ απο κοντα 2k που εχουν οι γνησιες... Και, οπως σε ολες τις ρεπλικες, υπαρχουν και πολυ λιγες που εχουν εξαιρετικα μικρη ποιοτικη διαφορα απο τις οριτζιναλ.

Το τελευταίο με το χαμήλωμα δείχνει αρκετά καλύτερο.. αλλά και πάλι προσωπικά δε μου αρέσει.

+1, αμερικανοφερτο μαυρο χαλι. Γενικως εντελως αγουστο και ξενο πανω στο αυτοκινητο (αν και δε μου αρεσει και γενικα σαν ζαντα). Υπαρχουν τοσες πολλες ωραιες επιλογες, ειτε σε μαμα σχεδιο, ειτε σε (μετρημενες) aftermarket.

Link to comment
Share on other sites

Aυτες δεν μ αρεσουν γιατι ολοι αυτες φορανε και ειναι κινεζορεπλικες.

a7gp.jpg

Εγώ τα περισσότερα Tt mk2 που βλέπω , τις πλεκτες bbs βλέπω να φοράνε.Για απομιμήσειςδεν ξέρω, αλλά αν μπορείς να βάλεις κάτι εργοστασιακό look σε φθηνότερη τιμή χωρίς παρατράγουδα,εγώ θα το κανα.

Το μαύρο που έχεις βάλει,imho,είναι sex rapeography πάνω στο αυτοκίνητό...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα περισσότερα Tt mk2 που βλέπω , τις πλεκτες bbs βλέπω να φοράνε.Για απομιμήσειςδεν ξέρω, αλλά αν μπορείς να βάλεις κάτι εργοστασιακό look σε φθηνότερη τιμή χωρίς παρατράγουδα,εγώ θα το κανα.

Το μαύρο που έχεις βάλει,imho,είναι sex rapeography πάνω στο αυτοκίνητό...

Να σου δωσω να καταλαβεις οι πλεκτες οι bbs lm original κανουν 3500ε οι 18αρες και 4000ε οι 19αρες χωρις λαστιχα παντα! :tomato: Ειναι εξαιρετικα σπανιο να δεις γνησια τετοια στο δρομο! Ασε δηλ. που τη μαιμου την καταλαβαινω απο χιλιομετρο...

Αυτες που δοκιμασα ειχα ρωτησει και παλια ποσο εκαναν και μου ειχαν πει 3500ε χωρις λαστιχα! Απο θεμα ποιοτητας καταστρεφει η ζαντα και πλεον επειδη υπαρχουν 2 σετ και πανε για ξεστοκαρισμα η τιμη ειναι στο 1/4. Βεβαια δεν εχω αποφασισει ακομα... Απο Δευτερα θα κανω καμια βολτα και αλλου να δω τι παιζει.

4x Speedline Felgen SL 978 Porsche 993 968 Alufelgen 9J/11J x 18 Zoll 5xLK.130 | eBay

Φιλε οντως η photo με το μαυρο σαυροπιτωμενο ΤΤ ειναι πολυ vintage. Αυτο που μ' αρεσει ειναι οτι η μαμα δισκοπλακα ειναι ισα ισα με το κενο της ζαντας!:banging::T:

Βεβαια εχουν συστημα με αερα που τακατεβαζουν οταν παρκαρει και το σηκωνουν οταν κινειται.:cool:

Έγινε επεξεργασία από csaris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.