Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

θελω να πιστευω οτι δεν εχουν μπει ακομα στην Νεα εισοδο γιατι θα ερθει ντοσιε ολοκληρο σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

Πλέον κυκλοφορεί το νέο Top.Gear.S20E03.

μην το ανοίξετε αν δεν το έχετε δει.

Στο νέο επεισόδιο υπάρχει δοκιμή τριών ''φτηνών'' supercars επί Ισπανικού εδάφους.

Μεγάλη βαρύτητα δίνεται στα προβλήματα της Ισπανικής οικονομίας, ενώ τα πράγματα παρουσιάζονται λίγο περίεργα...

Άδειοι δρόμοι/διαμερίσματα/εθνικές οδοί/πόλεις και αεροδρόμια. Αναμένω τις εντυπώσεις σας.

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

Fairlady 350Z in da house μαδαφάκας... :jump1::jump1:

Αν θυμάμαι καλά, δε μένεις Ελλάδα. Και αν θυμάμαι καλύτερα, έψαχνες κάποιο VW.

Καλοτάξιδο το αυτοκίνητο, καλά χιλιόμετρα και καλές μπάντες.

Link to comment
Share on other sites

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται..

πήγα να αλλάξω τυπικά φούσκες και κάτι σωληνάκια για τα φρένα που είχαν φθορά λόγω ετών.

Τσαααααααααααααααααααααααακ Παρτα ...

post-1392-1416077557,1773_thumb.jpg

Υδραυλικη κρεμαριερα αρχισε να τον πινει..και χανει κιολας.

Μου είπαν στο συνεργείο ότι είναι ένας τύπος στην αθηνα που τις επισκευάζει και γίνονται σαν καινούργιες. Κόστος 350 για τον τύπο κ άλλα 130 εργατικά στο συνεργειο για να την ανεβοκατεβάσουν.

Καινούργια 1100.

Μεταχειρο παιζει?

Τι αξίζει να κάνω?Να πάω να στουκάρω σε ένα τοίχο να το ευχαριστηθώ κιόλας?:rant:

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω να καθαρίσεις καλά την περιοχή για να εντοπίσεις το ακριβές σημείο που χάνει. Μπορεί να είναι από κάποια ένωση στα σωληνάκια. Μετά, πράττεις αναλόγως.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω να καθαρίσεις καλά την περιοχή για να εντοπίσεις το ακριβές σημείο που χάνει. Μπορεί να είναι από κάποια ένωση στα σωληνάκια. Μετά, πράττεις αναλόγως.

Οτι χανει χανει..γιατι συμπληρωσαμε μισο δοχειο κοκκινο λαδακι :p

Και χανει κ απο την αλλη μερια..

Η φθορα αυτη οφείλεται καθαρα στην πολυκαιριά?Η παιζει ρολο κ το πως οδηγεις?

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα τα αμορτισερ του πορτμπαγκαζ...ειχα ξεχασει οτι ανεβαινει μονο του χωρις καν να το ακουμπησω! :smoke:

Μεχρι τωρα το ανοιγες με το χερι μεχρι απανω και αμα ειχε μια μικρη κλιση ο δρομος το ετρωγες στο κεφαλι :patsak:

ονειροοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα τα αμορτισερ του πορτμπαγκαζ...ειχα ξεχασει οτι ανεβαινει μονο του χωρις καν να το ακουμπησω! :smoke:

Μεχρι τωρα το ανοιγες με το χερι μεχρι απανω και αμα ειχε μια μικρη κλιση ο δρομος το ετρωγες στο κεφαλι :patsak:

ονειροοοοοοοο

Πλάκα πλάκα, σε τι τιμές παίζουν αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα τα αμορτισερ του πορτμπαγκαζ...

Αυθεντικά έβαλες ή ιμιτασιόν; Εγώ ακόμα το τρώω στο κεφάλι, δεν έχει αμορτισεράκια. Επίσης και το καπό τρώω στο κεφάλι, άμα φυσήξει αντίθετα. Δεν το αλλάζω γιατί είναι ακριβό, περίπου 35 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα Πηγη Pioneer (mvh-350bt) στο Κουπεδακι γιατι ειχε μια κινεζια που ουτε σταθμο δεν μπορουσα να αποθηκευσω! Το μονο μου θεματακι ειναι το πως θα περασω το mic στο ταμπλο,θα πρεπει να λυσω ολο το πανελ και δεν εχω ιδεα πως κρατιεται!

Fotos λατερ!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6455]Arkan[/MENTION] 27 τα 2 magnet marelli με μεταφορικα απο ebay, Λετονια

εδω ειναι 20 το ενα

αλλαξε τα πετρο, το αμαξι τι ειχε τοσο καιρο btw?

Στην Σπύρου Πάτση είχε πάει?

Θυμάμαι πήρα για το καπό του Mondeo(εύκολα 20+ κιλά) και πρέπει να τα είχα πάρει στα 30€-μαξ 35, μαζί ασφάλειες κτλπ.

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται..

πήγα να αλλάξω τυπικά φούσκες και κάτι σωληνάκια για τα φρένα που είχαν φθορά λόγω ετών.

Τσαααααααααααααααααααααααακ Παρτα ...

[ATTACH]57343[/ATTACH]

Υδραυλικη κρεμαριερα αρχισε να τον πινει..και χανει κιολας.

Μου είπαν στο συνεργείο ότι είναι ένας τύπος στην αθηνα που τις επισκευάζει και γίνονται σαν καινούργιες. Κόστος 350 για τον τύπο κ άλλα 130 εργατικά στο συνεργειο για να την ανεβοκατεβάσουν.

Καινούργια 1100.

Μεταχειρο παιζει?

Τι αξίζει να κάνω?Να πάω να στουκάρω σε ένα τοίχο να το ευχαριστηθώ κιόλας?:rant:

Τι αμάξι είναι και έχει 1100 καινούργια η κρεμαργιέρα?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] thanks, μπορεί να χρειαστεί σε κάποια φάση, απλώς ήμουν περίεργος για την τιμή.

[MENTION=555]AN7 OverClocker[/MENTION] καθαρά περιέργεια για την τιμή, προς το παρόν λειτουργούν κανονικότατα. Άν χρειαστεί να πάρω, θα το ψάξω παραπάνω το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.