Jump to content



Αξιόλογα πολυμέσα και ρήσεις στο διαδίκτυο (ThinkLab)


Tsakonas

Recommended Posts

Μου θύμισε κάποια meetings που ήθελα να κλάψω μετά από λίγο με αυτά που μου έλεγαν "αν γίνεται". Οπότε όχι, μη το βάλεις στα ανέκδοτα :p

Πολύ αργά, έχει παίξει στα ανέκδοτα πριν κάνα εξάμηνο, αν δεν απατώμαι. :D

Link to comment
Share on other sites

Άσε μας ρε φιλαράκι, εδώ μου έχουν πει να γίνεται η εφαμοργή daily auto update χωρίς να υπάρχει δίκτυο :p

Εύκολο. Την κάνεις uninstall το πρωί, τους αφήνεις 2-3 ώρες να τραβάνε τα μαλλιά τους "Διότι το update θέλει ώρα" και μετά την κάνεις reinstall.

:jester:

Link to comment
Share on other sites

Εύκολο. Την κάνεις uninstall το πρωί, τους αφήνεις 2-3 ώρες να τραβάνε τα μαλλιά τους "Διότι το update θέλει ώρα" και μετά την κάνεις reinstall.

:jester:

Δεν υπάρχει ο παράγοντας auto εκεί μέσα, άσ'το σου λέω ασ'το, στο τέλος καταλήγεις να λες ναι σε όλα όπως δείχνει στο video :p

Link to comment
Share on other sites

Το video δόθηκε από τη μητέρα του αδικοχαμένου μοτοσικλετιστή, προκειμένου να αποτελέσει μέρος εκστρατείας για την οδική ασφάλεια, ελπίζοντας ότι δεν θα χάσουν και άλλες οικογένειες τους αγαπημένους τους, από ατυχήματα που θα μπορούσαν να αποφευχθούν.

:o

[ame]www.youtube.com/watch?v=ukA57DwcOJw[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Εχει ξαναμπει νομιζω αλλα πανε χρονια.

Συγκλονιστικό βιντεο.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xd0I1xAICOc]Isolated tribe man meets modern tribe man for the first time - Original Footage full - YouTube[/ame]

Υπαρχει και sort version.

youtube=>papua new guinea tribe first contact

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.