Jump to content



Facebook: Αθώο ή κάτι άλλο ;


Recommended Posts

Το θεμα ειναι οτι δε μου χει τυχει προς το παρον να δω μπροστα μου...:sarcastic:

Αμαν με τον VIL,τι ειναι ιερεας?Ετσι και αλλιως σωστα το πα παραδοξως :D

EDIT: Η προσευχη ειναι τελειως για τελειως λαθος τελικα.Και ειχα χαρει.... :D

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι δε μου χει τυχει προς το παρον να δω μπροστα μου...:sarcastic:

Αμαν με τον VIL,τι ειναι ιερεας?Ετσι και αλλιως σωστα το πα παραδοξως :D

«Ού λήψει το όνομα Κυρίου του Θεού σου επί ματαίω»

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με καναν σημερα 2 ιεροδουλες add.Η μια μου λεει συνεχεια να μπω σε ενα site που βαζεις πιστωτικες και τετοιες χαζομαρες να τη βλεπω και η αλλη να παω Παιανια.

Πατερ ημων,ω εν τοις ουρανοις,αγιασθητω το ονομα σου,ενθετω η βασιλεια σου,γεννηθητω το θελημα σου,ως εν ουρανον και επι της γης.Των πατερ ημων των επιουσιων....

Παλιά είχε ένα κουμπάκι "suggest" που καταργήθηκε.

Τι κρίμα . . . :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γενικα,παντως οποιοσδηποτε χρησιμοποιει ενα κομματι της τεχνολογιας πρεπει να γνωριζει τον τροπο... Εγω βλεπω το facebook σαν ενα αυτοκινητο: Απο μονο του δεν σε σκοτωνει αλλα αν παραβεις τους κανονες...

Δεν φταιει το facebook αν εγω ειμαι μελος στο group "να δειρουμε τον Δημητρη" και εχω βαλει διευθυνση και τηλεφωνο στο προφιλ μου...

Ισως βεβαια αυτο να ειναι το τυρακι αλλα...θα δειξει!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

το facebook ειναι κατι σαν τον ιο...εχει εξαπλωθει παντου σε εκατομμυρια κοσμου...μονο που ο παγκοσμιος οργανισμος υγειας...εχει και εκεινος προφιλ αντι να μασ σωζει...χαχα

Έγινε επεξεργασία από hyperion
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Οσο αναφορα τισ στοχευμενες διαφησεις,με ενα ad-block στον mozzila εισαι οκ...ουτε μια διαφημηση δν εμφανιζετε στην οθονη σου...για τα αλλα περι CIA κτλ.Ακουγετε πολυ λογικο...φακελομα πολυτελειας κ με την θεληση μας...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το facebook ειναι κατι σαν τον ιο...εχει εξαπλωθει παντου σε εκατομμυρια κοσμου...μονο που ο παγκοσμιος οργανισμος υγειας...εχει και εκεινος προφιλ αντι να μασ σωζει...χαχα

χαχα, πολύ ωραία προσέγγιση:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

είχα Facebook τουλάχιστον 2 χρόνια και κάτι ,κάθε πρωί σηκωνόμουν πατούσα το TΑΒ στον Mozilla Να μπώ να δώ τι παίζει , και εφεύγα για δουλειά κτλ.

Επιτέλους το διέγραψα εδώ και 2 εβδομάδες,και ακόμα σηκώνομαι και πατάω ακόμα το κουμπί.(ΕΘΙΣΜΟΣ!)

Ευτηχώς το έκλεισα,και απέκτησε και χρόνο η ημέρα μου ;)

Ειλικρινά παιδιά,ξέρω οτι πολλά άτομα κρατάνε επικοινωνία με άτομα απο μακρυά,κτλ ο κάθε ένας έχει τον λόγο του ,αλλά καλύτερο θα ήταν να έχετε κανένα MSN ή τίποτα τέτοιο.

:T:

Προσωπικά έναν πρώην φανατικός τoy ΦΆΤΣΑ ΜΠΟΥΚ!

Link to comment
Share on other sites

είχα Facebook τουλάχιστον 2 χρόνια και κάτι ,κάθε πρωί σηκωνόμουν πατούσα το TΑΒ στον Mozilla Να μπώ να δώ τι παίζει , και εφεύγα για δουλειά κτλ.

Επιτέλους το διέγραψα εδώ και 2 εβδομάδες,και ακόμα σηκώνομαι και πατάω ακόμα το κουμπί.(ΕΘΙΣΜΟΣ!)

Ευτηχώς το έκλεισα,και απέκτησε και χρόνο η ημέρα μου ;)

Ειλικρινά παιδιά,ξέρω οτι πολλά άτομα κρατάνε επικοινωνία με άτομα απο μακρυά,κτλ ο κάθε ένας έχει τον λόγο του ,αλλά καλύτερο θα ήταν να έχετε κανένα MSN ή τίποτα τέτοιο.

:T:

Προσωπικά έναν πρώην φανατικός τoy ΦΆΤΣΑ ΜΠΟΥΚ!

Όντως είναι εθισμός και είναι και τεράστιο νυφοπάζαρο για πολλούς χρήστες και καταπληκτικό εργαλείο για διαφημιστές, εταιρείες marketing (τεράστιο δείγμα για έρευνες) κτλ. Πιθανόν να χρησιμοποιείται και για φακέλωμα. Προσωπικά το "έκοψα" για ένα τρίμηνο αλλά πριν δύο εβδομάδες ξαναμπήκα... ευτυχώς καταναλώνοντας το 1/10 του χρόνου που κατανάλωνα παλιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

το ειδα πριν τυχαια κ ειπα να το κανω post γιατι οσο να ναι αυτα που λεει ο Αssange εχουν συνηθως βαση ... Ο Julian Assange ξαναχτυπά χαρακτηρίζοντας το Facebook ως “την κορυφαία κατασκοπευτική μηχανή που έχει εφευρεθεί ποτέ“!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια εψαχνα στο forum ,αλλα δεν βρηκα καποιο αλλο θεμα ,παροτι θυμαμαι οτι υπηρχε ενα σχετικο για ερωτησεις.

Συγγνωμη που ρωταω εδω,αλλα εψαξα αρκετα :/

Λοιπον σημερα μου αλλαξε η κεντρικη και εγινε ετσι...βλεπω στα δεξια τις ενημερωσεις για νεες αναρτησεις απο αλλους,το feed δηλαδη ενω στη μεση της σελιδας δειχνει κατι παλιες απο 4 ωρες και πισω .... ή αυτες που εχουν μονο πολλα likes/comments.

πως στο καλο το κανω οπως πρωτα;;; Οι φιλοι μου που ρωτησα δεν ειχαν προβλημα και δεν τους αλλαξε η κεντρικη!Μονο σε μενα εγινε ετσι. :(

fb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να το διαγράψω οριστικά; Όχι απλώς deactivate...

Υπάρχει τρόπος τώρα ποια look haya link (δεν εχω fb από έναν φίλο το γνωρίζω που τον βοήθησα) αλλά το οριστικά είναι σχετικό δηλαδή δεν το βλέπει ο κόσμος αλλά δεν σου υπόσχεται κάνεις ότι το σβήνουν και από τους server. Αμα ομως δεν σε πειραζει αυτο εισαι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

If you want to stop using your account you may deactivate it or delete it. When you deactivate an account, no user will be able to see it, but it will not be deleted. We save your profile information (connections, photos, etc.) in case you later decide to reactivate your account. Many users deactivate their accounts for temporary reasons and in doing so are asking us to maintain their information until they return to Facebook. You will still have the ability to reactivate your account and restore your profile in its entirety. When you delete an account, it is permanently deleted from Facebook. You should only delete your account if you are certain you never want to reactivate it.

Deactivate εδω, delete εδω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.