Jump to content



Λαμογιά της vodafone Ελλαδος στο iphone!


morfeas-dsl-

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Και η Wind με το νεο προγραμμα εδινε στην καρτοκινητη 1,5Gb και τωρα το αλλαξε και δινει 100mb το μηνα...Βεβαια αυτοι που ειχαν ενεργοποιησει πριν τις 24/3 το προγραμμα θα απολαμβανουν 1,5gb δωρεαν internet καθε μηνα...!!!

Θελω να πω οτι παντου υπαρχουν λαμογιες...γενικα αδιστακτοι...

Link to comment
Share on other sites

εμενα μόλις με πήραν από την wind και η vodafone με το πακέτο που μου έκανε η wind με έχει χάσει από πελάτη.

600' προς όλους +25 ώρες προς Wind κινητά

600 μηνύματα προς όλους + ούτε θυμάμαι ποσα σε wind κινητά

+750 MB Internet

+Video-κλισεις, mms, και διαφορα τέτοια

και επειδή δεν θα πάρω συσκευή, 2 μήνες free (no πάγιο) και 46E το πάγιο για ένα χρόνο.

(τα διπλάσια με τα μισά χρήματα)

Link to comment
Share on other sites

ναι με iPhone.

και επειδή η Wind δεν δουλεύει με iPhone δεν έχουν κανένα θέμα σε σχέση με το tethering.

άσε που δεν είναι τόσο στα παπάκια τους.

στην vodafone όταν τους πήρα τηλ ήταν λες και τους χρωστάω κάτι.

100E πάγιο το χάσανε πάντως

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone έφερε κανονικό ελληνικό οχι απο αλλες χώρες κλειδωμενο.

ΦΙλος προσφατα απέκτησε iphone 3gs μαζι με ενα sony vaio απο επιδότηση της wind.

Ακουσα ομως οτι ''παραβιάζουν'' τους ορους του franchise

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone έφερε κανονικό ελληνικό οχι απο αλλες χώρες κλειδωμενο.

ΦΙλος προσφατα απέκτησε iphone 3gs μαζι με ενα sony vaio απο επιδότηση της wind.

Ακουσα ομως οτι ''παραβιάζουν'' τους ορους του franchise

δεν πάει να παραβιάζουν και την συνθήκη της αγάπης, ερωτα και φιλιας...

...τι με νοιάζει!?!

στην τελική άμα γίνει καμια στραβή, ρίχνεις όλο το φταίξιμο στην wind, ξεκλειδώνεις μονος σου το κινητό και κλαίγεσαι κανένα μισάωρο στην wind να σου κάνει καμια τρελή έκπτωση στο πάγιο.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα αυτό με το θεμιτά αθέμιτα ισχύει μονο στην περίπτωση της apple... δεν είναι τυχαίο!

και άμα είχαμε τέτοια πολιτική από άλλες εταιρίες θα σου έλεγε η eVGA πως με την MoBo της μονο eVGA κάρτα μπορείς να κουμπώσεις αλλιώς δεν δουλεύει.

και αυτό (σε σχέση με την wind) δεν είναι αθέμιτες πολιτικές αλλα αντίθετος, πολιτικές παραβίασης εσωτερικών συμφωνιών προς την εξυπηρέτηση των πελατών σου

Link to comment
Share on other sites

Τεραστια αλητεια της vodafone ελλαδος στο iphone παιδες. Εκοψε το tethering και πλεον το χρεωνει!!!!!!!

Πληρωνουμε δεδομενα για ιντερνετ με το τσουβαλι και μας λενε πως αν θελετε να τα χρησιμοποιειται και στον υπολογιστη σας τοτε να μου τα ξαναπληρωσετε!!!!!!

Ειναι ή δεν ειναι μονομερης παραβιαση του συμβολαιου? Εγω θα τα διακοψω και τα 2 συμβολαια που εχω στην παραπανω εταιρια. Εχω εξοργιστει. Πρωτα μας ανεβαζουν την ελαχιστη χρεωση σε 45 δευτερολεπτα ενω στις καρτες ειναι ειτε 30 ειτε απο το πρωτο δευτερολεπτο και τωρα αυτο.

Ντροπη. Εδω δεν ειναι αμερικη και εμεις δεν ειμαστε αμερικανακια να ξαναπληρωνουμε 2 φορες υπηρεσιες. Πηρα τηλεφωνο και μου λενε μα τα δεδομενα ειναι μεσω iphone τα δωρεαν, δεν παραβιαζουμε καμμια συμβαση απλα σας παρεχαμε μια υπηρεσια δωρεαν ενω τωρα χρεωνεται!! Γιατι οταν βλεπω σελιδες στον υπολογιστη μεσω iphone δεν ειναι παλι τα δεδομενα???

Αυτα απο εμενα. Μακρυα και πειτε το σε οσους ξερετε. Δεν ειμαστε προβατα...

Ρε παιδιά αυτο ειναι πάγια πολιτική στις περισσότερες χώρες που εχουν tethering στο iPhone - Αγγλία πληρώνω αλλα £10 για 3 gb - λόγος ειναι ότι με το laptop κατεβάζεις πολλά περισσότερα δεδομένα απ'οτι μέσω του iphone μόνο (αλλα εκει διαφημίζουν και unlimited internet στο iPhone οπότε ειναι για περισσότερες σφαλίαρες :p)

Link to comment
Share on other sites

μόλις με πήραν από την Vodafone για την αίτηση που έκανα ώστε να φύγω από αυτούς.

πρώτα με ρώτησαν γιατί φεύγω ακούσανε τα μπινελίκια* της χρονιας τους και μετά μου είπαν πως χρωστάω 250E για την επιδότηση, όταν τους είπα πως δεν με νοιάζει αρκεί να μην έχω κανένα πάρε δώσε με αυτά τα λαμόγια (με αυτές τις λέξεις), μου είπαν πως "να ξέρετε εμείς τώρα σας κάναμε μια έκπτωση τις τάξεως του 50% είτε φύγετε είτε όχι" και εγώ πάλι τους έστειλα

*πως είναι λαμόγια,

στα-παπάκια-ιστες,

κλεφτες,

ερασιτέχνες,

και γενικά από τους υπαλληλους μέχρι τις διεύθυνση όλοι τους στο 100% ανεύθυνοι

και αλλα που δεν θυμάμαι αλλα σε αυτό το ύφος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.