Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

The Battlefield Blog | Thank you for joining us on the Battlefield!

Battlefield 3 Close Quarters at no cost

What: The expansion pack Battlefield 3 Close Quarters is set to 0 cost during E3 :)

EDIT (ειναι αλλο αυτο απο το πανω) Battlefield 3™ Premium17.49 €

Μπήκα μετά από πολλούς μήνες να το κάνω activate και βλέπω patch 6,4GB για το BF3. Καλά τι έγινε βάλανε δεινόσαυρους; :hehe:

Επίσης 4/60 friends online, τι έγινε; :p

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα το Close Quarters δωρεάν με τον κωδικό "BF3E3" στο Origin. Όχι ότι θα το παίξω, απλά αν κάποιος δεν το έχει να πάει να το πάρει :p

στους ελληνες να το πεις...

εδω οι περισσοτεροι ειναι Ινδοι...:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Βιντεο απο καμερα, αλλα βλεπουμε spawn screen και minimap in full screen :dirol:

το βιολι σου εσυ ακαθεκτος....:clap:

http://www.thelab.gr/gaming/battlefield-4-a-111465.html

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

μια βοήθεια σε όσους ξέρουν...ξαναέκανα install το origin μετά από format...τa αρχεία του bf 3 ήταν σε άλλο δίσκο απείραχτα απ'τον γενάρη...μου δείχνει το game αλλά δεν το βλέπει στο folder που του έχω δηλώσει και πρέπει να το ξανακατεβάσω (έτσι λέει για την ρωσική έκδοση που έχω)...τι να κάνω για να μην μπω στην διαδικασία του downloading; μόνο να αναγνωρίσει τα αρχεία και να κατεβάσει τα τελευταία update...

Link to comment
Share on other sites

μια βοήθεια σε όσους ξέρουν...ξαναέκανα install το origin μετά από format...τa αρχεία του bf 3 ήταν σε άλλο δίσκο απείραχτα απ'τον γενάρη...μου δείχνει το game αλλά δεν το βλέπει στο folder που του έχω δηλώσει και πρέπει να το ξανακατεβάσω (έτσι λέει για την ρωσική έκδοση που έχω)...τι να κάνω για να μην μπω στην διαδικασία του downloading; μόνο να αναγνωρίσει τα αρχεία και να κατεβάσει τα τελευταία update...

Εγώ όλες τις φορές μετά απο φορμάτ έκανα εγκατάσταση το origin και εγκατάσταση του game μέσα απο το πρόγραμμα. Έκανα accept και όλα τα σχετικά και μετά μόλις άρχιζε να κατεβάζει το game έκλεινα το origin και έκανα copy paste (το φάκελο bf3 που είχα κρατημένο) στο φάκελο που είχα δηλώσει πως υπάρχει το game. Εννοείτε πως δεν έπιανε πάντα με την πρώτη και άρχιζε απο την αρχή το κατέβασμα για κάποιο περίεργο λόγο. Το κουλό είναι πως με το επόμενο copy paste έβλεπε ολόκληρο το main game αλλά κατέβαζε τα expansions, οπότε άλλο ένα copy paste και ήταν jet. Δοκίμασε το, κάποια στιγμή θα πιάσει :p

Έγινε επεξεργασία από Pandelas
Link to comment
Share on other sites

Kαι αναποδα να το διαβασεις τα ιδια σκ@τα λεει Stay tuned & Stay tuned....

Kανετε update και 1 φτιαχνετε 3 χαλατε,beta servers δεν εχετε ρε λαμογια ?

Και για κερασακι

Για τον "best man" αστε παλικαρια να το πει κανενας αλλος αυτο...

@!$#@$#%*$(%(*&%^*)(%^)*^%*&^$%#@%$@#%@$$ αχχχχχχχ τα ειπα :)

Link to comment
Share on other sites

χθες για πρώτη φόρα πέταξα κάπως με το ελικόπτερο...σε unranked servers εμαθα μερικά από τα βασικά...μου φαίνεται πιο εύκολο να πετάξεις βλέποντας το heli απ'εξω παρά στο cockpit...απ'εξω όμως είναι αδύνατη η στόχευση...θα πρέπει να συνηθίσω να πετάω από μεσα; Επίσης δεν ξέρω πως φαίνομαι απ'το έδαφος όταν πετάω...θέλω να πω πως δεν έχω την αίσθηση της ταχύτητας σε τέτοιο βαθμό ή δεν είμαι όσο γρήγορος θα ήθελα ώστε να μην είμαι εύκολος στόχος από ΑΑ...Τέσπα, μόνο μετρώντας ώρες πτήσεις γίνεσαι shooterakis (αυτός δεν είναι ο greekheli expert στον λάμπη μας;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.