Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

20GB; Ain't got time for that!!!

Κάθε 5 λεπτά σταματάει για κάποιο λόγο το download. Δείχνει μεν 1.20MB/s αλλά δε προχωράει. Πρέπει να το σταματήσω, να κλείσω τον client και να τον ξεκινήσω κάθε φορά. Κανείς λύση;

Link to comment
Share on other sites

Καρφωτο σε 1080p! Ομαδα με πολυ μεγαλα "φρυδια". Το Battlefield ετσι οπως ακριβως πρεπει να παιζεται... Καλησπερες σε ολους.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TacHw02WKe0]BF3: Operation Teamplay AC130 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το θεμα spotting σηκωνει συζητηση. Ξερω (απο αυτα που βλεπω...) ομαδες που συνεννοούνται αριστα μεσα απο τα headset και ζωγραφιζουν μεσα στους χαρτες. Βλεπεις θεαμα, ομαδικοτητα και φυσικα το επιθυμιτό αποτελεσμα στο τελος. Φανταζομαι ειναι υποκειμενικο το θεμα... Παντως για να πω τον καημο μου, θα ηθελα να ειμαι σε μια αντιστοιχη ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το θεμα spotting σηκωνει συζητηση. Ξερω (απο αυτα που βλεπω...) ομαδες που συνεννοούνται αριστα μεσα απο τα headset και ζωγραφιζουν μεσα στους χαρτες. Βλεπεις θεαμα, ομαδικοτητα και φυσικα το επιθυμιτό αποτελεσμα στο τελος. Φανταζομαι ειναι υποκειμενικο το θεμα... Παντως για να πω τον καημο μου, θα ηθελα να ειμαι σε μια αντιστοιχη ομαδα.

To να μην κάνεις spot και να το λες μόνο στην ομάδα σου στα ακουστικά, είναι ακριβώς αυτό που είπα: "για να μην τους πάρει τα kills η ομάδα".

Άσε τους άλλους να κόψουν το λαιμό τους, είναι δικό μας το kill.

Συζήτηση για εμένα πάντως δε σηκώνει. Αν σε spotάρεις, δεν είσαι ομαδικός παίκτης.

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα μετά από καιρό να ασχοληθώ και πάλι με το battlefield αλλά έχω πρόβλημα με memory leak. Οτι και να δοκίμασα το πρόβλημα δεν λύθηκε. Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι; Το σύστημα μου είναι της υπογραφής.

Sent from my LT22i using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα και εγώ το Battlefield από το Humble , αλλά όταν πατάω Quick Match στον browser για να παίξω online κολλάει στο Matchmaking και δεν βρίσκει ποτέ κάτι..

Κάνω κάτι λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα μετά από καιρό να ασχοληθώ και πάλι με το battlefield αλλά έχω πρόβλημα με memory leak. Οτι και να δοκίμασα το πρόβλημα δεν λύθηκε. Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι; Το σύστημα μου είναι της υπογραφής.

Εγώ που είχα τέτοιο πρόβλημα, λύθηκε μετά από κάποια updates σε ATI Drivers & BF3. Βάλε τους τελευταίους.

Αγόρασα και εγώ το Battlefield από το Humble , αλλά όταν πατάω Quick Match στον browser για να παίξω online κολλάει στο Matchmaking και δεν βρίσκει ποτέ κάτι..

Κάνω κάτι λάθος;

Αν πας στο Server Browser και κάνεις αναζήτηση, παίρνεις κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Είχα τους τελευταίους και τώρα πέρασα τους beta και φαίνεται να έχει λυθεί το πρόβλημα.

Εγώ πάντως είχα τους 13.1 και δεν είχα θέμα, μαζί με το τελευταίο CAP. Από τότε δηλαδή είχε λυθεί.

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζει κανεις απο nvidia μερια το directx error "Get Device Removed Reason"?

Mπαινω σε maps παιζω λιγα λεπτα και μετα πεταγεται αυτη η μουτζα.

Εχω δοκιμασει και με τους 314.22 και με τους 320.49..:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είχα τους 13.1 και δεν είχα θέμα, μαζί με το τελευταίο CAP. Από τότε δηλαδή είχε λυθεί.

Μετά από δοκιμή το με τους 13.8 το πρόβλημα εξακολουθεί να υφίσταται. Η διαφορά είναι ότι το κάνει ανά 5-6 παιχνίδια σε σχέση με τα 2-3 πριν. Θα δοκιμάσω και το δικό σου σετ μήπως και αλλάξει κάτι.

Sent from my LT22i using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.