Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Το BugField 4 έφαγε uninstall και ξαναπέρασα το BF3 τη προηγούμενη βδομάδα..

Ε αργά το βράδυ που παίζω συνήθως δεν βλέπω και πολύ κόσμο..

Γενικά τους χάρτες του BF3 τους θεωρώ ανώτερoυς και πιο ευχάριστους στο τομέα του gameplay..

Αγαπημένοι: Grand Bazaar-Damavand Peak-Seine Crossing-Kharg Island-Sharqi Peninsula-Strike at Karkand-Wake Island όλα τα maps από το Αftermath DLC-Sabalan Pipeline-Alborz Mountains

Aρκετοί δηλαδή :p

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως είναι διαφορετικά παιχνίδια!

Το 3 μπορείς όντως να το παίξεις ενώ το 4 ανήκει στη σφαίρα του ουτοπικού! :woot:

ΜΙλάω για τις εμπειρίες μου και στο BF3 και στο BF4.exe has stopped working.

Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα μου είναι ή το battlelog του 3 ήταν πιο καλοστημενο και ελαφρύτερο από του 4? Το 4αρι καλά που για να βρεις σερβερ κάνεις 10 μετάνοιες κάνει και μια ώρα να φορτώσει τα διαφορά εφέ τριγύρω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τρεχατε τζαμπα το battlefield 3 στο origin

αιντε ξεκινησε το κατεβασμα !!!:hi::hi:

μεχρι πότε ισχυει αυτο ; γιατι εχω ξεχασει το κωδικο και ενω πατησει 100 φορες το remind αλλα email δεν ερχεται...

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που παίζαμε ωραία και καλά...Ξαφνικά οι servers γέμισαν κόσμο 70.000 παίκτες στο Battlelog μαζί, εκτός από καινούριους παίκτες βρήκαν ευκαιρία να μπουκάρουνε και χάκερς! Τελικά νομίζω ότι δεν έκαναν καλά που το άφησαν δωρεάν το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ήταν δωρεάν είπα να το δοκιμάσω και εγώ...

Δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί αλλά τα πηγαίνω πολύ καλύτερα από το BF4... κάνω καλά σκορ, (εντάξει για τα δικά μου δεδομένα...), κάνω αρκετά συνεχόμενα kills και μάλιστα παίζω σε Team Deathmatch όπου στο BF4 απλά δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα, γι' αυτό άλλωστε παίζω μόνο Domination...

Πραγματικά μου είναι πολύ δύσκολο να καταλάβω τον λόγο που τα πάω καλά στο BF3 ειδικά μάλιστα που μου είναι αρκετά δύσκολο να χειριστώ τα όπλα, (τα νοιώθω ποιο δύσκολα στον χειρισμό τους), να διακρίνω τους αντιπάλους και όλα αυτά σε χάρτες που ακόμα δεν έχω καταφέρει να μάθω τα "κόλπα" τους...

Έχει τα "θεματάκια" του σαν παιχνίδι στο gameplay του όντας μαθημένος από το BF4 αλλά θα το συνεχίσω και βλέπουμε...:T:

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος είναι απλός,έχει μπει πολύς κόσμος τώρα που το έδωσαν free και έχει πέσει πολύ το επίπεδο των παικτών.

Κάτι αντίστοιχο έγινε και στο Left 4 dead 2 όταν το έδωσαν free τα χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί εν μέρει να έχεις δίκιο αλλά από τα αποτελέσματα στο τέλος του γύρου δεν θεωρώ ότι είναι και τόσο χαμηλό το επίπεδο των παιχτών όταν βλέπω οι 2-3-4-5 πρώτοι είναι με 50 -60 70+ kills και γενικότερα οι υπόλοιποι έχουν πάνω κάτω τα ίδια στατιστικά..

Θα μου πεις στους άχρηστους είναι και μερικοί καλοί όπου επωφελούνται της άγνοια τους και κάνουν τρελά σκορ... εδώ όμως θα απαντούσα ότι το ίδιο ακριβώς γίνεται και στο BF4...

Τι να πω... όπως και να είναι εγώ το συνεχίζω και βλέπουμε πως θα πάει...:D:bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.