Jump to content



Dell Ultrasharp U2711 - 27" IPS monitor (2560x1440 res)


Chosen

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply
oxi 60Hz ειναι

προς Μαβερικ.τη πηρα την οθονη,πολυ ευχαριστημενος

Ναι αδελφε το ξερω οτι ειναι 60Hz αλλα οπως μερικες κορεατικες οθονες με το ιδιο πανελ (δες το παρακατω ποστ) με πολυ πιο φθηνα ηλεκτρονικα τραβανε <<overclock>> στα 100+hz ,λεω μηπως καποιος εχει δοκιμασει με την dell του να παει πανω απο 70-75hz

Link to comment
Share on other sites

ισως λιγο off topic αλλα τελικα παρήγγειλα την HP ZR2740w επειδη ειχα ενα κουπονακι 12% εκπτωση απο το hpshop και ερχεται πιο φθηνα απο την U2711 (ο,τι γλιτωνει κανεις καλο ειναι).Ελπιζω να μεινω ευχαριστημενος :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ενα μεγαλο μπραβο κι απο εμενα στην Dell γι αυτη την καταπληκτικη οθονη!

Ακομα και σε συγκριση με την 2311 που θεωρουσα πολυ καλη, η διαφορα ειναι πολυ παραπανω των προσδοκιων μου, σε σημειο που δεν το περιμενα!

Σε games δε, το 2560χ1440 μετραει απιστευτα πολυ, ειδικα στο bf3 που παιζω αρκετα ''εξεπλαγην'' απο τη διαφορα!

ΟΜΩΣ,

κατι περιεργο συμβαινει!

Σε game mode μετα απο καποια ωρα μου ριχνει το φωτισμο. Στην αρχη νομιζα οτι ηταν ιδεα μου αλλα οταν το παρατηρησα πιο ειδικα, οντως συνεβαινε!

Ειναι φυσιολογικο αυτο? ή υπαρχει καποια ρυθμιση για να μην το κανει?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.