Jump to content



Περί των προβλημάτων του TheLab.gr


TheLab

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unseen [24-07-2005 17:00]

για καποιο λογο εδω και δυο εβδομαδες δεν μπορω να μπω απο τους: proxy.forthnet.gr 8080 και proxy.hol.gr 8080. Μου βγαζει να αποθηκευσω root. Παλιοτερα εμπαινα κανονικοτατα.

με proxy.forthnet.gr 8080 απο την πρωτη μερα που ανοιξαμε ειμαι. κανενα προβλημα. με firefox ή ΙΕ??

Αρχική απάντηση από DarkSaga [Χθες, στις 23:34]

θα μπορούσε να επιτραπεί η αναζήτηση με 3 γράμματα?

δοκιμασες ** ???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

με proxy.forthnet.gr 8080 απο την πρωτη μερα που ανοιξαμε ειμαι. κανενα προβλημα. με firefox ή ΙΕ??

Το προβλημα δυστυχως παραμενει και δεν μπορουμε να παρακολουθησουμε το site. Ειναι οντως προβλημα του site γιατι σε αλλα φορα php δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα.

Επισης για μια μικρη χρονικη περιοδο 3-4 ημερων μεσα στον Ιουλιο δουλεψε κανονικα και μετα παλι τα ιδια.

Ελπιζω προς επιλυση του προβληματος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Το προβλημα δειχνει να εχει λυθει. Αυτη την στιγμη ειμαι μεσα απο την δουλεια και δουλευει μια χαρα. (μην αλλαξετε τιποτα)

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.

Αυτή τη στιγμή έιναι 01:26 και εσύ είσαι ακόμα στη δουλειά?:coax:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Το προβλημα δειχνει να εχει λυθει. Αυτη την στιγμη ειμαι μεσα απο την δουλεια και δουλευει μια χαρα. (μην αλλαξετε τιποτα)

Ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.

δεν αλλαξαμε τιποτα οποτε μαλλον κατι αλλαξε απο τη μερια σου :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MarkG

δεν αλλαξαμε τιποτα οποτε μαλλον κατι αλλαξε απο τη μερια σου :)

Απο την δικη μου μερια δεν αλλαξε απολυτως τιποτε. Τωρα αν ηταν καμια μαμακια του ΟΤΕΝΕΤ ή δικια μου δεν θα το εκανε και σε αλλα sites-forum? Επισης δεν ημουν ο μονος που ειχε το προβλημα οπως ανεφεραν και μερικα παιδια παραπανω.

Τεσπα, δεν εχει σημασια. Εμενα με ενδιαφερει να μπορω να παρακολουθησω το site, οποτε ολα καλα. :)

Link to comment
Share on other sites

Ώπα.......έφτιαξε......

Επιτέλους μπορώ να μπω στο σάιτ και από τη δουλειά πάλι.....

Δε ξέρω τι και αν πειράξατε, πάντως δουλεύει κομπλέ από χθες.

Εδώ πάντως δεν άλλαξε τίποτα, αλλά όπως λέει και ο jax «όλα καλά».

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

σημερα ξαφνικα μου προεκυψε προβλημα

ενω μπαινω κανονικα στο σαιτ ,αναφερει σαν τελευταια φορα επισκεψης 14:20 περιπου κι οτι εχω νεο μυνημα - το μυνημα το διαβασα και απαντησα αλλα μπαινοντας ξανα τωρα το βραδυ αναφερει τα ιδια στοιχεια ,το ιδιο μυνημα κλπ

καθαρισα ιστορικο-cookies ,μπαινω ξανα κι ενω μου ζητα να κανω login βλεπω στους ενεργους χρηστες ......makio ! ! !

για δωστε καμια βοηθεια γιατι κολησα......

(καθαρισα χειροκινητα οτι πιθανο κι απιθανο μπορουσε να δημιουργει προβλημα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από makio

σημερα ξαφνικα μου προεκυψε προβλημα

ενω μπαινω κανονικα στο σαιτ ,αναφερει σαν τελευταια φορα επισκεψης 14:20 περιπου κι οτι εχω νεο μυνημα - το μυνημα το διαβασα και απαντησα αλλα μπαινοντας ξανα τωρα το βραδυ αναφερει τα ιδια στοιχεια ,το ιδιο μυνημα κλπ

καθαρισα ιστορικο-cookies ,μπαινω ξανα κι ενω μου ζητα να κανω login βλεπω στους ενεργους χρηστες ......makio ! ! !

για δωστε καμια βοηθεια γιατι κολησα......

(καθαρισα χειροκινητα οτι πιθανο κι απιθανο μπορουσε να δημιουργει προβλημα)

Για το οτι βλεπεις τον εαυτο σου δεν ειναι περιεργο γιατι νομιζω η λιστα κανει περιπου 5-10 λεπτα να ανανεωθει. Απο εκει και περα ψαξε το λιγο γιατι παιζει να μπαινει καποιος με το username σου....

υποκλοπες και στα φορα λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Για το οτι βλεπεις τον εαυτο σου δεν ειναι περιεργο γιατι νομιζω η λιστα κανει περιπου 5-10 λεπτα να ανανεωθει. Απο εκει και περα ψαξε το λιγο γιατι παιζει να μπαινει καποιος με το username σου....

υποκλοπες και στα φορα λοιπον...

τελικα το οτι ποσταρα στο bug report! ελυσε και το προβλημα ! ! !

ακομα βεβαια δεν εχω καταλαβει τι εγινε αλλα θα δουμε........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από makio [Σήμερα, στις 23:40]

τελικα το οτι ποσταρα στο bug report! ελυσε και το προβλημα ! ! !

ακομα βεβαια δεν εχω καταλαβει τι εγινε αλλα θα δουμε........

Φοβήθηκε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Απο εκει και περα ψαξε το λιγο γιατι παιζει να μπαινει καποιος με το username σου....

υποκλοπες και στα φορα λοιπον...

Αυτό πως το συμπέρανες? Αν δεν έχεις δώσει αλλού το password, χλωμό να μπορεί να μπει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δεν ξέρω αν τα έχετε δει ή αν σας τα έχουν επισημάνει αλλά εδω και 3-4 μέρες βλέπω τα εξής:

1. Η ώρα πήγε 2 ώρες πίσω (????? ) Τώρα αντι για 14.47 μου έγραφε 12.47

2. Αφού κάνω login αν πατήσω το νεες απαντήσεις ή το σημερινά ενεργά θέματα συζητήσεων, είτε θα μου βγάλει μύνημα του λάμπη ότι η αναζήτηση δεν έβγαλε αποτελέσματα με τις λέξεις κλειδί που επιλέξατε (ή κάτι τέτοιο δεν μπορώ να το επαναλάβω διοτι -->) είτε, θα βγάλει το σωστό λινκ στο address bar αλλα με κενή όλη την σελίδα και να γράφει Done.

Αυτά με το account μου σε διάφορα συστήματα, όλα με i.e. 6 (θα δοκιμάσω σήμερα σπίτι μου με firefox 1.06)

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα, τώρα δεν με αφήνει να κάνω edit το ποστ μου, μου βγάζει πάλι λευκή σελίδα με το σωστό url στην address bar....

Αυτό που ήθελα να προσθέσω είναι ότι με διάφορα συστήματα εννοω:

Όλα dsl, NAT ΟΝ (αλλά ΟΝ ήταν και πριν...), όλα win xp pro sp1, σε μερικά τρέχει kaspersky anti-virus και no-adware, σε κανένα software firewall, άλλα είναι amd άλλα intel άλλες μητρικές gigabyte, άλλες asus, όλα έχουν nvidia, και μνήμη >= 512 ... και γενικά έχουν τελευταίους drivers....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.