Jump to content



Περί των προβλημάτων του TheLab.gr


TheLab

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από ea6gka

δεν προκειτρε περι προβληματος , αλλα μια προταση εχω να κανω . Στις πωλησεις αρκετοι (και εγω) κανουνε νεα και νεα θεματα περι ιδιων πραγματων που ξομειναν απο προηγουμενες αγγελιες και απλα βαζουνε νεα θεματα γιατι εχουν τη δυνατοτητα να κανουν μονο ενα και τελευταιο ποστ περα απο το αρχικο, ,ετα κλειδωνει. Μηπως θα ητανε χρησιμο να γινοτανε μια αυξηση του αριθμου ποστ πριν κλειδωσει το θεμα?

Με αυτό θα κάνουμε κάτι γιατί έχει ένα δίκιο???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

g_0x, δεν μιλάς με τον παροχέα σου, μήπως τα θεωρεί spam και τα κόβει? γιατί δεν υπάρχει πρόβλημα με τις αποστολές email.

Ούτε εμένα μου έρχονται emails, ούτε στα subscribed threads, ούτε στα PMs. Μόνο στα reported posts. Yahoo.co.uk εδώ από την αρχή και δεν έχω κανα μήνυμα του Λάμπη στο Junk email folder.

Link to comment
Share on other sites

τελικα εστειλα mail στον παροχο (mail.gr) αλλα...νομιζω οτι απλα με εγραψε.ουτε απαντηση ουτε τιποτε.δοκιμασα παλι να δω αν λαμβανω αλλα τιποτε.οποτε gmail για παντα.μακραν το καλυτερο.

οποτε συμπερασμα οτι δεν ηταν λαθος του λαμπ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.